Zgubil ktos z was kiedys registreringsbevis? Bylam na policji i powiedzieli mi ze kopi nie wydaja, jedynie zaswiadczenie, ale musze zamowic godzine na udi. Wolny termin za 3mc... A dokument potrzebny do dagpenger.
Pomocy!
Pomocy!
1 NOK
Witam. W mieszkaniu dwupokojowym pokoj do wynajecia dla osoby ceniacej spokoj i prywatnosc od 1 sierpni .Wielkosc 15m kw.6200 koron miesiecznie.Ogrzewanie ,ciepla woda i internet w cenie mieszkania .Prad 150-200koron mesiecznie max.Blisko centrum.Wiecej informacj dla zainteresowanych tef.+4799884592 lub+4796678686 Rødstuveien 8