Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski wojtek wojtek ciric smith Norbert Pacan Mateusz Bosak Angelika Mojak SaurusLex Ann@4412 (7500 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
tomotek napisał:
DA to znaczy Delt Ansvar, ale ci co maja do powiedzenia cos madrego w tej kwestii to znaja to rozwinecie.....
ZAPYTAŁEM SIĘ GRZECZNIE O ZNACZENIE DANEGO SKRÓTU ...
KTÓRY UMIEŚCIŁEŚ W SWOIM TEMACIE.

A TY ZAMIAST RZECZOWO ODPOWIEDZIEĆ...

TO BARDZO GŁUPIO MĘDRKUJESZ ...
!!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
rizla napisał :że kto pyta nie błądzi ___ a ja ci mówię rizla że pyta to brzydkie słowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
jasta102 napisał:
rizle napisał:



A w scislosci to AS I DA to duuuuza roznica Da to nic jak spoka dwoch lub wiecej osob a As typowe Polskie Z.o.o

Jezu Kochany. A co to takiego polskie SA

Spółka akcyjna (forma skrócona w nazwach spółek SA) - rodzaj spółki kapitałowej. W Polsce spółki akcyjne działają obecnie na podstawie Kodeksu spółek handlowych, wcześniej regulował ją Kodeks handlowy. Kapitał zakładowy spółki akcyjnej podzielony jest na akcje o równej wartości. Akcje te mogą być notowane (kupowane i sprzedawane) na giełdzie.


jasta102; Spolka z o.o. to nie to samo, co Spolka Akcyjna.. owszem dziala na podobnych(!) zasadach, ale roznice sa dosc znaczace Lepiej nie czytajcie tych swoich bredni, bo jeszcze zalozycie jakis Колхоз..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
i tak wszystkie te firmy to tylko o d..upę rozbić -- szkoda słów jak się na to wszystko patrzy ---rizle bo ty to już całkiem chyba koncern w Norwegii prowadzisz bo piszesz jakbyś co najmniej prezesem był-- ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
rizle napisał:



To powiedzenie Kto pyta nie bladzi chyba traci tu sens


A w scislosci to AS I DA to duuuuza roznica Da to nic jak spoka dwoch lub wiecej osob a As typowe Polskie Z.o.o

jeśli się pyta analfabetów, to na pewno się zbłądzi. jeśli cię analfabeta z Aksjeselskap wyśle do zoo a nie do Spółki Akcyjnej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Sethur napisał:


jasta102; Spolka z o.o. to nie to samo, co Spolka Akcyjna.. owszem dziala na podobnych(!) zasadach, ale roznice sa dosc znaczace Lepiej nie czytajcie tych swoich bredni, bo jeszcze zalozycie jakis Колхоз..

dobrze znam różnicę pomiędzy spółką jawną, zoo, akcyjną czy komandytową, ale ty chyba za dużo ciepłej wódki dzisiaj i nie rozumiesz moich tekstów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...ja to znam inaczej - kto pyta ten wstydzi sie tylko raz!

p/s:
powodzenia dla firm zakladanych,bo znajomy ( szwagier,sasiad...)tak zaproponowal...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
idę sobie piwko wypić (norweskie nie polskie) , jakby ktoś chciał wiedzieć ---- każdy ma firmę i każdy tu zarabia nie wiadomo ile-- ale mama i tato z Polski jedzenie ślą przez busa synkowi albo córci , i tak wygląda ten cały biznes Polaków w Norge i nie oszukujcie się jeden z drugim bo jest nad czym zapłakać a nie się cieszyć baranie jeden z drugim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
mysliciel...nie obrazaj baranow!

...bo zaraz jakis obronca zwierzat,sie odezwie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
mam nadzieję że Green Peace nie przyjdzie i mnie nie zbojkotuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok