Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
biedoto lubelska
cyśkowo, jebinowo, hiltonowska
już ty Polakom prezydenta nie namaszczaj
wy sobie wybierzta, żeby wam trochę ten syf w Lublinie polikwidował
tę starówkę wołającą o pomstę do nieba uporządkował, ten dworzec, te ulice
toć to u was obraz nędzy i rozpaczy w porównaniu z takim Białymstokiem
do tego bieda w Polszy największa, a ziemie najlepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
a jest nowy wywiad coraz lepiej się prezentuje ten kandydat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
może jednak tego pieśniarza na początek na prezydenta Lublina wybrać
z jego bystrością i polotem zobaczymy co ze starym rynkiem tam zrobi i ogólnym dobrobytem Ziemi Lubelskiej, Tej Ziemi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Paulina .
(paaulinaa)
Wiking
Jak zawsze widzę można liczyć na forumowiczów mojejnorwegi. Chciałam dowiedzieć się, gdzie i jak oddać głos w Stavanger, a poinformowano mnie na kogo mam głosować, a na kogo nie.
W kwestii wyjaśnienia, wiem na kogo chcę zagłosować i nie potrzebuję miłosiernych rad części społeczności mojej norwegi. Nie rozumiem tylko, dlaczego osoby nie mające nic ciekawego do przekazania, wypowiadają się w temacie najwięcej.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no to może coś co ci się przyda
zgodnie ze słownikiem języka polskiego
nazwa Stavanger koniecznie się odmienia
i używamy formy
Stavangerze
no nie dziękuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
paaulinaa napisał:
Jak zawsze widzę można liczyć na forumowiczów mojejnorwegi. Chciałam dowiedzieć się, gdzie i jak oddać głos w Stavanger, a poinformowano mnie na kogo mam głosować, a na kogo nie.
W kwestii wyjaśnienia, wiem na kogo chcę zagłosować i nie potrzebuję miłosiernych rad części społeczności mojej norwegi. Nie rozumiem tylko, dlaczego osoby nie mające nic ciekawego do przekazania, wypowiadają się w temacie najwięcej.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC ;/


Paulino, na pierwszej stronie tego watku, pierwsza odpowiedz, nawiasem mowiac moja.
Pod tym adresem znajdziesz odpowiedzi na absolutnie wszystkie pytania jakie w tym temacie moga Ci przyjsc do glowy.
Otrzymasz je z pierwszej, polskiej, oficjalnej dyplomatycznej reki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
biedoto lubelska
cyśkowo, jebinowo, hiltonowska
już ty Polakom prezydenta nie namaszczaj
wy sobie wybierzta, żeby wam trochę ten syf w Lublinie polikwidował
tę starówkę wołającą o pomstę do nieba uporządkował, ten dworzec, te ulice
toć to u was obraz nędzy i rozpaczy w porównaniu z takim Białymstokiem
do tego bieda w Polszy największa, a ziemie najlepsze




Krzysztof Żuk wybrany na Prezydenta Miasta Lublin w grudniu 2010 roku. W II turze wyborów prezydenckich, która odbyła się 5 grudnia 2010 r. uzyskał 54,65% poparcia wyborców. W wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r. został wybrany na II kadencję uzyskując w I turze wyborów wynik 60,13% ważnych głosów

No coz prawde piszesz o ludziach ,ktorych wielbisz.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Paulina .
(paaulinaa)
Wiking
Typowy Polak, tu rzuci jadem.. tam zabłyśnie WIRTUALNYM rozumem . Przewertuj sobie swoje poprzednie posty , to bardzo wiele mówi o Twoim wieśniactwie Człowiek ,który pisze ' Wy sobie wybierzta' , 'bieda w Polszy największa' itd . Sam się naucz odmieniać końcówki, bo z tego co widze tatuaze i łysa pała nie nadrobią braków w myśleniu Tobie akurat nie mam za co, bo nic mądrego tu nie wniosłeś.. Pozdrowiania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
paaulinaa napisał:
Typowy Polak, tu rzuci jadem.. tam zabłyśnie WIRTUALNYM rozumem . Przewertuj sobie swoje poprzednie posty , to bardzo wiele mówi o Twoim wieśniactwie Człowiek ,który pisze ' Wy sobie wybierzta' , 'bieda w Polszy największa' itd . Sam się naucz odmieniać końcówki, bo z tego co widze tatuaze i łysa pała nie nadrobią braków w myśleniu Tobie akurat nie mam za co, bo nic mądrego tu nie wniosłeś.. Pozdrowiania
Cz to źle być typowym Polakiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok