Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
defenderr napisał:
jeblem i spadlem z krzesla
gabriel uczy jak podrywac kobiety

a juz 2 lata szuka ustawionej i bogadej z mieszkaniem i samochodem a i jeszcze z jezykiem norweskim

dokładnie to samo chciałem napisać


wez spierdalaj gabriel do dziury zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
ingve napisał:
Rysiek,wyluzuj.
Choc dobrze ,ze pilnujesz moralnego porządku tej tradycyjnej matrycy,bazujacej na milosci i szacunku do drugiej osoby.
Ale taki temat jak ten pojawiajacy się tu od czasu do czasu co potwierdza.
Np. to ze nadal polak nie ""wyrwie"" zadnej normalnej norwezki
Ci którzy sa z norwezka na pewno tu nic nie napiszą,pewnie ich tu w ogóle nie ma
Polakow oczywiście mam na myśli.Komu kto już mieszka razem w NO jest potrzebna MN??
Nic nie muszę luzować, gość w pierwszym poście opisał problem, to po konsultacji z żoną, starałem się w prosty sposób pokierować. Nie zakładałem żadnej świątecznej prowokacji ze strony zadającego pytania, teraz jednak jestem skłonny w to uwierzyć.
Nam to akurat wisi co on zrobi, jednak znając nasze hermetyczne małomiasteczkowe norweskie środowisko, staraliśmy się wypośrodkować informację dla kogoś kto jest obcy i singiel. Norwedzy jak już zaufają nieznajomym, to są chociażby towarzysko luźni na niektóre tematy, zwłaszcza te damsko męskie. Tu raczej nadal obowiązuje nieformalne "mieszanie krwi" tak jak kiedyś było u jehowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
qantan napisał:
defenderr napisał:
jeblem i spadlem z krzesla
gabriel uczy jak podrywac kobiety

a juz 2 lata szuka ustawionej i bogadej z mieszkaniem i samochodem a i jeszcze z jezykiem norweskim




wez spierdalaj gabriel do dziury zlodziej i damski bokser

dokładnie to samo chciałem napisać



poprawilem bo ci sie wkleilo w cytat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
co gabriel juz usunoles swoje konto
teraz bedziesz taki jednodniowy koliberek

nadal jestes zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Remigrant napisał:
ingve napisał:
Rysiek,wyluzuj.
C
?
Nic nie muszę luzować, gość w pierwszym poście opisał problem, to po konsultacji z żoną, starałem się w prosty sposób pokierować. Nie zakładałem żadnej świątecznej prowokacji ze strony zadającego pytania, teraz jednak jestem skłonny w to uwierzyć.
Nam to akurat wisi co on zrobi, jednak znając nasze hermetyczne małomiasteczkowe norweskie środowisko, staraliśmy się wypośrodkować informację dla kogoś kto jest obcy i singiel. Norwedzy jak już zaufają nieznajomym, to są chociażby towarzysko luźni na niektóre tematy, zwłaszcza te damsko męskie. Tu raczej nadal obowiązuje nieformalne "mieszanie krwi" tak jak kiedyś było u jehowych.




kto uwierzy w te mityczna zone i dzieci

moze tylko koty
gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
ingve napisał:
Potwierdzam.
Jednak na pisanie na poważnie o związkach tych sa inne miejsca,tu mało kto zrozumie,przyjmie do wiadomości,tu się nie da,nie wytrzymasz 8 stron jeśli bys sam chciał poważnie o tym pisać.
Jak widać gość dał radę przez 9 stron, może wyluzował przez ten twój wpis "Maryjusz".
Kortez miał rację z prowokacją, nie trafił jedynie moim zdaniem w jastę, jednak maryjusz czy jak mu tam, to już bardziej prawdopodobne. Może też i tak być iż to z nudów, niejaki legendarny już na tym forum ogonek herbu gabriel mieszał trochę w diabelskiej kadzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
do budy cioto gabriel zlodziej i damski bokser

mozesz 100 kont otworzyc i sobie cukrowac i tak wszyscy wiedza ze jestes scierwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
defenderr napisał:
qantan napisał:
defenderr napisał:
jeblem i spadlem z krzesla
gabriel uczy jak podrywac kobiety

a juz 2 lata szuka ustawionej i bogadej z mieszkaniem i samochodem a i jeszcze z jezykiem norweskim


dzięki.




wez spierdalaj gabriel do dziury zlodziej i damski bokser

dokładnie to samo chciałem napisać



poprawilem bo ci sie wkleilo w cytat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Mariusz221 napisał:
a ty jasta 102 byles kiedys z norwezka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Matti Kart
(Matti Kart)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok