Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

choroba w PL podczas dagpenger - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
AdamOslo#
(AdamOslo#)
Wiking
Witam,
mam pytanie odnośnie choroby na terenie Polski będąc na dagpenger,a dokładniej, podczas krótkiego urlopu w PL złamałem nogę. Jak wygląda procedura,czy mogę leczyć się w PL?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
AdamOslo# napisał:
Witam,
mam pytanie odnośnie choroby na terenie Polski będąc na dagpenger,a dokładniej, podczas krótkiego urlopu w PL złamałem nogę. Jak wygląda procedura,czy mogę leczyć się w PL?

Zgłaszałeś wyjazd w NAV czy po prostu pojechałeś , czy dzień wylotu zaznaczyłeś na meldekort jako pobyt w NO . Ogólnie chyba lepiej zadzwonić do NAV i wyjaśnić co i jak , bo jak wyślesz samo zwolnienie z Polski mogą zacząć dochodzić co i jak .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw)
Początkujący
AdamOslo# napisał:
Witam,
mam pytanie odnośnie choroby na terenie Polski będąc na dagpenger,a dokładniej, podczas krótkiego urlopu w PL złamałem nogę. Jak wygląda procedura,czy mogę leczyć się w PL?


sprawdź tutaj, może coś to pomoże
www.mojanorwegia.pl/ubezpieczenia-i-odsz...-w-polsce-12020.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Podczas pobytu w Polsce nie mozesz pobierac dagpenger.
k.

AdamOslo# napisał:
Witam,
mam pytanie odnośnie choroby na terenie Polski będąc na dagpenger,a dokładniej, podczas krótkiego urlopu w PL złamałem nogę. Jak wygląda procedura,czy mogę leczyć się w PL?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Mozna pobierac jesli sie zlosi to przez okres chyba od 6 do 8 tyg mozna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok