Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kurs szukania pracy organizowany przez NAV - Norwegia

54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Dostałem wezwanie na kurs szukania pracy organizowany przez NAV dla osob na dagpenger i mam takie pytanie.
Dostałem tez jedna kartke gdzie jest zapytanie czy moge chodzić na kurs tak lub nie a jak nie to dlaczego. Czy ktoś z was odwoływał sie od tego kursu i jakich argumentów używał? Nie pasuje mi teraz ten termin bo zaczne prace od stycznia i wole poswiecać czas w domu na nauke jezyka.
Czy ktoś sie odwoływał od tego kursu i z jakim skutkiem?
Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Praca jest super argumentem, zeby sie z takiego kursu wymigac. Oczywiscie praca musi byc legalna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Rozpoczynam prace od stycznia wiec raczej nie wezma tego jako argumentu teraz w listopadzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
krzychu39 napisał:
Rozpoczynam prace od stycznia wiec raczej nie wezma tego jako argumentu teraz w listopadzie.


...jesteś bardzo pewien tej pracy?
...weż w takim razie z tej przyszlej pracy zaswiadczenie o ,,gwarantowanym,, zatrudnieniu...
...modlić się tylko o to żeby to byl ,,fast,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
krzychu39 napisał:
Rozpoczynam prace od stycznia wiec raczej nie wezma tego jako argumentu teraz w listopadzie.
A ile trwaja ten kurs?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Jasne ze nie jestem pewny tej pracy, tyle co było to rozmowa z szefem sprawdzenie moich kwalifikacji i referencji i to ze "potrzebuje kogos takiego jak ty ale od stycznia" wiec gwarancji nie ma.
Cały ten kurs to taki jeden wielki zart ale NAV płaci NAV wymaga, nie ma tutaj limitu czasu jest tyko dobra wola NAVU możesz chodzić tak długo az znajdziesz prace chyba ze oni sami z tego zrezygnuja albo tobie podziekuja. Jestem ciekaw czy ktoś tutaj jeszcze chodził albo chodzi na taki kurs czy to tylko taki "kwiatek" tutaj w telemarku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
krzychu39 napisał:
Jasne ze nie jestem pewny tej pracy, tyle co było to rozmowa z szefem sprawdzenie moich kwalifikacji i referencji i to ze \"potrzebuje kogos takiego jak ty ale od stycznia\" wiec gwarancji nie ma.
Cały ten kurs to taki jeden wielki zart ale NAV płaci NAV wymaga, nie ma tutaj limitu czasu jest tyko dobra wola NAVU możesz chodzić tak długo az znajdziesz prace chyba ze oni sami z tego zrezygnuja albo tobie podziekuja. Jestem ciekaw czy ktoś tutaj jeszcze chodził albo chodzi na taki kurs czy to tylko taki \"kwiatek\" tutaj w telemarku


...tylko choroba obłożnie chora może cię usprawiedliwić...
...jak długo jesteś już na zasiłku,bo to moze być rozwiązaniem zagadki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
krzychu39 napisał:
Jasne ze nie jestem pewny tej pracy, tyle co było to rozmowa z szefem sprawdzenie moich kwalifikacji i referencji i to ze \"potrzebuje kogos takiego jak ty ale od stycznia\" wiec gwarancji nie ma.
Nie masz oferty pracy na papierze, to i nie masz pracy. Idz lepiej na kurs.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Ja wiem, ze jako Polak to jestes najmadrzejszy na swiecie, ale jezyka to chyba nalepiej nauczysz sie na takim kursie. Siedzenie w domu i wiara w to ze jezyk przyjdzie przez czytanie z ksiazki jest dosc...........hm........normalne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Karlik napisał:
Ja wiem, ze jako Polak to jestes najmadrzejszy na swiecie, ale jezyka to chyba nalepiej nauczysz sie na takim kursie. Siedzenie w domu i wiara w to ze jezyk przyjdzie przez czytanie z ksiazki jest dosc...........hm........normalne

dokładnie...tylko używanie języka daje efekty..
po za tym można spotkać ciekawych ludzi,pogadać i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o życiu w no. bo prowadzący są niezłym źródłem informacji o systemie ...pewnych info a nie zasłyszanych od polskich fachowców przy sobotnim alkoholizowaniu się .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok