Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
Piszesz na forum, wiec masz internet. Wpisz ambasada Polski i wyjda nr tel. Ludzie, ogarnijcie czasem cos sami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Darass Darass
(Darass)
Wiking
No to ładnie was w h.....a zrobili pracowałem tam 2 miesiące w niedziele zjechalem popytam kolegów których tam poznałem czy coś wiedzą ale jest ciężko tam znaleźć prace lepiej jedzcie do trondhaim powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adunn
(Adunn)
Wiking
ta.. mowisz ze w trondheim bd latwiej o prace? cale szczescie ze jest teraz sezon na truskawki to sie zalapalismy.. koczowniczy tryb zycia no ale trudno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcinekmarcinek)
Wiking
piszecie pierdoly bo macie prace - koles przyjechal i cos nie pyklo- szuka pomocy - a nie pociskow ile to wy zarabiacie itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
ja nie pomogę bo to nawet nie moja okolica ale faktycznie nasze podejście jest uzależnione od tego z której strony drzwi się stoi do toalety dla jednego minuta oznacza już zaraz wychodzę a dla drugiego to wieczność więc jeżeli tu się znaleźli to i tak dużo się poświęcili i widocznie postawili na jedną kartę więc jak ktoś może to niech pomoże lecz jeżeli nic z tego nie wyjdzie to faktycznie jeżeli macie gdzie to wracajcie i planujcie to inaczej bo na słowo to nikt nikomu nic nie dał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok