Zgubil ktos z was kiedys registreringsbevis? Bylam na policji i powiedzieli mi ze kopi nie wydaja, jedynie zaswiadczenie, ale musze zamowic godzine na udi. Wolny termin za 3mc... A dokument potrzebny do dagpenger.
Pomocy!
Pomocy!
1 NOK
Wynajmę pokój (chłopakowi) nie palącej osobie na Høybråten,blisko stacji kolejowej .Przystanek autobusowy 10 minut.Mieszkanie 55mkw.Pokój 10 m.kw.Częściowo umeblowany.Koszt 3233 koron+ internet około 289 koron i prąd..Kaucja 2000koron.Dostępny od 28 czerwca .Kontakt Tel.46352546