Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polacy za granicami Polski,to Qrwy?? - Norwegia

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6927 niezalogowanych)
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Witam serdecznie
mam takie Pytanie i jestem ciekawy czy się zemna zgodzicie ??
zauwżyłem że zachowanie wielu podkreślam wielu polaków za granicami Polski mozna nazwać Qrewskim.moze ja jestem przewrażliwiony ale myśle że podgryzanie ,podkładanie sobie świni w miejscu pracy,zawiść itp itd są domeną Polaków,dlaczego inne nacje mogą żyć razem ,pomagać sobie .wspierać sie ,a polacy są jak PSY tylko warczą na Siebie ???
a moze ja jestem ślepy i nie widze miłych aspektów zycia Poloni za granicami ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Jak sięgam pamięcią , cały czas wytykamy sobie to tutaj Czyżbyś nie zauważył
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Rafał M.
(Rafał M.)
Początkujący
dobrze ze nie miałem do czynienia z takimi "ziomkami"a i w pracy jako jedyny POLAK))pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Nie ważne jak było i jak jest, ale aby zrobić wszystko, żeby było lepiej. Ze swej strony robię wszystko, naprawdę wszystko, żeby złej opinii nie powielać. Kto mnie zna, ten wie Grunt to patrzeć na siebie, a nie na innych. Wierzę, że opinia, jaką inni mają o nas i my sami o sobie, jako Polacy, wkrótce się zmieni, tylko trzeba nad tym trochę popracować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Wiking
Niestety ale taka juz nasza Polska nacja. Niemartw sie w innych krajach gdzie nas poloni chic troche jest to samo. Nietylko ty tego nierozumiesz. Pollak Polakowi Wilkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
nie bede podawał nazwisk ,miejsc i dat ,ale przykładami moge sypać jak z rękawa .............
i o jedno prosze : nie mylcie Zawodu z charakterem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(gawronek80)
Wiking
hej! a ja jestem jedyna Polka w mojej pracy i dobrze mi z tym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
artbro napisał Polak Polakowi WILKIEM.......

No....no.....tylko od wilka z daleka......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Rafał M. napisał:
dobrze ze nie miałem do czynienia z takimi "ziomkami"a i w pracy jako jedyny POLAK))pozdr

to masz szczęście
ja mam go mniej Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
artbro napisał:
Niestety ale taka juz nasza Polska nacja. Niemartw sie w innych krajach gdzie nas poloni chic troche jest to samo. Nietylko ty tego nierozumiesz. Pollak Polakowi Wilkiem
Norwegia to moj dziewiaty kraj w ktorym mieszkałem i pracowałem ,i wiem ze to nasza cecha narodowa
a co do Wilków ztego co wiem zyją w stadzie .to psy Warczą na siebie i podgryzają sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok