Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca w Norwegii - Norwegia

2 Posty
lukasjeden
(lukasjeden)
Wiking
Witam,

Czy pomógłby mi ktoś w znalezieniu legalnej pracy na terenie Norwegii?
Obecnie znajduje się w Polsce, gdzie mam pracę dorywczą jednak jest ona zależna od turystów, a bezczynność mnie wykańcza psychicznie.
Mówię płynnie w języku Angielskim, Norweskiego jeszcze nie znam jednak podejmę próbę nauczenia się go.
Mam doświadczenie zarówno w budowlance jak i w pracy biurowej jednak podejmę się KAŻDEJ LEGALNEJ pracy, sprzątanie, filetowanie ryb, dowóz, jestem młody, zdrowy, bez nałogów, nie karany.
Bardzo proszę o poważne oferty i kontakt poprzez wiadomość prywatną.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
napisz od niejakiego Gabriela o nicku G123 G-321, on jest tutaj mistrzem w znajdywaniu pracy i ma mase kontaktow, on Ci pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
lukasjeden
(lukasjeden)
Wiking
Sprawdziłem właśnie twoje wpisy na temat Gabriela bo znalazłem jego profil i do niego napisałem. Nie jest to przyjemne tak ze mnie drwić i podsyłać mi kogoś do kogo sam nie masz zaufania, liczysz, że mi nie pomoże czy, że co? Potrzebuje pomocy w znalezieniu pracy,, nie znam jeszcze norweskiego, szukam pracy gdzie się da, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Wielka Brytania, nie jestem w stanie sam tego zrobić, napisałem, że potrzebuje pomocy, a Ty leczysz sobie swoje kompleksy, cynicznymi wpisami. Nie znam Ciebie, nie wiem kiedy szydzisz a kiedy nie, więc twój wpis był nie na miejscu. Ulżyło Ci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Chlopie to ze Ty potrzebujesz pomocy to szczerze G tu wszystkich obchodzi bo wiekszosc co tu przyjechala nie miala podane wszystkiego na tacy jak Ty niby to ovzekujesz

Podalem Ci kontakt do goscia ktory tez tu na forum szukal przez rok pracy i tak samo jak Ty niezna norweskiego wiec warto do niego sie odezwac, pozatym szydzeniem daleko nie zajdziesz jak chcesz prosic o pomoc innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei, szukasz pracy w niewłaściwym miejscu. To po prostu chciał Ci przekazać Riggmann tylko trochę w wersji ironicznej. "znam" go od dawna i wiem, że facet ma złote serce i jak już coś pisze to pisze prawdę a nie ściemnia jak to robi ..pominę kto. Każdy to wie. Szukasz pracy w Norwegii a piszesz na polskim portalu i po polsku. Żaden Norweg tu nie bywa a jeśli nawet to na pewno nie czyta po polsku. O tym, że nie należy szukać pracy u rodaka, obojętnie czy to Polak, rusek czy Litwin, pisano tutaj wielokrotnie. Każdy to chyba już wie. Nie narażaj się więc na wyzysk, mizerne pieniądze, bydlęce warunki i na koniec wyrzucenie na ulicę. Takich "gości" to my, w fundacji, w której pracuję charytatywnie mamy co najmniej kilku tygodniowo. Więc nie rób tego. Szukaj pracy normalnie, na oficjalnych portalach. Każdy taki portal ma wybór języków i na pewno jest tam angielski. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. praca w...i kraj. Korzystaj z coogle translate. super sprawa. Trzymaj się i powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bg38 napisał:
Takich \"gości\" to my, w fundacji, w której pracuję charytatywnie mamy co najmniej kilku tygodniowo. Hei, Gałkowska
W Jakiej to fundacji pracujesz, która to pomaga potrzebującym, którzy są bez pracy i przy potrzebnej pomocy?
Możesz to oświecić takich wiadomo jakich, czyli i mnie Osobiście?
Ty dużo piszesz a jak przychodzi co do czego, to okazuje się iż ta fundacja jest na Kajmanach.
Tyle razy tu prosiłem o pomoc a ty MILCZAŁAŚ lub podawałaś zdawkowe informacje czyli żadne!.
A tu nagle pracujesz w pomagierskiej fundacji.

NO weź się i nie ośmieszaj .
PODAJ NAMIARY NA TĄ TWOJĄ FUNDACJĘ i weź rekomenduj takiego NIEUDACZNIKA JAK JA.
WTEDY uwierzę w tą twoją wyimaginowaną pracę charytatywną
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
nie lubię zaczepek ale odpiszę Ci wyjątkowo i PO RAZ OSTATNI, jesteś za cienki bolek abym cokolwiek Ci tłumaczyła i brzydko mówiąc totalnie mi wisi co tam na mój temat bazgrzesz i w co wierzysz a co nie. Ja totalnie olewam Twoje wpisy więc rób to samo z moimi. PO prostu. Żegnam ozięble.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bg38 napisał:
nie lubię zaczepek ale odpiszę Ci wyjątkowo i PO RAZ OSTATNI, jesteś za cienki bolek abym cokolwiek Ci tłumaczyła i brzydko mówiąc totalnie mi wisi co tam na mój temat bazgrzesz i w co wierzysz a co nie. Ja totalnie olewam Twoje wpisy więc rób to samo z moimi. PO prostu. Żegnam ozięble.I to jest właśnie taaaaa twoja charytatywna POMOC innym POTRZEBUJĄCYM.
NO pięknie , tylko jeszcze podaj nazwę tej firmy w której pracujesz NIOSĄC POMOC POTRZEBUJĄCYM.
Przecież powinnaś jako pracownik charytatywny, rozsławiać firmę a nie się jej wstydzić.
A tak właśnie jest odbierana twoja niechęć do udzielenia informacji na temat firmy, która jak sama napisałaś NIESIE POMOC NIEUDACZNIKOM SPOŁECZNYM I ŻYCIOWYM.

To nie była i nie jest żadna zaczepka.

Tylko prosta informacja dla innych, że ta krowa która dużo buczy, to mało mleka daje. Napisałaś do gościa bzdury, a ja jedynie wypunktowałem twoje kłamstwo.
Na moim przykładzie i tą właśnie agresywną ripostą POTWIERDZASZ TYLKO IŻ KŁAMIESZ !.
z tą pracą w firmie pomocowej.

Niemniej tak jak napisałem już wyżej i nie będę się powtarzać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
bg38 napisał:
nie lubię zaczepek ale odpiszę Ci wyjątkowo i PO RAZ OSTATNI, jesteś za cienki bolek abym cokolwiek Ci tłumaczyła i brzydko mówiąc totalnie mi wisi co tam na mój temat bazgrzesz i w co wierzysz a co nie. Ja totalnie olewam Twoje wpisy więc rób to samo z moimi. PO prostu. Żegnam ozięble.I to jest właśnie taaaaa twoja charytatywna POMOC innym POTRZEBUJĄCYM.
NO pięknie , tylko jeszcze podaj nazwę tej firmy w której pracujesz NIOSĄC POMOC POTRZEBUJĄCYM.
Przecież powinnaś jako pracownik charytatywny, rozsławiać firmę a nie się jej wstydzić.
A tak właśnie jest odbierana twoja niechęć do udzielenia informacji na temat firmy, która jak sama napisałaś NIESIE POMOC NIEUDACZNIKOM SPOŁECZNYM I ŻYCIOWYM.
To nie była i nie jest żadna zaczepka.

Tylko prosta informacja dla innych, że ta krowa która dużo buczy, to mało mleka daje. Napisałaś do gościa bzdury, a ja jedynie wypunktowałem twoje kłamstwo.
Na moim przykładzie i tą właśnie agresywną ripostą POTWIERDZASZ TYLKO IŻ KŁAMIESZ !.
z tą pracą w firmie pomocowej.
Niemniej tak jak napisałem już wyżej i nie będę się powtarzać .


Co za nieudolna socjotechnika Gabryś.
Wyzywasz od szczurów na forum, a potem niby mimowolnie znów żebrzesz o pomoc pod pretekstem sprawdzenia forumowiczki.
Jakiś ty żałosny.
Może ta pomoc jest dla potrzebujących, a noe dla takich pasożytów i chamów jak Ty.
Ale Tobie ciężko to pojąć panocku "mi się należy"
Jesteś jak te żule, co do noclegowni w zimie poszliby tylko wtedy, gdyby mogli tam chlać.
Już widzę, gdy po uzyskanej pomocy mącisz tam wodę.
Mordo niewyparzona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bodys napisał:
-- Co za nieudolna socjotechnika Gabryś.
-- Może ta pomoc jest dla potrzebujących, a noe dla takich pasożytów i chamów jak Ty.
-- Jesteś jak te żule, co do noclegowni w zimie poszliby tylko wtedy, gdyby mogli tam chlać.

Odpowiem tobie jak niejaka gałkowska "...nie lubię zaczepek ale odpiszę Ci wyjątkowo i PO RAZ OSTATNI..."
- Co prawda, ja tam lubię zaczepki o ile są logiczne, i będę tobie odpowiadał nie tylko teraz o ile będę uważał, że jest logiczny sens wdawać się z tobą w drętwe dysputy.
- Cóż moja socjotechnika, jest taka jak widać, niemniej za każdym razom uważam iż coraz lepsiejsza.
- Każda pomoc, przez firmy do tego stworzone, jest właśnie dla takich chamów i pasożytów, od siebie dodam "nieudaczników społeczno-życiowych".
Inaczej taka pomoc była by zbyteczna.
- Nie, nie jestem jak te lub inne ŻULE, posiadam własne auto, a obecnie nawet dwa i to sprawne i oba zarejestrowane z opłaconymi ubezpieczeniami. Dlatego też NIE PIJĘ, NAWET PIFFA !.
Natomiast faktycznie, szukałem tylko pracy z noclegiem, by zarobić na naprawę Forda.
/ ponieważ moja Norweska Emerytura, jest bardzo mizerna o czym już kiedyś wspominałem/
Teraz Ford JEST naprawiony, ubezpieczony i ma z powrotem tablice.
Dlatego też, powolutku pakuję się i na zimę będę wracał do polandii.
"Zaczepiłem gałkowską" ponieważ PIERWSZA niewybrednie, zaatakowała mnie w odpowiedzi, do poszukującego tutaj pracy gościa z polandii.
Ja jedynie udowodniłem jej HIPOKRYZJĘ i zakłamanie i nic więcej.
Z jej IP-kompa, wynika iż nadaje gdzieś z okolic Ålesund, tym samym jest obecnie w Norge i cały czas śledzi to forum na bieżąco, a jednak, gdy usilnie poszukiwałem jakiejkolwiek pomocy to wrednie milczała -a teraz pyszczy iż ma pracę przy pomocy nieudolnym żulom. I poucza gościa na moim przykładzie ŻENADA.
Gdyby faktycznie, pracowała tam gdzie się lokuje, to już dawno na MOIM privie podała by konkretne adresy i osoby kontaktowe, do bezpośredniej indywidualnej pomocy, co jest od bardzo dawna w praktyce takich właśnie organizacji pomocowych.
A tak to jest jak widać po jej i waszych wpisach.
Jedynie potraficie ubliżać od nieudaczników i żuli i nico nadto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok