Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Maciej xXx Krystian Kozyra Jantyma Tomek11111 Marko Marko (2169 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
anatol napisał:
mi się wydaje,że masz jakiś uraz,zapewne tobie nikt nie pomógł i stąd to zachowanie ytsaku
mam uraz do tych co caly czas czegos chca..... caly czas pomagalem.... a to jezdzilem a to pomagalem zalatwiac... caly czas cos... kiedys nie moglem czy nie chcialem pojechac i zalatwiac czegos.... pozniej sie dowiedzialem ze jestem huj i cham bo nie chce pomagac bo jestem nie polski i sie odwracam od polakow..., a powiedzialem tylko ze nie dam rady dzisiaj sorry..
a jak prace "zalatwilem"?? dalem tylko numer telefonu czy adres i powiedzialem wprot ze nie wiem co to za praca ani gdzie ani za ile... pozniej sie dowiedzialem od 3 albo nawet 4 osob ze ja to na mine wsadzam bo gosc zbankrutowal i nie zaplacil.... wiec po co pomagac skoro to zawsze ten co pomaga jest winny??? mam wyjebane na takie problemy juz od dawna... pomoglem raz drugi trzeci dwunasy siedemdziesiaty... po pewnym czasie przestal mi zalezec!!!! teraz sam wybieram osoby ktorym moge pomoc albo cos doradzic bo wiem ze zrozumieja ze jesli cos sie nie uda to nie bedzie to moja wina albo jak nie mam czasu to najzwyklej w swiecie nie mam czasu i dorosly musi sobie radzic niestety sam, ja nie jestem niczyja nianka!!!! a pomocy nigdy nie oczekuje!!!! sam staram sie rozwiazywac swoje trudnosci i jesli ktos mi pomaga to tylko dlatego bo wie ze potrafie docenic pomoc!!!!
tyle mojego.. udanej niedzieli, jade sobie.... gdzies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty

(20alex20)
Nowicjusz
Miłej niedzieli Niestety czesto tak jest jak opisales Pomozesz i jeszcze zle.Bywa tez,ze zalatwi sie komus prace,a ten ktos potem zajmie Twoje miejsce bo bez wazeliny wlazi szefowi w "rumpe"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
20alex20 napisał:
Miłej niedzieli Niestety czesto tak jest jak opisales Pomozesz i jeszcze zle.Bywa tez,ze zalatwi sie komus prace,a ten ktos potem zajmie Twoje miejsce bo bez wazeliny wlazi szefowi w "rumpe"
no wlasnie.. oczywiscie pomagam... nawet tutaj na forum... tak jak marianek mowil: nie wazne ile kto ma, nie wazne skad kto jest: wazne WHO IS WHO... a normalnie myslacych mozna na palcach jednej reki policzyc... niestety...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Yatsek napisał:
..... caly czas pomagalem.... a to jezdzilem a to pomagalem zalatwiac... caly czas cos... kiedys nie moglem czy nie chcialem pojechac i zalatwiac czegos.... pozniej sie dowiedzialem ze jestem huj ...
Niestety moge potwierdzic, choc moze nie uzylabym az tak drastycznych wyrazen
Postawa roszczeniowa jest normą i nawet jak pomozesz i zalatwisz dokladnie wszystko to i tak jestes, cytuje: huj
Slowo "dziekuje" juz chyba znikelo calkowicie ze slownikow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Elise napisał:
Niestety moge potwierdzic, choc moze nie uzylabym az tak drastycznych wyrazen
Postawa roszczeniowa jest normą i nawet jak pomozesz i zalatwisz dokladnie wszystko to i tak jestes, cytuje: huj
Slowo "dziekuje" juz chyba znikelo calkowicie ze slownikow.

raz kiedys jechalem autem i znajomi mnie poprosili zebym im przywiozl mala paczke z PL.. okej,
ktos tam z rodziny zadzownil, i przyjechal dzien przed moim wyjadem tam gdzie akurat bylem, nie musialme wiec nigdzie jezdzic specjalnie ani czekac i marnowac czasu... paczka byla wielkosci wiekszego plecaka tak jak umowione, zawartosc tez nie byla powidzmy hmm szmuglersko ryzykowna...
spoko... nastepnym razem inni ludzie poporsili mnie o przysluge.. okej, wprost: ja nie bede nigdzie jezdzil ani tego przechowywal! dzien przed wyjadem telefon i dostawa na miejsce gdzies (czy do domu, czy do sklepu tam gdzie akurat bede o tej godznie) jaaaaasne.... pozniej mialem telefony tuz przed wigilia zebym przyjechal!!! ale ja jestem 300km dalej, sa swieta, wyjezdzam za tydzien, wesolych swiat!!!! telefon 27 grudnia, czy juz jestem dostepny... na proste zdanie: ze prosze zadzwonic 2 albo 3 stycznia, to sie umowimy na nastepny dzien bo nie wiem co bede robil i gdzie bede dwa dni przed wyjazdem - deszcz wyzwisk ze jestem niepowazny!!!!! a dzien przed wyjazdem ze "paczka" lezy i czeka na mnie 50km od warszawy i ze nie da rady jej dostarczyc w zaden sposob bo jest za ciezka!!!! same sloiki jakies plus butelki wodki (bo dla malzenstwa wiec dwie flaszki na lowe plus wino: jest okej przeciez!!!!) i tak dalej i tak dalej... nie pojechalem, nie zabralem a w Norwegii ze jestem cham bo obicalem i nie zabralem... i co mnie by zbawilo tych pare kilogramow wiecej.... smieszne ale prawdziwe...
wyjebane jajeczka na problemy polaczkow.... polakom moge pomoc ale nie alienom i polaczkom.... buzia wszytskim , pa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
....aż strach pomyśleć gdy będziesz tak samo nieporadnym za ...dziesiąt lat jak te alieny dzisiaj


niemniej jednak jest to forum dla doroslych ludzi a placz i lamet to raczej jest kojarzony z malymi nieporadnymi i nie w pelni rozwinietymi umysłowo dziećmi....


...raczej nie masz dzieci.....ewentualnie nie spędzają ci snu z powiek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
retier1 napisał:
...raczej nie masz dzieci.....ewentualnie nie spędzają ci snu z powiek?
jeszcze nic nigdy mi nie udowodnili hehehehhehehehe
mieszkam kolo szkoly i to wystarczy.... a jest roznica miedzy malutkim dzieckiem a doroslym ktory jest nieporadny jak male dziecko a osoba ktora starsza ktora po prostu nie domaga... retier: jestes madry: nie czepiaj sie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
retier: jestes madry: nie czepiaj sie....


...jestem tylko alienem.....Yatsek

...to co więcej ...to tylko kaprys "natury" , której i tak nie pojmuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
retier1 napisał:
retier: jestes madry: nie czepiaj sie....


...jestem tylko alienem.....Yatsek

...to co więcej ...to tylko kaprys "natury" , której i tak nie pojmuję

nie histeryzuj... gdybys byl alienem to pytalbys w co drugim poscie gdzie tankowuje sie auto w nowegii i czy bedac inzynierem mozna pracowac jako sprzataczka..... a co kilka linijek walilbys slodkie zale ze polacy sa Ci wilkiem i ze pracy nie zabierzesz nikomu: tylko noclegu na tydzien u obcych ludzi szukasz... walnij piwko jak i ja teraz czynie a swiat stanie sie piekniejszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Ja jestem zdania,by pomoc od kogoś ograniczyć do min,właśnie dlatego,żeby być pewnym swoich decyzji.
Osoba która szuka pracy poprzez forum lub znajomych jest po prostu nie zrównoważona psychicznie i nigdy się to dobrze nie skończy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok