Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Trudno kogos trzeba wrzucic pod autobus. Dzisiaj ta grupa sa ciezko pracujacy ludzie, ktorych na nic nie stac. To tez swojego rodzaju feudalizm i panszczyzna. Jesli ktos nie ma dzieci, ani oszczednosci to co on robil przez te 47 lat zawodowego zycia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Zgadzam sie z toba, tylko po jakiego diabla zabieraja ty rodziny dzieci ? Brak zupelnie odpowiedzialnasci ,licza na to ze dzieci sie naucza jezyka i beda rodzicom tlumaczyc. Nie zdobedziesz tu nic jesli sie nie nauczysz jezyka . Zmusic mozna tylko musimy miec prawo do np. 1000 godzin albo wiecej za darmo na koniec test , nie zdany to jazda do Polski , tylko trzeba sie dostac do wladzy by cos zrobic , jest nas tu duzo i mozemy cos zrobic ja tak mysle ! pozytywnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Ja nie pisze o polityce itd tylko o tym ze jesli jusz tu jestesmy i dorabiamy ten kraj to musimy miec tu jakies prawa dlaczego ludzie na azylu dostaja wszystko, a my UE nic a od pierwszego dnia pracy placimy podateki, to oni nas tu sciagaja daja nam prace i chwala ,uczciwi zetelni tani Polacy. tylko trzeba znac jezyk by to zrozumiec. Ale druga strona medalu to tez glupi , bo nie znamy wartosci siebie i nie potrafimy siebie sami docenic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
AlinaZaremba napisał:
Ja nie pisze o polityce itd tylko o tym ze jesli jusz tu jestesmy i dorabiamy ten kraj to musimy miec tu jakies prawa dlaczego ludzie na azylu dostaja wszystko, a my UE nic a od pierwszego dnia pracy placimy podateki, to oni nas tu sciagaja daja nam prace i chwala ,uczciwi zetelni tani Polacy. tylko trzeba znac jezyk by to zrozumiec. Ale druga strona medalu to tez glupi , bo nie znamy wartosci siebie i nie potrafimy siebie sami docenic


...Alinko dzieciaku,gdzie Ty pobierałaś edukacje,na Węgrzech?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel Rosinski
(dasfront)
Wiking
Może jakiś plan konkretny cel ustalcie a nie ta gra ne emocjach i na nosie.Alicja nie pij tyle kawy..realizacja po kolei tam gdzie zmierzasz to coś się zawszę uda. Wbrew pozorom jest wielu Polaków którzy dobrze znają język i często wyjechali stąd nie przechwalaj się tylko się ucz dalej język za zębami i realizuj plan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Ciemność widzę dla tej partii,przynajmniej na tym forum.Krótko jestem wprawdzie w Norwegii,ale tematem dominującym w rozmowach jest praca,a raczej robota.Wszyscy drżą na myśl o jej utracie,a szczytem marzeń większości jest zasiłek i wówczas cała kreatywność jest skierowana jak ten zasiłek wyeksportować do Polski i korzystać z jego owoców tak aby go nie utracić.
Nie wiem jak jest z naszymi "przedsiębiorcami",ale czytając wypowiedzi forumowiczów to nie za ciekawie,kant na kancie,w kantowaniu zatrudnionych Polaków.
Tak więc nie partia polityczna dla większości jest potrzebna,a raczej jakiś ruch społeczny,a może wystarczyłoby wstąpic do związków zawodowych lub utworzyć odpowiednik Polski.
Największym problemem będzie finansowanie,dotacje dotacjami,ale składki są konieczne a te będą nie ściągalne,znając życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok