Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
ewunia200 napisał:
kiedy ja skladalam nie byl potrzebny,dlatego zdziwiona jestem.Ale moze sie zmienilo przez 2 lata.
Od 7 lat nic sie nie zmieniło. Do zasiłku zawsze trzebabylo mieć albo pozwolenie na prace i pobyt, albo zaświadczenie rejestracji, albo dokument potwierdzający pobyt stały.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kanouk8
(Kanouk8)
Wiking
Jest potrzebny na pewno teraz. Mije pytanie jednka brzmialo inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kanouk8
(Kanouk8)
Wiking
A xo zrobic jak sie zgubi i policja kaze czekac, a sa to 3 mc w oczekiwaniu na wizyte. Na udi nie ma miejsc
Do 26 wrzesnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Kanouk8 napisał:
A xo zrobic jak sie zgubi i policja kaze czekac, a sa to 3 mc w oczekiwaniu na wizyte. Na udi nie ma miejsc
Do 26 wrzesnia.


Ja poszłabym do Nav osobiście z napisanym oświadczeniem, ze zagubiłam ten dokument i ze doniosę 26 września, bo wtedy był pierwszy wolny termin w udi. Poprosiłabym tez o rozpatrzenie wniosku na moją korzyść, bo musze z czegoś zyc i płacić rachunki przez te 3 miesiace.
Napisałabym rowniez, ze za niepłacenie rachunków nie bede mieć dostępu do internetu a to zablokuje mi możliwość codziennego śledzenia ofert i rozsyłania cv.
Wzięłabym od Nav potwierdzenie, ze takie oświadczenie złożyłam.
A na przyszłość to robiłabym zdjecia lub skany ważnych dokumentów i przechowywała je w dropboxie lub iCloud czy Google+, tak przynajmniej robią rozsądni ludzie. Smartfony są nie tylko do fejsbuka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kanouk8
(Kanouk8)
Wiking
Dzieki za pomoc sprobuje ten ostatni komentarz byl zupelnie niepotrzebny. Nie mozna byc po prostu milym, bez oceniania. A moze smartfona mam od niedawna? a moze mam skany wszystkich dokumentow ale tego nie bo zgubiam? Jednak dzieki za to co napisalas wyzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Nie jestem ani miła, ani niemiła. Po prostu z własnej, nieprzymuszonej woli odpowiedziałam na pytanie co zrobić, jak sie zgubiło RB. Właściwie zaproponowałam co zrobić.

Piszę tu zupełnie neutralnie i nikogo nie oceniam i nie wymagam, aby ktoś robił to, co podpowiadam.
Dlatego dobrze by było, zeby ten, który przez swoje ciamajdostwo wpadł w kłopoty, nie mówił mi co było potrzebne w mojej wypowiedzi, a co nie było, bo nie mam obowiązku nikogo prowadzić za rękę.

Nie jestem tez niczyją matką ani prawnym opiekunem żadnego z forumowiczów i nie trzeba mi sie tłumaczyć ze stanu posiadania czy sposobu przechowywania ważnych dokumentów.
Życzę powodzenia w Nav.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kanouk8
(Kanouk8)
Wiking
...tak przynajmniej robią rozsądni ludzie. Smartfony są nie tylko do fejsbuka... O to mi chodzilo. Tak piszac zakaldasz, ze jestem nierozsadna i mam smartfona jedynie do fb.

Obyloby sie bez tego uszczypliwego komentarza.

Milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok