Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski wojtek wojtek ciric smith Norbert Pacan Mateusz Bosak Angelika Mojak SaurusLex Ann@4412 (7423 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
ewentualnie skaże im jeść ciągle cebulę -- czyli coś co nie zaszkodzi i nie pomoże
no nie wiem jak to jest w końcu z tą cebulą, bo medycyna ludowa twierdzi, że po cebuli to się kuli czyli szkodzi, natomiast medycyna naukowa twierdzi, że cebula to wspaniały środek chociażby na nadciśnienie, czyli pomaga jedno jest pewne- cebula nie jest obojętna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
no jasta102, nie ma to jak ciepła wódeczka,smalczyk i cebulka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Cheeky Bastard
(Mateo86)
Wiking
Żalll...do powiatu to miałeś 20 km przez pola...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Stan Kas
(stankas)
Wiking
JA PIER#DOLE ALE BAGNO
ZAWSZE MUSI BYĆ TAKI SYF NA FORACH INTERNETOWYCH
CZYSTE POLACZKI
JEST TU JAKIŚ MOD ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Czy w firmie organizujecie imprezy integracyjne? Czy warto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Imprezy integracyjne przyczyniają się do tworzenia pozytywnej atmosfery w firmie. Dzięki takim wydarzeniom pracownicy mają okazję na zabawę, relaks i wspólne śmiechy. To z kolei wpływa na ogólną atmosferę w miejscu pracy, tworząc bardziej przyjazne i pozytywne środowisko.
www.tulanki.pl/jakie-korzysci-daje-integ...racownikow-w-firmie/
Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie imprezy integracyjne są skuteczne i mogą istnieć pewne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy ich organizacji. Ważne jest, aby dopasować rodzaj imprezy do preferencji pracowników i stworzyć atmosferę, w której wszyscy czują się komfortowo i mogą swobodnie uczestniczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok