Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Michal2212 Magdalena Magdalena (4206 niezalogowanych)
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
retier1 napisał:
No to masz Kow@lski
retier1 i Kow@lski włożyliście kij w mrowisko, chcecie popsuć samopoczucie dziewczynom na weekend, w pewnych kwestiach kobiety(faceci też) są nie reformowalne i nic tu nie poradzisz, a co najwyżej się obrazi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Masz rację Zuzu,ale to nie znaczy że pewnych rzeczy nie wolno mówić . Gdyby to samo powiedziała kobieta to wszystko byłoby w porządku . Odnośnie rodzenia,coraz bardziej staje się popularne rodzenie poprzez cesarkę z wiadomego powodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
no wiesz ale niektorym kobietom po prosty wskazana jest cesarka bo panicznie boja sie porodu albo fizycznie nie sa w stanie zniesc bolow porodowych
popularne czy nie ale kobiety maja prawo wybrac sposob na urodzenie dziecka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
Zgodze sie z Toba Aniu S ale z drugiej strony czasem jest tez konieczna czy sie tego chce czy nie chce...w celu ratowania zycia...wtedy kobieta nie ma wyboru ale wiadomo jesli chodzi o zycie dziecka to chocby mieli caly brzuch rozkroic to sie przyszla mama na wszystko zgodzi ....choc wedlug lekarzy lepszy naturalny sposob ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Z tą cesarką "z wiadomych powodów" to taki cios poniżej pasa... Może w USA, ale w Norwegii i Polsce trzeba mieć do niej wskazania. Lekarze norwescy się nie ugną, w Polsce można wyprosić, ale nie jest to jakąś normą. Zakładanie, że ktoś to zrobił z głupiego powodu jest nie fair. Wiele cesarek odbyło się w pośpiechu i strachu o życie Matki lub dziecka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
ania_s napisał:
no wiesz ale niektorym kobietom po prosty wskazana jest cesarka bo panicznie boja sie porodu albo fizycznie nie sa w stanie zniesc bolow porodowych
popularne czy nie ale kobiety maja prawo wybrac sposob na urodzenie dziecka


Widzisz ania_s , na temat potrzeby i konieczności użycia cesarki wiedziałem co nieco już 30 l temu. Także nie wysilaj się(bez urazy),chciałem tylko uzmysłowić do czego jest zdolna kobieta z powodu wyimagowanej nadwagi lub jakiegoś innego bzdetu a przy tym obrazić się o to że usłyszy prawdę w nie wyszukanej formie. Jak nie wiele brakuje by z takich dupereli zrobić absurd lub wpaść w chorobę. Swego czasu wmawiano wam żebyście nie karmiły piersią żeby zostały "piękne" tylko kto na tym zyskał a kto i ile stracił dziwi mnie tylko poziom świadomości tych kobiet przy tak szerokim dostępie do wiadomości w tym czy jakimkolwiek temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
gama28 napisał:
Z tą cesarką "z wiadomych powodów" to taki cios poniżej pasa... Może w USA, ale w Norwegii i Polsce trzeba mieć do niej wskazania. Lekarze norwescy się nie ugną, w Polsce można wyprosić, ale nie jest to jakąś normą. Zakładanie, że ktoś to zrobił z głupiego powodu jest nie fair. Wiele cesarek odbyło się w pośpiechu i strachu o życie Matki lub dziecka...

Wszystko się da zrobić gama. A że jesteście uparte jak osioł gdy sobie coś ubzduracie to wiemy wszyscy. Problem tylko w kasie,czyż nie Także nie wciskaj mi kitu że nie fer postępuję,jestem taki sam jak druga stron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
retier1 napisał:
ania_s napisał:
no wiesz ale niektorym kobietom po prosty wskazana jest cesarka bo panicznie boja sie porodu albo fizycznie nie sa w stanie zniesc bolow porodowych
popularne czy nie ale kobiety maja prawo wybrac sposob na urodzenie dziecka


Widzisz ania_s , na temat potrzeby i konieczności użycia cesarki wiedziałem co nieco już 30 l temu. Także nie wysilaj się(bez urazy),chciałem tylko uzmysłowić do czego jest zdolna kobieta z powodu wyimagowanej nadwagi lub jakiegoś innego bzdetu a przy tym obrazić się o to że usłyszy prawdę w nie wyszukanej formie. Jak nie wiele brakuje by z takich dupereli zrobić absurd lub wpaść w chorobę. Swego czasu wmawiano wam żebyście nie karmiły piersią żeby zostały "piękne" tylko kto na tym zyskał a kto i ile stracił dziwi mnie tylko poziom świadomości tych kobiet przy tak szerokim dostępie do wiadomości w tym czy jakimkolwiek temacie.


retier oczywiscie wiekszosc kobiet chca byc zgrabne i ladne dla swych mezczyzn i dla nich samych, ale i sa kobiety ktore po prostu 'musza miec' cesarke i nie moga karmic piesia, wybacz ale tych spraw nie zrozumiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
retier1 napisał:
gama28 napisał:
Z tą cesarką "z wiadomych powodów" to taki cios poniżej pasa... Może w USA, ale w Norwegii i Polsce trzeba mieć do niej wskazania. Lekarze norwescy się nie ugną, w Polsce można wyprosić, ale nie jest to jakąś normą. Zakładanie, że ktoś to zrobił z głupiego powodu jest nie fair. Wiele cesarek odbyło się w pośpiechu i strachu o życie Matki lub dziecka...

Wszystko się da zrobić gama. A że jesteście uparte jak osioł gdy sobie coś ubzduracie to wiemy wszyscy. Problem tylko w kasie,czyż nie Także nie wciskaj mi kitu że nie fer postępuję,jestem taki sam jak druga stron.


Retier ale Ciebie kochaniutki kreca tak "sensacje"....aby wymadrzac sie i napisac zaje***tego posta....
Normalnie zaczynam Cie lubiec üps....czy mi sie tez "oberwie"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Dareknorge)
Wiking
Czytam te ostatnie posty i wiecie najciekawszy post to ten od niejakiej GOOGLE. Ona jest bardzo madra i dobrze pisze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok