Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Kamil ;) Jacek Jacek Irishcoffee Kasia2 Anna B Lukasz Staszewski (5392 niezalogowanych)
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Yatsek napisał:
mam do tego swiete prawo...
Miej troche taktu i zrozumienia.
Reakcje ludzi na tragedie sa przeciez rozne - jeden zamyka sie w sobie, drugi oglasza to calemu swiatu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
S P
(sab1)
Wiking
Zycie jest brutalne,Szczere kondolencje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Nawet wrogowi nie życzyłbym śmierci dziecka, a gdyby tak sie stało współczuł bym tragedii a ty yatsek daj już na luz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Antena Ann
(Antenka)
Wiking
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki to ból. Nie mniej jednak współczuję z całego serca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
EVIL napisał:
Yatsek napisał:
Janin napisał:
Papis napisał:
moje kondolencja ale chwalisz się czy żalisz. bo takie rzeczy pisać na forum to trochę chore

Skad sie biora takie pajace jak ty papis?

pajacowaty to jest ten wpis o smierci wlasnego dziecka na forum...
wszyscy teraz maja byc nagle w zalobie?? ani to moj znajomy ani rodzina... po co ten temat??? tez nie lapie tych wiecznych postow pelnych nostalgii u niektorych......


twojego debilizmu też nikt nie łapie ,wiec stul ryj


mialem sie nie udzielac w tym temacie bo tak szczerze to mnie to wogolenie nie interesuje ale....kolega poniekad ma troche racji, zamiast polaczyc sie z rodzina w zalobie itd, to wypisuje takie rzeczy na debilnym forum....

a teraz mozecie pluc jadem......

a ty evil zwazaj troche na slowa....nie przystoi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Wklej zdjecie z trumny,bedzie bardziej wzruszajaco!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
BiZi napisał:mialem sie nie udzielac w tym temacie bo tak szczerze to mnie to wogolenie nie interesuje ale....kolega poniekad ma troche racji, zamiast polaczyc sie z rodzina w zalobie itd, to wypisuje takie rzeczy na debilnym forum....
a teraz mozecie pluc jadem......

Przecież ta biedna kobiecina , robi wszystko na pokaz , od samego początku Swojej Forumowej Kariery .
Zaczęła od.....................................................................................
Dam se jednak trochę w cholewy .
Jednak zdania i tak nie zmienię ....!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Gabriel napisał:
BiZi napisał:mialem sie nie udzielac w tym temacie bo tak szczerze to mnie to wogolenie nie interesuje ale....kolega poniekad ma troche racji, zamiast polaczyc sie z rodzina w zalobie itd, to wypisuje takie rzeczy na debilnym forum....
a teraz mozecie pluc jadem......

Przecież ta biedna kobiecina , robi wszystko na pokaz , od samego początku Swojej Forumowej Kariery .
Zaczęła od.....................................................................................
Dam se jednak trochę w cholewy .
Jednak zdania i tak nie zmienię ....!!!


idź do komunistycznego muzeum i wypij se flaszkę ze Stalinem , barania głowo, co się przebudzi to coś tam se sapie, se se .... Głąbie kapuściany, już Ci mówiłem, że będziesz kupował jeszcze kwiaty i wszyscy wy będziecie mieli Helenę za obraz najgorszego żeczy jakie mogą się człowiekowi przydarzyć, osoba, której nikt nie pokona. Jeszcze będziecie kwiaty kupywać Helenie, Pani Lindemans takżę, chyba że dalej woli Pani kaktusy, już Pani to kiedyś mówiłem. Helena to jest, żywa legenda i jej imię będzie w Wikipedii, ja tylko czekam, na ten dzień i wy czekajcie a wtedy oczy otworzycie, a Ty uczony Gabrielu wtedy baranim głosem będziesz beczał, za twe wszelkie uczone brednie w stosunku do Helleny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Davidzx napisał:
Gabriel napisał:
BiZi napisał:mialem sie nie udzielac w tym temacie bo tak szczerze to mnie to wogolenie nie interesuje ale....kolega poniekad ma troche racji, zamiast polaczyc sie z rodzina w zalobie itd, to wypisuje takie rzeczy na debilnym forum....
a teraz mozecie pluc jadem......

Przecież ta biedna kobiecina , robi wszystko na pokaz , od samego początku Swojej Forumowej Kariery .
Zaczęła od.....................................................................................
Dam se jednak trochę w cholewy .
Jednak zdania i tak nie zmienię ....!!!


idź do komunistycznego muzeum i wypij se flaszkę ze Stalinem , barania głowo, co się przebudzi to coś tam se sapie, se se .... Głąbie kapuściany, już Ci mówiłem, że będziesz kupował jeszcze kwiaty i wszyscy wy będziecie mieli Helenę za obraz najgorszego żeczy jakie mogą się człowiekowi przydarzyć, osoba, której nikt nie pokona. Jeszcze będziecie kwiaty kupywać Helenie, Pani Lindemans takżę, chyba że dalej woli Pani kaktusy, już Pani to kiedyś mówiłem. Helena to jest, żywa legenda i jej imię będzie w Wikipedii, ja tylko czekam, na ten dzień i wy czekajcie a wtedy oczy otworzycie, a Ty uczony Gabrielu wtedy baranim głosem będziesz beczał, za twe wszelkie uczone brednie w stosunku do Helleny.



ty tak powaznie? przerazajace....., mam nadzieje, ze do tego nigdy nie dojdzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
EVIL napisał:
twojego debilizmu też nikt nie łapie ,wiec stul ryj
sama sie zamknij tepa kurwo

to wolny kraj i kazdy moze pisac to co chce zgodnie ze swoimi przekonaniami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok