Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
norwezka brudaska? wygladaja na czyste i zadbane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Mariusz221 napisał:
ja powiem tak , po norwesku nie mowie ale raz na silowni zagadala do mnie norwezka zebym jej wytlumaczyl pewne cwiczenia, rozmawialem z nia po angielsku , a mowie w miare dobrze, musze podkreslic ze jej chlopak byl na sali obok wiec najgorzej ze mna nie jest

tyle ze nie mialem odwagi jej nigdzie zaprosic bo jej chlopak jest 2 razy wiekszy ode mnie wiec wolalem nie ryzykowac

Myślałem, że ty na poważnie szukasz partnerki, jednak jak widzę po wpisach, to faktycznie robisz sobie przedświąteczne jaja, lub jak napisałeś, oczy zaszły seksualną mgłą.
Zapodałem tobie w kulturalny sposób, co trzeba zrobić by zwykła norweska kobieta, chciała zagadać i dać się zaprosić nie tylko na kawę.
Jak widać ty szukasz czegoś innego, to jednak już nie moja dziedzina. Słuchaj tych pyszałkowatych przygłupów, którzy mają jedynie, wybujałe internetowe marzenia.
Co zaś do Korteza, to akurat on, w swoich wpisach w tym temacie ma całkowitą rację, co prawda opisał to prześmiewczo, jednak całkowicie trafnie i logicznie, jeżeli chodzi oczywiście o związki męsko damskie z udziałem naszych rodaków.
Możliwe iż tym razem nie trafił w samą twoją osobę i żart jaki tu na forum uprawiasz, jednak nie to jest przecież tematem twoich dociekliwych pytań. Jeżeli faktycznie szukasz kobiety na dłużej niż nocna jednorazowa igraszka, to ponownie przeanalizuj dokładnie jego i moje wpisy. I zakończ ten temat, ponieważ robisz z siebie seksualnego przymuła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
hehe seksualny przmyuł , dobre okreslenie , sie nasmialem
twoje rady to akurat w miare byly ale zauwazylem ze ty zawsze tak na powaznie i sie lubisz rozpisywac

czekam na kolejne rady , moze jakies bardziej ciekawe sposoby na podryw norwezki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
o to chodzi ze polek to mialem juz sporo ale norwezki nigdy i to wlasnie mnie ciagnie w ich strone , chce odkryc cos co jest dla mnie nieznane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
jeblem i spadlem z krzesla
gabriel uczy jak podrywac kobiety

a juz 2 lata szuka ustawionej i bogadej z mieszkaniem i samochodem a i jeszcze z jezykiem norweskim


wez spierdalaj gabriel do dziury zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
kto to ten gabriel i pod jakim nickiem sie ukrywa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Cortez1 napisał:
Werona1 napisał:
To puste Polki znasz w takim razie jeśli sa z takimi prostakami cóż ale nie wszystkie te które maja cos w życiu nie bedą z czarnuchem lub tępym Norwegiem nie wspomnę juz o ciapatych dupkach fujjj
--------
Facet robi " prowokację", i jak zawsze na początku jest to jakiś pomysł...ale tak zaczyna platac wątek,że dość łatwo dostrzec, że choć wielu to aż takich debili wśród Polaków nie ma. Myślę, że to jasta102.


raczej kiolejne kontao kociego pasterrza od zlodziejstwa
pogromca dzieci kobiet i kotow usiluje ocieplic swoj wizerunek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
ponawiam pytanie kto jest gabriel ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
dorota hansen ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
kto to ten gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok