WujekJanek napisał:
Krowa napisał:
O geberalizowaniu w \"wujowych\" wypowieiedziach pisalem wczesniej i powtarzam sie : brak w nich konsekwencji, spojnosci i integralnosci. Zakonczenie tematu fraza \"Tak uwazam ja\" nie precyzuje stanowiska majac na uwadze jego wachlarz

1. To fajnie ze pisales juz wczesniej. To oznacza, ze jestes \"konsekwentny, spojny i integralny\", nieprawdaz?
2. Nie fraza \"Tak uwazam ja\", tylko \"Tak ja to widze\" / \"Tak mysle\" / \"Tak uwazam\". Taka fraza (rozumienie tekstu na poziomie ostatniej klasy szkoly podstawowej) oznacza, ze autor wypowiedzi akcentuje, iz zamieszczone przez niego opinie sa wylacznie jego wlasnymi opiniami, byc moze mylnymi i nieobiektywnymi.
3. Jakies tam wyksztalcenie odebralem, ale niestety, nie jest ono wystarczajace abym byl w stanie zrozumiec sens zdania: \"Zakonczenie tematu fraza \"Tak uwazam ja\" nie precyzuje stanowiska majac na uwadze jego wachlarz\"


No musze sie przyznac, ze ja tez tego ostatniego zdania nie rozumiem. Ot, skrot myslowy, ktory ty , majac wyksztakcenie powinienes byl pojac.
To ze odebrales wyksztalcenie da sie zauwazyc. Coz jednak z tego ze nie potrafisz go zastosowac Troszke powachales tu i troszke tam, ale mysli w tym niema. Ale nie martw sie nie kazdemu bozia dala. Jakos Ci sie ulozy
Powodzenia ! i pieknych slow o potedze.