Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
po raz kolejny znizyles sie do poziomu rynsztoka dorabiajac teorie do zasady jak nic nie wiem i nie potrafie, to zatakuje adwersarza napisze ze jest antysemita
to juz przypomina czasy komunizmu gdzie z rozpoznanie zyda bylo sie oskarznym o antysemityzm i trafialo sie do wiezienia


a w uproszczeniu to pisales 3 posty wyzej a nie ten do ktorego sie odnosilem

ps.na forum jest tak funkcja ze wyswietla ze juz dodales post o takiej samej trseci
tylko ze cos czasami dziala odwrotnie i dubluje posty co sie zdaza nie tylko mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Ale nie przejmuj sie Cysiu, nie jestes sam w swej walce.
Takich jak Ty jest wielu. Ludzie inteligentni, oczytani, wyksztalceni.
Prawdziwi Polacy ktorzy maja odwage mowic glosno to co mysla.
Niestety w Polsce nie jest to latwe.
Oto historia Dobrej Polki Patriotki, ktorej zydowskie media i sluzby specjalne przez Zydow opanowane usiluja zamknac usta.
rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,109494...nekolog_ujawnia.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
a gdzie ja cos zlego napislem o zydach ?
pokaz mi choc jedno zdanie mojego autorstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wrzeszczot napisał:
a gdzie ja cos zlego napislem o zydach ?
pokaz mi choc jedno zdanie mojego autorstwa


I TO JEST TEKST ROKU

PS.Uwazaj na siebie, zydowski ninja naslany na ciebie przez zydow z Nowego Jorku plynie caly czas kajakiem do Norwegii. Wyplynal juz z Flauve Saint Laurent, wczoraj byl w Zatoce Swietego Wawrzynca (tam, gdzie Zydzi zatopili Czerwony Pazdziernik, wiesz, nawet film o tym byl, ludzie wiedza...). Plynie niezmordowanie, wnet tu bedzie, biada Ci biada, aj waj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
niech sie jasta boi on ich oskarza o kradziez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Helminiak
(Adamhek)
Wiking
ewybory.msz.gov.pl/ Tutaj należy się zarejestrować i zadeklarować miejsce głosowania, w Bergen będzie to punkt wyborcz w szkole przy kościele St. Paul.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
tylko Bronislaw on surowo rozliczy poprzednika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
WujekJanek napisał:
jasta102 napisał:
a od kiedy to ja już powtarzam, że Polskę od tysiąclecia okradają żydy, Ruskie, komuchy i cykliści
i to jest przyczyna wiekuistej biedy w jakiej Nasza Ojczyzna przebywa
a miliony za chlebem musza za granicę jechać
beton kręcić, konserwować powierzchnie płaskie i gazety rozwozić


No tak, tylko ze ja po prostu martwie sie o Cyska.
To ze wszystkiemu w Polsce winni sa Zydzi to jedno, ale on to glono mowi, a za prawdy owej gloszenie Sluzby Specjalne przez Zydow opanowane mscic sie moga...

Juz po Cyska z Nowego Jorku przez Atlantyk zydowski ninja kajakiem plynie...
wnet tu bedzie...
wnet cnoty i zycia pozbawi.
Biada Cyskowi, aj waj...


Rosja jest nam winna 54 miliardy dolarów. Czyli, jak sowieci ograbili Polskę
Tysiące sztuk bydła pędzone w wielkich stadach do Związku Radzieckiego. Setki składów kolejowych, wyładowanych urządzeniami przemysłowymi, podążające w kierunku naszej wschodniej granicy. Chłopi grabieni przez sowieckich żołnierzy. Tak wyglądało wyzwolenie Polski przez „bratnią” Armię Czerwoną.

ciekawostkihistoryczne.pl/2015/05/08/ros...eci-ograbili-polske/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dawid Markiewicz
(dawid357)
Wiking
Witam,
Zastanawiam się czy jest szansa, aby znalazła się osoba mieszkająca w pobliżu konsulatu w Oslo, która podjęłaby się złożenia w moim imieniu: Wniosku o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania w II turze i jednocześnie odebrania tego zaświadczenia i przesłania do mnie. www.oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsul..._konsularny_kontakt/
Zaświadczenie jest wydawane "od ręki" w godzinach pracy konsulatu.
Niestety będę przebywał w Polsce, a nie ma innej możliwości zagłosowania jak osobiste odebranie zaświadczenia po ogłoszeniu II tury lub upoważnienia kogoś do odebrania takiego zaświadczenia.
Będę ogromnie wdzięczny za pomoc i oczywiście pokryję wszelkie poniesione koszty!
Proszę o kontakt +47 48611614
Jeśli moje pytanie powinno się znaleźć w innym miejscu mojejnorwegii proszę o sugestię.
Pozdrawiam Dawid
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
dawid357 napisał:
Witam,
Zastanawiam się czy jest szansa, aby znalazła się osoba mieszkająca w pobliżu konsulatu w Oslo, która podjęłaby się złożenia w moim imieniu: Wniosku o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania w II turze i jednocześnie odebrania tego zaświadczenia i przesłania do mnie. www.oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsul..._konsularny_kontakt/
Zaświadczenie jest wydawane "od ręki" w godzinach pracy konsulatu.
Niestety będę przebywał w Polsce, a nie ma innej możliwości zagłosowania jak osobiste odebranie zaświadczenia po ogłoszeniu II tury lub upoważnienia kogoś do odebrania takiego zaświadczenia.
Będę ogromnie wdzięczny za pomoc i oczywiście pokryję wszelkie poniesione koszty!
Proszę o kontakt +47 48611614
Jeśli moje pytanie powinno się znaleźć w innym miejscu mojejnorwegii proszę o sugestię.
Pozdrawiam Dawid


A o co ci chodzi? Nie mozesz sie sam zarejestrowac przez neta i wydrukowac potwierdzenie?
ewybory.msz.gov.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok