Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Czy atakowanie każdego sprawia ci dużą przyjemność ,lepiej sypiasz . O ile tak to miłych snów .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
chart napisał:
Czy atakowanie każdego sprawia ci dużą przyjemność ,lepiej sypiasz . O ile tak to miłych snów . O czym ty bredzisz?
Jakie atakowanie, jeżeli już, to właśnie ty sam, zaatakowałeś mnie tym wpisem o granicy. Starałem się jedynie, odeprzeć twoje pomówienie , co zresztą nie chcąc, sam potwierdziłeś.
NAV nigdy nie narzucało urlopów, natomiast jak się uparłeś, to oni jedynie potwierdzili to o co sam zabiegałeś.
W Norwegi Nazwisko i Imię to żadne dane osobowe, zresztą takie dane i tak są ogólnie jawne w ich systemie.

P.s.
Na dole jest taki mały czerwony ołówek, naciśnij dokładnie na niego i sam sobie edytuj/usuwaj własne wpisy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Mariusz 27
(mariusz027)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Gabriel Ja z moich wymazałem ,mógłbyś być tak miły i usunąć też na swoim . Nie tęsknie za popularnością dzięki .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
napisał:
Ja z moich wymazałem ,mógłbyś być tak miły i usunąć też na swoim . Nie tęsknie za popularnością dzięki .
Tak siem puszyłeś w innych tematach, przysrywałeś innym, z norgami włącznie, nawet Elise "wyzwałeś" jak zwykły polaczyna, a tu proszę grzeczny i do rany przyłóż.
Jeżeli, jesteś taki sam w realu, to nie dziwi mnie teraz, dlaczego Norgi tak siem naśmiewają z twoich wypadów wędkarskich.
Zacytuj jakiś ładny wiersz na swój nieudolny temat,/ jesteś w przysrywaniu innym dobry, to teraz spróbuj w własną stronę/ to może, może kto wie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
napisał:
[quote] napisał:
Ja z moich wymazałem ,mógłbyś być tak miły i usunąć też na swoim . Nie tęsknie za popularnością dzięki .
Tak siem puszyłeś w innych tematach, przysrywałeś innym, z norgami włącznie, nawet Elise \"wyzwałeś\" jak zwykły polaczyna, a tu proszę grzeczny i do rany przyłóż.
Jeżeli, jesteś taki sam w realu, to nie dziwi mnie teraz, dlaczego Norgi tak siem naśmiewają z twoich wypadów wędkarskich.

Współczuje ci wiesz co to znaczy karma myślę że tak .Człowiek tym co robi teraz tworzy swoją przyszłość .Ty jej nie masz ,twoje własne zło ci ją zniszczy pozdrawiam.


[
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
napisał:

Współczuje ci wiesz co to znaczy karma myślę że tak .Człowiek tym co robi teraz tworzy swoją przyszłość .Ty jej nie masz ,twoje własne zło ci ją zniszczy pozdrawiam.

Andrzej dobrze wie co to karma dla ludzi i dla kotów, oraz zna napitek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
napisał:
chart napisał:
Samtalereferat oppmøte – Arbeid
10. mai 2016, kl. 11:33
Xxxxxxxx Xxxxxx
sier han skal på ferie 220516-050616.


4\\\'- Tu moim zdaniem, napisałeś bzdurę, będąc na garnuszku NAV, nie zgłasza się urlopów przed, a jedynie zaznacza na liście już po, lub w trakcie trwania urlopu. Tak jest od tego roku, bez względu na to, czy ma się przyznany obligatoryjny urlop czy tez nie.
Resztę każdy widzi jak chce .
dziwna data
Jest taki dowcip ,, Z Rosji ucieka zając na granicy spotyka go Polski , Dlaczego tak szybko biegniesz .A on na to że w Rosji wszystkie rogate będą kastrowane .Polski spokojnie ty masz uszy nie rogi .na to Rosyjski no wiesz ,
zanim się wytłumaczysz ,,

I jaki to ma związek z tym co napisałem.
To, ze starasz się być bardziej świętym niż sam Papież, nie oznacza wcale iż masz rację.
Wystarczy dokładnie czytać to co jest na stronie nav.no podczas logowania i wypełniania listy.
Chciałeś to zgłosiłeś, jednak to żaden obowiązek, a jedynie twoje olewanie wszystkiego co norweskie i brak znajomości aktualnych przepisów które obowiązują jak napisałem wyżej.
Powtórzę od 01-01-2016.

MASZ tak jak chciałeś i prosiłeś, reszta pozostanie, byś za jakiś czas nie napisał iż to tylko było złośliwe pomówienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
jasta102 napisał:
napisał:

Współczuje ci wiesz co to znaczy karma myślę że tak .Człowiek tym co robi teraz tworzy swoją przyszłość .Ty jej nie masz ,twoje własne zło ci ją zniszczy pozdrawiam.

Andrzej dobrze wie co to karma dla ludzi i dla kotów, oraz zna napitek


Mogę dostać te mniej skomplikowane zadanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok