Witam , czy wiecie kiedy wypłacane jest jest Feriepenger z Navu za 2015 r , zawsze wypłacane było w styczniu , ale słysząłem ze przepisy sie zmieniły i teraz Nav wstrzymał wypłaty i juz nie wypłacają ?
10 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Jeśli chcesz pracować dla interesujących klientów w przyjaznym środowisku pracy, to jest oferta dla Ciebie! Robust Bemanning to agencja zatrudnienia, która stawia swoich pracowników na pierwszym miejscu. Zależy nam na zapewnieniu Ci odpowiednich warunków pracy, uczciwego wynagrodzenia oraz profesjonalnego traktowania. Oferujemy stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o kontrakty na minimum 80% etatu. Dbamy o przejrzyste zasady dotyczące wynagrodzeń, dodatków narzędziowych, czasu ...