Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski wojtek wojtek ciric smith Norbert Pacan Mateusz Bosak Angelika Mojak SaurusLex Ann@4412 (7419 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tomotek napisał:
nie wiem czy wszyscy potrafia czytac....
zdecydowana większość tu zaglądających potrafi, bo niestety ale nieludzki reżim komunistyczny zmuszał do uczęszczania do szkoły podstawowej. wniosek- analfabety to raczej tu nie spotkasz, no chyba, że jakiś wyjątek od reguły. tylko, że jedynie 20% rozumie, to co przeczytać potrafi. pozostałe 80% nazywa się analfabetami wtórnymi i jest ich tu odpowiednia ilość potwierdzająca słuszność badań
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
TV Norge napisał że muszę mieć więcej szacunku do swojego szefa --- hahahahaha -- ty prostaku - jak na razie pracy jest do wyboru i do koloru , nie wiem jak dla ciebie Tv Norge ale ja mam w czym wybierać i trochę ofert już mam od pracodawców żebym pracował tu czy tam , nie trzymam się nigdy niczego jak rzep psiego ogona i siedzę na jednym stołku przy tej samej stawce godzinowej przez całe życie , dla mnie jest żartem to co piszesz bo gdybym chciał to już dawno założył bym firmę z pośrednictwem pracy czy coś w tym stylu > Piszesz bzdury TV Norge bo nie jesteś w temacie , a stary zna język veldig bra i jeśli zechce to znajdę zawsze pracę lepiej płatną , a nie będę jęczeć szefowi o podwyżkę czy coś , bo zawsze tak już zostanie że każdy chce jak najtaniej i jak najlepiej -- tylko nie zawsze trzeba się na to zgadzać --- zresztą gdzie ci jeszcze do mnie... TV Norge , ty pewnie nie rozumiesz nawet co ja piszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
i jeszcze jedno TV Norge-- przy podpisaniu umowy o pracę z szefem , to ja negocjuje stawki godzinne a nie on , zresztą nawet nic nie podpisuje jak na umowie nie ma minimum::: 150 nok/t, 37,5 godzin pracy zapewnione od poniedziałku do piątku , minimalnie 40% dodatek za nadgodziny, dodatek za soboty i niedziele i ew. święta , 3.65 nok za km -- dojazdy do pracy i z powrotem , 2,20 nok dodatek do każdej godziny za tzw. delt dag , 12% feriepenger, --- no takie minimum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
powiatowy myśliciel napisał:
i jeszcze jedno TV Norge-- przy podpisaniu umowy o pracę z szefem , to ja negocjuje stawki godzinne a nie on , zresztą nawet nic nie podpisuje jak na umowie nie ma minimum::: 150 nok/t, 37,5 godzin pracy zapewnione od poniedziałku do piątku , minimalnie 40% dodatek za nadgodziny, dodatek za soboty i niedziele i ew. święta , 3.65 nok za km -- dojazdy do pracy i z powrotem , 2,20 nok dodatek do każdej godziny za tzw. delt dag , 12% feriepenger, --- no takie minimum

To ze mamy tu do czynienia z gwiazda to sie czuje bez calej tej wyliczanki. W innym wypadku Twoj jezyk bylby nieco bardziej przytepiony. Ciekawe czy w sprawie pracy tez tak gadasz /pewnie nie/ i czy Twoi ewentualni szefowie/wlasciciele firm wiedza jaki masz tak naprawde do nich stosunek /pewnie tak, he he/. Ja jednak chcialem o czyms innym, ale w miedzyczasie wszystkie czlonki mi opadly.
Musze spadac, a Ty wytrzezwiej w miedzyczasie...faceciku na etaciku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
mam taki sam stosunek do szefostwa TV Norge-- jak szefostwo ma do mnie --nie chodzi tu tylko o kaskę , jest jeszcze tzw. socjal dumping .Zresztą widzę że ci szkoda że ktoś może lepiej od ciebie i nie musi zgadzać się na wszystko -- bo ktoś powiedział że tak ma być -- tonący brzytwy się chwyta -- i taka jest prawda. Jak ktoś nie ma pieniędzy i nie ma warunków to czepia się czegokolwiek byle by było
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
powiatowy myśliciel napisał:
mam taki sam stosunek do szefostwa TV Norge-- jak szefostwo ma do mnie --nie chodzi tu tylko o kaskę , jest jeszcze tzw. socjal dumping .Zresztą widzę że ci szkoda że ktoś może lepiej od ciebie i nie musi zgadzać się na wszystko -- bo ktoś powiedział że tak ma być -- tonący brzytwy się chwyta -- i taka jest prawda. Jak ktoś nie ma pieniędzy i nie ma warunków to czepia się czegokolwiek byle by było

pfff...
/tyle tylko moge powiedziec, co by za bardzo nie podnosic ogladalnosci tego Twojego zalosnego bloga/.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
żałosny to ty jesteś , bo myślałeś że zabłyśniesz , niestety nie udało się ...-- pracuj dalej , ewentualnie prowadź dalej tą swoją firmę --- bo niestety do pewnych spraw jakby trzeba podrosnąć i zdobyć jakikolwiek erfaring -- przetłumacz na google jak nie wiesz co to znaczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
to nie jest żadna arogancja czesiu -- to fakty -tylko niektórych rażą po oczach, a dla niektórych to całkiem normalne -- i wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
..."czesio.:*"... stara się na siłę , być przykładnym idealistą ...
Takim , co to nie zaszkodzi , jednak też i za bardzo nie pomoże...
Ciekawe gdzież On się do tej pory chował ...i pod jakimi Innymi nickami kamuflował... .

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
czesio jest podobny do lekarza który skończył podstawówkę zaocznie , i przychodzący do niego pacjenci mogą liczyć tylko na to, że czesio przepisze im witaminę A, ewentualnie skaże im jeść ciągle cebulę -- czyli coś co nie zaszkodzi i nie pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok