Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
bodys napisał:
-- Co za nieudolna socjotechnika Gabryś.
-- Może ta pomoc jest dla potrzebujących, a noe dla takich pasożytów i chamów jak Ty.
-- Jesteś jak te żule, co do noclegowni w zimie poszliby tylko wtedy, gdyby mogli tam chlać.

Odpowiem tobie jak niejaka gałkowska \"...nie lubię zaczepek ale odpiszę Ci wyjątkowo i PO RAZ OSTATNI...\"
- Co prawda, ja tam lubię zaczepki o ile są logiczne, i będę tobie odpowiadał nie tylko teraz o ile będę uważał, że jest logiczny sens wdawać się z tobą w drętwe dysputy.
- Cóż moja socjotechnika, jest taka jak widać, niemniej za każdym razom uważam iż coraz lepsiejsza.
- Każda pomoc, przez firmy do tego stworzone, jest właśnie dla takich chamów i pasożytów, od siebie dodam \"nieudaczników społeczno-życiowych\".
Inaczej taka pomoc była by zbyteczna.
- Nie, nie jestem jak te lub inne ŻULE, posiadam własne auto, a obecnie nawet dwa i to sprawne i oba zarejestrowane z opłaconymi ubezpieczeniami. Dlatego też NIE PIJĘ, NAWET PIFFA !.
Natomiast faktycznie, szukałem tylko pracy z noclegiem, by zarobić na naprawę Forda.
/ ponieważ moja Norweska Emerytura, jest bardzo mizerna o czym już kiedyś wspominałem/
Teraz Ford JEST naprawiony, ubezpieczony i ma z powrotem tablice.
Dlatego też, powolutku pakuję się i na zimę będę wracał do polandii.
\"Zaczepiłem gałkowską\" ponieważ PIERWSZA niewybrednie, zaatakowała mnie w odpowiedzi, do poszukującego tutaj pracy gościa z polandii.
Ja jedynie udowodniłem jej HIPOKRYZJĘ i zakłamanie i nic więcej.
Z jej IP-kompa, wynika iż nadaje gdzieś z okolic Ålesund, tym samym jest obecnie w Norge i cały czas śledzi to forum na bieżąco, a jednak, gdy usilnie poszukiwałem jakiejkolwiek pomocy to wrednie milczała -a teraz pyszczy iż ma pracę przy pomocy nieudolnym żulom. I poucza gościa na moim przykładzie ŻENADA.
Gdyby faktycznie, pracowała tam gdzie się lokuje, to już dawno na MOIM privie podała by konkretne adresy i osoby kontaktowe, do bezpośredniej indywidualnej pomocy, co jest od bardzo dawna w praktyce takich właśnie organizacji pomocowych.
A tak to jest jak widać po jej i waszych wpisach.
Jedynie potraficie ubliżać od nieudaczników i żuli i nico nadto.

Gabrys tylko jedno ale
NIE DLA PSA KIELBASA
a mowiac po ludzku pomoc jest przeznaczona dla ludzi co sa w faktycznie zlej sytuacji a nie dupkom co dalej sraja niz widza czyli Tobie pasozycie i nierobie

Czy ty pomoglbys komus kto by przyszedl do twojego domu…najpierw cie oplul, zwyzywal i na koniec udowadnial ze jestes zly bo nie pomagasz innym…Gabrys to sie pale nie miesci co ty tu wypisujesz, jakim trzeba byc podlym czlowiekiem zeby takie wywody robic….a fuj !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:Gabrys tylko jedno ale
NIE DLA PSA KIELBASA

a mowiac po ludzku pomoc jest przeznaczona dla ludzi co sa w faktycznie zlej sytuacji a nie dupkom co dalej sraja niz widza czyli Tobie pasozycie i nierobie
-- Gabrys to sie pale nie miesci co ty tu wypisujesz, jakim trzeba byc podlym czlowiekiem zeby takie wywody robic….a fuj !!

O NASTĘPNY DO KOMPLETU. antypomagier jak gałkowska, z pretensjami segregacyjnymi.

No właśnie, teraz to piszesz sam o sobie, Wypisz wymaluj, nic ująć a jeszcze dużo dodać.
NIE ma czegoś takiego jak SEGREGACJA przy udzielaniu pomocy!
Albo się pomaga, albo się oszukuje, że się pomaga.
W Norge nie ma segregacji jak we polandii gdzie trzeba wszystko stracić by uzyskać pomoc socjalną, tu są inne standardy społeczne o czym już dawno temu tu na forum pisałem w odpowiedzi komuś tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
dyktandiusz
(dyktandiusz)
Wiking
lukasjeden napisał:
Witam,
Czy pomógłby mi ktoś w znalezieniu legalnej pracy na terenie Norwegii?
Obecnie znajduje się w Polsce, gdzie mam pracę dorywczą jednak jest ona zależna od turystów, a bezczynność mnie wykańcza psychicznie.
Mówię płynnie w języku Angielskim, Norweskiego jeszcze nie znam jednak podejmę próbę nauczenia się go.
Mam doświadczenie zarówno w budowlance jak i w pracy biurowej jednak podejmę się KAŻDEJ LEGALNEJ pracy, sprzątanie, filetowanie ryb, dowóz, jestem młody, zdrowy, bez nałogów, nie karany.
Bardzo proszę o poważne oferty i kontakt poprzez wiadomość prywatną.
Pozdrawiam.


Tak juz ktoś pisał szukaj na polskich stronach i zwracaj uwage czy są stawki podane. ZObacz na przykład pracawue.pl tam jest mase przeróżnych ofert
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
dyktandiusz
(dyktandiusz)
Wiking
lukasjeden napisał:
Witam,
Czy pomógłby mi ktoś w znalezieniu legalnej pracy na terenie Norwegii?
Obecnie znajduje się w Polsce, gdzie mam pracę dorywczą jednak jest ona zależna od turystów, a bezczynność mnie wykańcza psychicznie.
Mówię płynnie w języku Angielskim, Norweskiego jeszcze nie znam jednak podejmę próbę nauczenia się go.
Mam doświadczenie zarówno w budowlance jak i w pracy biurowej jednak podejmę się KAŻDEJ LEGALNEJ pracy, sprzątanie, filetowanie ryb, dowóz, jestem młody, zdrowy, bez nałogów, nie karany.
Bardzo proszę o poważne oferty i kontakt poprzez wiadomość prywatną.
Pozdrawiam.


Jak już ktoś napisał patrz na polskich stronach na oferty pracy tlyko zwróć uwagę żeby stawki byly podane na przykład na stronie pracawue tak masz i jest tam masa ofert nie tylko do NOrwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok