Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
juz zawisc was scierwa gryzie , ze drugi ma przyjemnosc, a studentka fundusze na edukacje??
ja zawsze na wstepie zaznaczam, iz musi okazac wazna legitymacje studencka
a i mam czas zadac kilka pytan na wstepie aby sie rozeznac, czy wyzej ksztalcona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tylko sobie tak czasem pomysle
co za sprawiedliwosc na tym swiecie
ja tu dostalem ponad 60 000 koron zwrotu
leze w apartamencie i bara bara ze studentka
a drugi Norweg musi sobie tanszy chleb albo samochod kupic w Norwrgii czy nawet zeby z biedy zacisnac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jasto myslisz ze ktos ci zazdrosci mozliwosci lub ewentualnie juz zdobytego AIDSa jako ze obywatel swiata to i swiatowe choroby? Myslisz ze fakt ze to studentka obniza twoje ryzyko AIDSa? Przeciez dzis w duzych miastach co druga to studentka a te ktore oferty puszczania sie wystawiaja to masz po 100 klientach, polowie akademika oraz prawdopodobnie okolo 10ciu murzynach/beduinach tak statystycznie.....

Duzo mniejsza szanse bys mial wybierajac sie na wioske bo tam conajwyzej po paru "wiochmenach" taka "dziewica" bo tam glownie w lokalnym gronie. I do tego o beduina/murzyna trudniej i o 100 klientow wiec i AIDS rzadko wioski odwiedza, a jak juz w jakiejs sie pojawi to wszyscy wiedza i mozna taka ominac z daleka wioske Ale jak to mawial Darwin naturalna selekcja trwa wiec niemyslacy zgina na AIDS.... Oczywiscie zupelnie inna sprawa ze na wiosce nie ma "oglaszajacych sie".... (ewentualnie te z wioski oglaszaja sie w miastach no ale wtedy juz sa "miastowe" z bogactwem chorob). Na wiosce to trzeba umiejetnie "przyszpanowac" i miec szczescie a nie poprostu wyciagnac forse z kieszeni i umowe spisac z prawdopodobna miejska nosicielka AIDS.... bo tak to mozesz sie rownie dobrze w agencji czy przy drodze zatrzymac.

A ze szpanowanie niefunkcjonuje tak dobrze jak to opisuja dziennikarzyny dla sensacji ani nie
ma wiejskich imprez takich jak opisuja po odwiedzeniu agencji i opisaniu jako wiejskiej imprezy to juz inna sprawa.

A co do tematu to FrP nawet ma o tym wzmianke ze chce usunac takowe ulgi jak w temacie tylko wiodcznie nie jest to zadanie priorytetowe a powinno....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a dlaczego nie chwalisz prawa popytu i podazy
ja mam popyt na mlode cialo
a sudentka na moj zwrot ze status pendler
i za obopolna zgoda i moja przyjemnoscia sie wymieniamy dobrami
a cierpi ten co rodzine ma w Krolestwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Alez prawo popytu i podazy jest wspaniale jak w kazdym innym przypadku Tyle ze ganie zwrot podatku za ten oto status poniewaz jest to socjalistyczne udziwnienie tworzace nierownosc wobec obywateli wykonujacych prace w tym samym kraju.

A ze wspominam o AIDS to zebys pomyslal o tym jak bedziesz wyzyskiwal na koszta leczenia i zasilek ten twoj ulubiony giermanski kraj gdy juz zakontraktujesz ta chorobe korzystajac z podazy bardzo zagrozonej posiadaniem tego schorzenia. Chyba niemyslales ze komus by bylo szkoda gdyby prawo Darwina zadzialalo jako ze wybierasz wsrod podazy obarczonej najwyzszym ryzykiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
juz zawisc was scierwa gryzie , ze drugi ma przyjemnosc, a studentka fundusze na edukacje??
ja zawsze na wstepie zaznaczam, iz musi okazac wazna legitymacje studencka
a i mam czas zadac kilka pytan na wstepie aby sie rozeznac, czy wyzej ksztalcona
JASIEK -ZAZDROSCIMY TOBIE!!! JAK MY TOBIE KUR(W)A ZAZDROSCIMY......!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
Imperator1988 napisał:
Alez prawo popytu i podazy jest wspaniale jak w kazdym innym przypadku Tyle ze ganie zwrot podatku za ten oto status poniewaz jest to socjalistyczne udziwnienie tworzace nierownosc wobec obywateli wykonujacych prace w tym samym kraju.

A ze wspominam o AIDS to zebys pomyslal o tym jak bedziesz wyzyskiwal na koszta leczenia i zasilek ten twoj ulubiony giermanski kraj gdy juz zakontraktujesz ta chorobe korzystajac z podazy bardzo zagrozonej posiadaniem tego schorzenia. Chyba niemyslales ze komus by bylo szkoda gdyby prawo Darwina zadzialalo jako ze wybierasz wsrod podazy obarczonej najwyzszym ryzykiem

ja wlasnie nie biore profesjonalistek
tylko oglaszam sie na stronach ze sponsorowaniem studentek
i status pendler przeznaczam w duzej czesci na wspieranie oswiaty w Polsce
i za stary wyga jestem aby nie odroznic na pierwszy rzut oka profesjonalistki od
sporadycznie dorabiajacej
niemniej wszystko za status pendler
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ta wypowiedz Lindy zamieszczalem tu
kiølka miesiecy temu
jak innej pisarki ze wstydzi sie byc Polka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
ta wypowiedz Lindy zamieszczalem tu
kiølka miesiecy temu
jak innej pisarki ze wstydzi sie byc Polka
Jasta-i co bys chcial za to medal dostac?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no i jak tu nie chwalic komunizmu
i jego wymyslow
dokladnie nie pamietam, ale jak rozliczyli mnie normalnie
to jeszcze doplacic cos musialem
no to dostarczylem kwity na status pendler
i komuna zagearantowala mi niezla jazde na polskich studentkach
no i koncern od viagry tez zarobil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok