Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
PaulinaWis
(PaulinaWis)
Wiking
Osobiście odradzam prowadzenie księgowości samodzielnie. Raz się na to nadziałam i później miałam sporo kłopoty i tylko sporo stresów się nabawiłam. Wynajęcie kogoś do księgowości jest teraz naprawdę tanie, a koszty błędów mogą być spore. Lepiej współpracować z jakimś biurem online. Ja korzystam z usług biura rachunkowego Altera www.altera.co
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marked)
Wiking
witam.
ja prowadzę ksiegowość sam, podobnie jak wiele malych form norweskich.
Ważne jest aby mieć dobry program ksiegowy i miec dobrą orietacje w przpisach.
Zalecam kurs ksiegowasci ktory nie kosztuje majatku.
Dodatkowo polecam kontakt z burem ksiegowym w razie potrzeby konsultacji.
jesli juz masz to wszystko i chci to koszt prowadznie ksigowosci wynosi 0kr a jesli potrzbujesz konsultacji koszt okolo 500kr rozlioczenie terminutermin.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marked)
Wiking
witam.
ja prowadzę ksiegowość sam, podobnie jak wiele malych form norweskich.
Ważne jest aby mieć dobry program ksiegowy i miec dobrą orietacje w przpisach.
Zalecam kurs ksiegowasci ktory nie kosztuje majatku.
Dodatkowo polecam kontakt z burem ksiegowym w razie potrzeby konsultacji.
jesli juz masz to wszystko i chęci, to koszt prowadznie ksigowosci wynosi 0kr a jesli potrzbujesz konsultacji koszt okolo 500kr rozlioczenie terminutermin.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Merci
(Merci)
Wiking
Prowadzenie księgowości najlepiej zleć jakiemuś biuru rachunkowemu. Oni dobrze wiedzą jak odnależc się w przepisach. Ich zmienność jest tak duża że sam szybko możesz się pogubić. Sam korzystam z programu do faktur, który pozwala eksportować dokumenty do programów księgowych, to dobre rozwiązanie, u mnie się sprawdza. Potestuj sobie za darmo: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok