Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stały nr. - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo noregg Monika Grzybowska Onty_Ja_Gabriel_3. Mgoluch22 Emil Moderator Natalia Ad Victoriss (1440 niezalogowanych)
13 Posty
Mgoluch22
(Mgoluch22)
Wiking
Witam.Czy są jakieś biura co pomogą w załatwieniu zmiany D number na stały.Jak tak to jakie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mgoluch22 napisał:
Witam.Czy są jakieś biura co pomogą w załatwieniu zmiany D number na stały.Jak tak to jakie? A co, jesteś tak bogaty, że chcesz parę stów wrzucić w błoto.
Przecież to jest prosta operacja, oraz bezpłatna.
A i tak w 95% jest konieczna twoja obecność.
Jak masz za dużo kasy, to ja chętnie przygarnę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Wysłałam ci wiadomość na priv.. każdy przypadek jest inny A Ty swoich danych nie będziesz pisał przecież na forum..więc ogólny dyskusja to nie jest odpowiednie miejsce.. A co do tekstu , że to jest darmowe.. to sory ale praktycznie wszystkie sprawy urzędowe są darmowe ale czasami trzeba posiadać pewna wiedzę żeby je zalatwic , zwrócenie się do specjalisty oszczędza czas ,nerwy i daje duża szanse że wniosek nie zostanie odrzucony, bo później ze składaniem kolejny raz , jak już się dostało odmowe , nie jest juz tak prosto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok