Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Kolejna gowniana prowokacja,1wszego alkoholika M.N!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
taaa
koty koty koty lapie
a ja juz 8 rok w delegacji
sumienie mnie przynajmniej gryzie ze okradam tych co uczciwie sprowadzili do Krolestwa familie
i ponosza koszty
a ja sobie za te pieniadze robie wczasy w Polszy
i rzne studentki za pieniadze
W takim razie zle sprecyzowales temat ...
Powinien brzmiec :
GLOSUJCIE ZA LIKWIDACJOM PLENDER DLA EMIGRANTOW , A W SZCZEGOLNOSCI DLA POLONII !
---
PONADTO , JAK CIEBIE TAK SUMIEMIE GRYZIE , TO NIE WIDZ€ PROBLEMU W TYM , BYS Z TEGO BONUSU ZREZYGNOWAL!!! .
---
Daj przyklad jako pierwszy , moze MASY pujdom za twym przewodem ...!!!
Cha ha cha ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
musze przyznac Gabrys racje w temacie
tak ma byc
a ja jeszcze w tym roku ostatni raz tylko nie wiem gdzie
w Gdansku i Krakowie napukalem studentek z ogloszen portalowych
gdzie polecacie w tym roku sie odprezyc i dac dziewczynom na edukacje zarobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Niechodzi o prace w delegacji bo za np. podroz do innego miasta normalnie praca pokrywa reisekostnader jesli to jest czesc pracy ze tam jest jakis kurs w czasie pracy. Panstwo za to nieplaci. Tak samo jak pracownik sam placi za podroz z domu do pracy i spowrotem do domu.

Oczywiscie przy tym jest kolejne socjalistyczne udziwnienie ze jesli ktos ma dosc daleko do pracy to moze sobie odliczyc podroz od podatku.... Zupelnie bez sensu, czemu maja inni obywatele swoim podatkiem i akcyza sponsorowac to ze ktos zaplaci mniej bo niechce mu sie wynajac/kupic mieszkania/domu w miejscu pracy tylko woli sobie dojechac. Prywatna sprawa gdzie kto mieszka, jak lubi dojezdzac to niech jezdzi ale placi podatek jak inni.

I tak samo jak ktos z Polski czy Szwecji czy Niemiec pracuje w Norwegii to niech placi normalny podatek norweski. Bo niby czemu ma placic mniej tylko dlatego ze na stale sie nieprzeprowadzil? I z jakiej paki maja komus odliczac dlatego ze ma zone lub dzieci zagranica (juz pomijajac wszelkie inne chore zasilki i obnizenia podatku z okazji tego ze ktos laskawie raczyl zawrzec malzenstwo).

Jak ktos pracuje w danym kraju to podatek placi tam gdzie pracuje dochod wypracowany w tym kraju to jedyne sensowne rozwiazanie. Skasowac by mozna pare avgiftow zamiast rozdawac ulgi podatkowe i to bedzie o wiele sprawiedliwsze.

@jasta102: To ty zes nieosiadly na stale w Norwegii tylko tymczasowo ? Aha i uwazaj na to co ci od Rydzyka zwia "kara Boska" a reszta zwie AIDSem. Bo te "studentki" to sa po 100 klientach, polowie akademika i 10ciu murzynach z wymiany.... Chociaz w tym przypadku to by byla rzeczywiscie kara ale chyba od Slowianskiej ziemi za anty Slowianskie nastawienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
taaa
koty koty koty lapie
a ja juz 8 rok w delegacji
sumienie mnie przynajmniej gryzie ze okradam tych co uczciwie sprowadzili do Krolestwa familie
i ponosza koszty
a ja sobie za te pieniadze robie wczasy w Polszy
i rzne studentki za pieniadze
Jasiek a to za darmo zadna Ci nie da? Az taki brzydki jestes,ze placic musisz? ojoj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
No,no

To ta gnida,malo ze alkoholik,to jeszcze kurwiasz?!
Pewnie do kompletu,jeszcze zlodziej?

Stad ta rozlegla wiedza,na temat wszelakiego rodzaju oszustwa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
luj napisał:
No,no

To ta gnida,malo ze alkoholik,to jeszcze kurwiasz?!
Pewnie do kompletu,jeszcze zlodziej?

Stad ta rozlegla wiedza,na temat wszelakiego rodzaju oszustwa...
Jasta to debil i prostak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
musze przyznac Gabrys racje w temacie
tak ma byc
a ja jeszcze w tym roku ostatni raz tylko nie wiem gdzie
w Gdansku i Krakowie napukalem studentek z ogloszen portalowych
gdzie polecacie w tym roku sie odprezyc i dac dziewczynom na edukacje zarobic
Jasiek,daj zarobic hamerykankom badz brytyjkom,ewentualnie szwedkom.No ale,ktora by sie skusila na taki ryj.Nie masz tyle pieniedzy ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Moglby chociaz w "Stavangerze" jak pisza o nim artykuly w gazetach mowic ze jest "verdensborger" bo potem sie czyta ze "Polak to, Polak tamto" w okolicach Stavanger. A to pewnie "verdensborger" pracuje tam ile moze na dobra opinie dla Polski podajac sie za polaka

Ale chociaz tyle zachowal godnosci ze brzydzi sie giermankami z pubu i woli Slowianki nawet takie po 100 klientach, polowie akademika + 10ciu murzynach/beduinach z wymiany, pewnie ocenil szanse na AIDS na nizsza niz w przypadku typowej giermanki w pubie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
Moglby chociaz w "Stavangerze" jak pisza o nim artykuly w gazetach mowic ze jest "verdensborger" bo potem sie czyta ze "Polak to, Polak tamto" w okolicach Stavanger. A to pewnie "verdensborger" pracuje tam ile moze na dobra opinie dla Polski podajac sie za polaka

Ale chociaz tyle zachowal godnosci ze brzydzi sie giermankami z pubu i woli Slowianki nawet takie po 100 klientach, polowie akademika + 10ciu murzynach/beduinach z wymiany, pewnie ocenil szanse na AIDS na nizsza niz w przypadku typowej giermanki w pubie
Jasiek jako obywatel swiata,z pewnoscia nosi w sobie wszelakie chorobska-takze niczego juz sie obawiac nie musi...jak na obywatela swiata przystalo ,,I have everything-what world he could offer me"- z chorobami wlacznie,no bo jak inaczej mozna zinterpretowac tego łajze Jaska?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok