Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomocy! - Norwegia

2 Posty
Adunn
(Adunn)
Wiking
Witam. 2 dni temu przyjechalem do Norwegi a dokladnie do Steinkjer, wraz z dziewczyna na obiecana prace na gospodarstwie. Wiadomo, jak wszyscy młodzi, próbujacy sie czegos dorobic. Po przejechaniu 2 tys km okazalo sie ze nie ma pracy.. Od 2 dni szukamy jakiegokolwiek zaczepienia. Bez skutku. Spimy w samochodzie jak bezdomni.. Cale pieniadze wydalismy na wyjazd. Zostal maly grosz przy duszy...:/ Tutaj mala prosba do wszystkich.. A dokladnie do tych ktorzy maja jakichs znajomych w okolicy. Byc moze ktos ma prace. Kazda oferta jest wazna. Pilnie prosze o pomoc. Błagam. W razie jakichkolwiek informacji prosze wyslac sms. Na nr 725 368 716 a odrazu oddzwonie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Dzwoń do mamy jak jeszcze masz coś na karcie żeby przelała na konto parę stówek na benzynę. I szpula do Polszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Adunn napisał:
[quote]Witam. 2 dni temu przyjechalem do Norwegi a dokladnie do Steinkjer, wraz z dziewczyna na obiecana prace na gospodarstwie. Wiadomo, jak wszyscy młodzi, próbujacy sie czegos dorobic. Po przejechaniu 2 tys km okazalo sie ze nie ma pracy.. Od 2 dni szukamy jakiegokolwiek zaczepienia. Bez skutku. Spimy w samochodzie jak bezdomni.. Cale pieniadze wydalismy na wyjazd. Zostal maly grosz przy duszy...:/ Tutaj mala prosba do wszystkich.. A dokladnie do tych ktorzy maja jakichs znajomych w okolicy. Byc moze ktos ma prace. Kazda oferta jest wazna. Pilnie prosze o pomoc. Błagam. W razie jakichkolwiek informacji prosze wyslac sms. Na nr 725 368 716 a odrazu oddzwonie.[/quote
------------
Pokaz ten post swojej dziewczynie....jeśli ma odrobinę mózgu i wstydu oszczędzi Ci dalszej znajomości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Adunn napisał:
Witam. 2 dni temu przyjechalem do Norwegi a dokladnie do Steinkjer, wraz z dziewczyna na obiecana prace na gospodarstwie. Wiadomo, jak wszyscy młodzi, próbujacy sie czegos dorobic. Po przejechaniu 2 tys km okazalo sie ze nie ma pracy.. Od 2 dni szukamy jakiegokolwiek zaczepienia. Bez skutku. Spimy w samochodzie jak bezdomni.. Cale pieniadze wydalismy na wyjazd. Zostal maly grosz przy duszy...:/ Tutaj mala prosba do wszystkich.. A dokladnie do tych ktorzy maja jakichs znajomych w okolicy. Byc moze ktos ma prace. Kazda oferta jest wazna. Pilnie prosze o pomoc. Błagam. W razie jakichkolwiek informacji prosze wyslac sms. Na nr 725 368 716 a odrazu oddzwonie.

Na Waszym miejscu pozyczylabym pieniądze od kogoś z Pl na podróż powrotną. I po tym doświadczeniu zaplanowała inaczej niż tym razem na następny rok dorabianie się. Współczuję i niestety nie mam tam gdzie jesteście znajomych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Konsul ma OBOWIAZEK pomoc wam w powrocie do Polski, to tak na marginesie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
Powinni ten post przeczytac wszyscy ci, ktorzy planuja dzikie wyjazdy do Norwegii, nie majac tu zadnego zaplecza i gotowki na tzw wszelki wypadek.

Przykro, ze was to spotkalo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
agataja napisał:
Powinni ten post przeczytac wszyscy ci, ktorzy planuja dzikie wyjazdy do Norwegii, nie majac tu zadnego zaplecza i gotowki na tzw wszelki wypadek.

Przykro, ze was to spotkalo.


Oczywiscie, tylko zamierzony efekt obawiam sie ze nie zostanie osiagniety. Mysle, ze nawet twoj post moze zostac odebrany w sposob nastepujacy:

A bo Agataja zamiast napisac cos sensownego to tylko zniecheca, bo nie chce zeby wiecej Polakow przyjechalo, bo boi sie o swoja prace. Czasem sie komus nie uda, im sie nie udalo, ale przeciez wiekszosc ludzi znajduje prace, przeciez tam sie zarabia 180 koron na godzine to jak pojade wystarczy ze na miesiac i popracuje miesiac po 10 godzin dziennie to jest 300godzin razy 180 koron, cos tam na skromne zycie, ale i tak 45.000koron w reku mi zostanie, czyli 20.000PLN zarobie w miesiac.
A Agataja tylko zniecheca (a ja zarobie 20.000PLN), zamiast cos pomoc i podpowiedziec, bo zazdrosci ze ja zarobie 20.000PLN w miesiac, a Polak Polakowi wilkiem a ja zarobie 20.000PLN w miesiac, a trudnosci tylko mie motywuja, wiec zarobie 20.000PLN w miesiac, wszyscy sa zadowoleni to ja tez zarobie 20.000PLN w miesiac...
To co chlopaki, jedziemy? mozna zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...

JEDZIEMY, NA PEWNO SIE UDA! I PO MIESIACU PRZYWIEZIEMY 20.000 PLN!!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
druch dryh
(druch)
Początkujący
pod jaki numer wyslac SMS z haslem pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
agataja napisał:
Powinni ten post przeczytac wszyscy ci, ktorzy planuja dzikie wyjazdy do Norwegii, nie majac tu zadnego zaplecza i gotowki na tzw wszelki wypadek.

Przykro, ze was to spotkalo.


Oczywiscie, tylko zamierzony efekt obawiam sie ze nie zostanie osiagniety. Mysle, ze nawet twoj post moze zostac odebrany w sposob nastepujacy:

A bo Agataja zamiast napisac cos sensownego to tylko zniecheca, bo nie chce zeby wiecej Polakow przyjechalo, bo boi sie o swoja prace. Czasem sie komus nie uda, im sie nie udalo, ale przeciez wiekszosc ludzi znajduje prace, przeciez tam sie zarabia 180 koron na godzine to jak pojade wystarczy ze na miesiac i popracuje miesiac po 10 godzin dziennie to jest 300godzin razy 180 koron, cos tam na skromne zycie, ale i tak 45.000koron w reku mi zostanie, czyli 20.000PLN zarobie w miesiac.
A Agataja tylko zniecheca (a ja zarobie 20.000PLN), zamiast cos pomoc i podpowiedziec, bo zazdrosci ze ja zarobie 20.000PLN w miesiac, a Polak Polakowi wilkiem a ja zarobie 20.000PLN w miesiac, a trudnosci tylko mie motywuja, wiec zarobie 20.000PLN w miesiac, wszyscy sa zadowoleni to ja tez zarobie 20.000PLN w miesiac...
To co chlopaki, jedziemy? mozna zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...
zarobic 20.000PLN w miesiac...

JEDZIEMY, NA PEWNO SIE UDA! I PO MIESIACU PRZYWIEZIEMY 20.000 PLN!!!




Niestety w wiekszosci pisanych tu na forum wczesniejszych postach, tak to niestety wyglada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
sewenap napisał:
pod jaki numer wyslac SMS z haslem pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok