Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dagpenger 2016 ! Pomocy - Norwegia

3 Posty
infinity_1990
(infinity_1990)
Wiking
Witam , dnia dzisiejszego do mojej firmy przybyli przedstawiciele Navu , którzy powiedzieli Nam , wszystkim zebranym , iż zasiłek Dagpenger nie będzie przyznany nikomu , kto nie przepracował ostatnich 12 miesięcy. Czy coś zmieniło sie w trybie przyznawania Dagpenger, czy to po prostu była jakaś sztuczka ? Kwota wymagana została wypracowana z nawiązką. Proszę o odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
infinity_1990 napisał:
Witam , dnia dzisiejszego do mojej firmy przybyli przedstawiciele Navu , którzy powiedzieli Nam , wszystkim zebranym , iż zasiłek Dagpenger nie będzie przyznany nikomu , kto nie przepracował ostatnich 12 miesięcy. Czy coś zmieniło sie w trybie przyznawania Dagpenger, czy to po prostu była jakaś sztuczka ? Kwota wymagana została wypracowana z nawiązką. Proszę o odpowiedź.Jaki masz problem w tym, by wejść na urzędową stronę > nav.no< i tam w odpowiedniej zakładce sprawdzić prawdziwość tych informacji.
Pomijam tu fakt iż pracownicy ci, na pewno swoje słowne informacje, poparli odpowiednimi aktualnymi przepisami prawnymi. Oraz pozostawili odpowiednie informacje na piśmie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
defer
(defer)
Wiking
Remigrant napisał:
infinity_1990 napisał:
Witam , dnia dzisiejszego do mojej firmy przybyli przedstawiciele Navu , którzy powiedzieli Nam , wszystkim zebranym , iż zasiłek Dagpenger nie będzie przyznany nikomu , kto nie przepracował ostatnich 12 miesięcy. Czy coś zmieniło sie w trybie przyznawania Dagpenger, czy to po prostu była jakaś sztuczka ? Kwota wymagana została wypracowana z nawiązką. Proszę o odpowiedź.Jaki masz problem w tym, by wejść na urzędową stronę > nav.no< i tam w odpowiedniej zakładce sprawdzić prawdziwość tych informacji.
Pomijam tu fakt iż pracownicy ci, na pewno swoje słowne informacje, poparli odpowiednimi aktualnymi przepisami prawnymi. Oraz pozostawili odpowiednie informacje na piśmie.


no ty masz doswiadczenie przewciez juz 7 lat jestes stalym beneficjentem zasilkow z Nav
gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Istnieje kilka warunków, które należy spełnić, aby posiadać prawo do ubiegania się o zasiłek dla bezrobotnych. Jednym z nich jest konieczność osiągnięcia dochodu minimalnego w poprzednim roku podatkowym. Jeżeli osiągnie się ten dochód po przepracowaniu min. jednego dnia na umowie o pracę można ubiegać się o zasiłek.

Więcej informacji: www.multinor.no/zasilek-dla-bezrobotnych/utrata-pracy.html
Zgłoś wpis
3 Posty
infinity_1990
(infinity_1990)
Wiking
Dziękuje bardzo za odpowiedz , ponieważ złośliwości powyżej nie pomogły mi rozwiązać tej sprawy. Jednak przedstawiciele NAVU byli w naszej firmie oraz powiedzieli , że jeżeli nie przepracowało się ostatnich 12 miesięcy w NORWEGII to zasiłek nie należy się. Nie rozumiem dlaczego ludzie zamiast chcieć sobie pomóc, reagują w ten sposób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
infinity_1990 napisał:
Dziękuje bardzo za odpowiedz , ponieważ złośliwości powyżej nie pomogły mi rozwiązać tej sprawy. Jednak przedstawiciele NAVU byli w naszej firmie oraz powiedzieli , że jeżeli nie przepracowało się ostatnich 12 miesięcy w NORWEGII to zasiłek nie należy się. Nie rozumiem dlaczego ludzie zamiast chcieć sobie pomóc, reagują w ten sposób.


Czy twoj pracodawca bankrutuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bojfrauszlo napisał:
infinity_1990 napisał:
Dziękuje bardzo za odpowiedz , ponieważ złośliwości powyżej nie pomogły mi rozwiązać tej sprawy. Jednak przedstawiciele NAVU byli w naszej firmie oraz powiedzieli , że jeżeli nie przepracowało się ostatnich 12 miesięcy w NORWEGII to zasiłek nie należy się. Nie rozumiem dlaczego ludzie zamiast chcieć sobie pomóc, reagują w ten sposób.


Czy twoj pracodawca bankrutuje?


zbyt pochopne pytanie...sorry
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Jaki byl powod tej wizyty???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Dakotapasy
(Dakotapasy)
Nowicjusz
chłopie idziesz do navu jeżeli pracodawca odprowadzał za ciebie składki to wszystko ci się należy tak sama jak Norwegowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Dakotapasy
(Dakotapasy)
Nowicjusz
ja nie poto się zalogowałem żeby komuś zaszkodzić wręcz przeciwnie POMUC nowym przybytym do norge bo to też są ludzie i może oni mają większe tragedie życiowe jak my rzyczę szszescia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(baran)
Wiking
Dakotapasy napisał:
ja nie poto się zalogowałem żeby komuś zaszkodzić wręcz przeciwnie POMUC nowym przybytym do norge bo to też są ludzie i może oni mają większe tragedie życiowe jak my rzyczę szszescia

dyslektyk?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok