Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
dopytuję,bo
bo kolega jest zarejestrwany w tym związku
co mu odradzałem na początku
twierdząc,że to bardziej podrzędny zwiazek
ale cena była korzystna oraz język polski
powinna być tam infolinia
ps. od kiedy wydzwaniasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(RudeBoyPreesmo)
Wiking
U mnie to samo, zlewka w 98%
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Solidaritet Norge
(Solidaritet Norge)
Wiking
Szanowny Panie,

Związek zawodowy Solidaritet Norge wychodząc na przeciw swoim członkom i osobą zainteresowanym uruchomił dodatkowe infolinie. Zapraszam na zakładkę "Kontakt" na stronie www.solidaritetnorge.no, tam zawsze są podane aktualne dane kontaktowe.

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(RudeBoyPreesmo)
Wiking
Jestem członkiem, pisalem, bez odpowiedzi, a moja sytuacja sie nie zmienia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Solidaritet Norge
(Solidaritet Norge)
Wiking
Szanowny Panie,
My nie możemy dyskutować na publicznym forum na temat spraw poszczególnych członków, ale proszę czytać uważnie e-maile od nas, co jest potrzebne do sprawy, bo do tej pory nie otrzymaliśmy tego.
Ze względu na obowiązujące przepisy prawa oraz w rzeczy samej Pańskie dobro i interes prawny kolejne komentarze dotyczące bezpośrednio Pana sprawy, musimy pozostawić bez odpowiedzi.
Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.
pozdrawiamy serdecznie
Solidaritet Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Solidaritet Norge napisał:
[quote]Szanowny Panie,
Związek zawodowy Solidaritet Norge wychodząc na przeciw swoim członkom i osobą zainteresowanym uruchomił dodatkowe infolinie. Zapraszam na zakładkę \"Kontakt\" na stronie www.solidaritetnorge.no, tam zawsze są podane aktualne dane kontaktowe.
pozdrawiam serdecznie[/quote


Osobom!!! Osobom zainteresowanym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wojciechooo
(wojciechooo)
Wiking
Ze swojej strony mogę związek pochwalić bo po napisaniu maila i rozmowie telefonicznej otrzymałem odpowiedź i wsparcie w mojej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Solidaritet Norge
(Solidaritet Norge)
Wiking
Szanowni Państwo,

W celu nawiązania szybkiego kontaktu sugerujemy komunikować się z nami bezpośrednio poprzez wiadomość email na adres dostępny na stronie opisując sprawę, dostarczając wszelkie materiały, które mogą być przydatne w ocenie sprawy, poinformować nas jaki numer członkowski został przydzielony, a także podać imię oraz nazwisko. Pozwoli nam to szybko zweryfikować wszelkie informacje i podjąć odpowiednie działania. Na e-maile nie oznaczone tj. bez podania imienia i nazwiska oraz numeru telefonicznego do kontaktu, zastrzegamy sobie prawo do pozostawienia takiej wiadomości bez odpowiedzi.

W celu udoskonalenia naszej obsługi uruchomiliśmy również dodatkowo polski numer telefonu dostępny na naszej stronie w zakładce kontakt. Proszę zwrócić uwagę również na godziny naszej pracy, czyli 9.00-17.00 w dni robocze. Kontakt poza tymi ramami czasowymi może być utrudniony. Należy jednak pamiętać, iż żebyśmy mogli działać zgodnie z prawem potrzebujemy po rozmowie potwierdzenia rozpoczęcia działań w formie wiadomości email z informacjami jak wyżej.

Pozdrawiamy serdecznie,
Solidaritet Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Solidaritet Norge
(Solidaritet Norge)
Wiking
Szanowny Panie,

Dziękujemy za informację w przedmiocie oczywistego błędu pisarskiego.

pozdrawiamy serdecznie,

Solidaritet Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jurek19701
(Jurek19701)
Wiking
Szef związków zawodowych Soladiritet , to jakieś Wielkie nieporozumienie!!!
Nie odbiera telefonów!!!
Po trzech dniach telefonowania w końcu oddzwania ,posiada też umiejętność takiego mówienia, żeby zrobić super wrażenie, które mu wychodzi, ale do czasu!
Przez dwa lata opłacałem składki i kiedy potrzebowałem pomocy to co Mi powiedział ?
Cytuję-Co wy chcecie ode mnie za te 100kr! Od razu napisałem wypowiedzenie z tych pseudo związków, które idą na ilość a nie na jakość!!!
Nie wierzycie Sami sprawdźcie , zaczynając od telefonu, którego i tak nie odbierze!
A waszej sprawy i tak nie załatwi ,zawsze gra na czas!
Oszukany i naciągnięty Polak przez Polaka. Smutne, ale prawdziwe!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok