Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca ;) - Norwegia

6 Postów
Giziol
(Giziol)
Wiking
Hej mam pytanie do ludzi którzy pracują w Nowregii, ciężko jest załapać tam pracę? Niedługo kończę szkole i nic mnie w Polsce nie trzyma A Norwegia ponoć piękny kraj :>
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
drzewo47
(drzewo47)
Wiking
Kiedys ponoc byla praca w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kamil Ka
(kamilk838)
Wiking
To było dawno temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Giziol
(Giziol)
Wiking
A jakaś konkretna odpowiedź? Może ktoś ma jakieś namiary lub poszukuję pracowników?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Myta od Przemyta)
Wiking
Giziol napisał:
A jakaś konkretna odpowiedź?
Może ktoś ma jakieś namiary lub poszukuję pracowników?
Jak można udzielić tobie konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie, skoro ty sam, nic konkretnego nie napisałeś o sobie.
Kończysz szkołę jednak jaką, technikum, liceum czy tylko gimnazjum. Ile masz lat, jakie doświadczenie zawodowe i tak dalej.
Załapać, to można jedynie dziewczynę na tańce o ile jest głupiutka, a nie pracę i to na Emigracji.
Naczytałeś się bzdur w necie i wydaje się tobie iż tak faktycznie, jest w realnym życiu.
Poczytaj sobie na tym forum podobne tematy, a jest ich setki jak nie tysiące i przemyśl to co do tej pory, ty sam nagryzmoliłeś w tym twoim temacie.
Owocnej lektury i dojrzałych przemyśleń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Giziol
(Giziol)
Wiking
Miałeś zły dzień? Pytałem ogólnie jak jest w tym kraju mam 19 lat i z doświadczeniem jest słabo, bo koncze szkole za miesiąc (technikum samochodowe). Założyłem konto tutaj, żeby coś się dowiedzieć od ludzi, którzy sa z tematem na bieżąco. Nie chce słuchać tych, którzy dużo mówią a nie byli nigdy w tym kraju. Wiec moje pytanie jest chyba proste.. czy ciezko w Norwegii dostac się gdzieś do pracy? Chodzi mi o cokolwiek budowa, jakiś pomocnik. Mam mało do zaoferowania. Czy Norwegia szuka pracowników wykwalifikowanych? Czy może jednak też sa potrzebni Ci bez doswiadczenia? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Giziol
(Giziol)
Wiking
Napisałem jasno, ze mam 19 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
Myta od Przemyta napisał:
Giziol napisał:
A jakaś konkretna odpowiedź?
Może ktoś ma jakieś namiary lub poszukuję pracowników?
Jak można udzielić tobie konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie, skoro ty sam, nic konkretnego nie napisałeś o sobie.
Kończysz szkołę jednak jaką, technikum, liceum czy tylko gimnazjum. Ile masz lat, jakie doświadczenie zawodowe i tak dalej.
Załapać, to można jedynie dziewczynę na tańce o ile jest głupiutka, a nie pracę i to na Emigracji.
Naczytałeś się bzdur w necie i wydaje się tobie iż tak faktycznie, jest w realnym życiu.
Poczytaj sobie na tym forum podobne tematy, a jest ich setki jak nie tysiące i przemyśl to co do tej pory, ty sam nagryzmoliłeś w tym twoim temacie.
Owocnej lektury i dojrzałych przemyśleń.


gabriel szmato zlodziej i damski bokser a do tego jeszcze donosiciel
znowu anonimowo ublizasz nowym na forum ,nic innego ci juz nie pozostalo. Siedzisz tu co najmniej 8 lat, jest samotny, bez pracy, kobiety, domu, przyjaciol.
Zebrales na tym forum o robocine, kawalek podlogi do spania a nawet chciales byc zigolo dla pani z mieszkaniem i praca. W kraju masz chlopaka w kryminale/ czy tam poszukiwanego i nic cie tam nie czeka.
Gdyby nie to forum nawet bys nie istnial, wiec po chuj prawisz moraly?
W psychologii twoj mechanizm obronny nazywa sie Projekcja( nie mylic z erekcja)
Uporzadkuj swoje zycie nieudaczniku

Szukaj dziadu problemow w sobie a nie w ludziach dookola. Czy nie dziwi cie kurwa, ze pomimo zmiany otoczenia, ludzi, pracy wciaz jestes wypierdalany z kazdej spolecznosci?
Wygladasz andrzeju na klasyczna mende, ktora gdy ma problemy blaga o pomoc ale jak sie troche odkuje to zaraz jezdzi po ludziach. Poczytaj sobie swuj temat strejkowy a zobaczysz jaki z ciebie skurwysyn.Nie sadze by ci ktos z forum jeszcze pomogl. W mysl starego przyslowia: " Nie pomagaj dziadowi, bo jak dziad sie odbije to cie torba zabije"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Giziol
(Giziol)
Wiking
Nie wiem co z Panem nie tak... ;/ jak nie ma Pan zamiaru pomoc, proszę nie komentować, bo takie komentarze sa mi zbędne ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Jesli jestes po samochodowce to penie mechanik ?? Mysle ze na start agencja pracy zeby sie gdzies zaczepic. Jesli nie to rob prako na CE i popracuj przynajmniej rok w Polskiej firmie bo bez papierow i doswiadczenia bedzie ciezko. Mechanik zarabia tu dobrze i ciagle jest popyt nawet z jezykiem angielskim. Kierowca tez dobrze zarabia i zazwyczaj nie potrzabuje jezyka. Pracy mozesz szukac tez przy sprzataniu, utrzymaniu miasta itp. ale o to nie tak latwo. Jesli nie masz do kogo przyjechac do NO tak by miec dach nad glowa na czas szukania to tylko super CV i doswiadczenie cie ratuje
Dodatkowo musisz miec w sobie mega motywacje by tu szukac pracy bo to moze potrwac nawet kilka miesiecy. Ja Norwegie atakowalem 3 razy i wiecznie bylo ze brak uprawnien albo doswiadczenia wiec wracalem do PL i dorabialem co trzeba do oporu szukajac pracy w NO...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok