Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Gen_italia napisał:
Hilton napisał:
przytulanka1990 napisał:
factorytka napisał:
przytulanka1990 napisał:
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, a jeśli nie mam żadnego konta w Norwegii i załoze je teraz to odrazu dostanę kartę debetową?


Przytulanko, ja nie wiem czy dostaniecie jakakolwiek pozyczke, chyba ze twoj facet jest milionerem.
Wlasnie jestem po internetowej probie uzyskania newilekiego kredytu, niegdy w zyciu nie bralam, wiec postanowilam "zaryzykowac".
Wypelnilam rubryki, ze nie posiadam zadnych kredytow, w Norwegii ponad 4 lata, dochod netto 24000 miesiecznie , czynsz 8700, 2 dzieci.
"prosilam" o 4o 000 na 3 lata, rata wynosila okolo 1500 koron. No i co???
Oni przepraszaja, ale nie moga mi udzielic tej pozyczki hahahahahahaha.
Wzielam nawet forsikring na wypadek...

Jesli ktos na prawde potrzebuje pozyczki to ja szczerze wspolczuje... Pozyczki sa jednak dla bogatych


wlasnym patrzalkom( coz cza przestac chlac dentke) nie wierze az mi kolega stacho musial potwierdzic te wiadomosci . koleznaka przeinwestowala chyba bo z tego co ostanio czytalem to inwestuje dosc sporo i 40 tysioncow ni ma, ani nawet zabespieczenia na taki maly fundusz? widac mialem racje inwestycje w nieruchomosci w eurobiznesie to nic nie warte w rzeczywistosci...

taa 24 tys netto miesiac i nie chca dac 40 tys na 3 lata, jak spokojnie 5 tys przy takich dochodach mozna rate splacac. ja rozumiem koleznaka podala kwote z jedengo miesiaca (czerwca jak feriepenger wyplacaja to 24 tys moze i byc......)

no ale coz to sie nie zrobi z milosci jak ukochanemu maszyna padla w bodo to trza chlopa poratowac i felcie wyremontowac...


Jezeli chcesz cos komentowac, to najpierw dobrze i dokladnie przeczytaj
Bo jak na razie to ja nie napisalam ze potrzebuje 40 tys. koron hahaha, tylko ze zrobilam symulacje tej pozyczki i podalam jakie dane wpisalam i ze informacja byla odmowna.
Ja kredytow/pozyczek nie potrzebuje to po pierwsze, a po drugie nie jestem twoja kolezanka, nie pochlebiej sobie.
Niestety wiekszosc ludzi nie potrafi czytac ze zrozumieniem, czytaja i widza i slysza to co chca widziec i syszec, a nie to co jest napisane i powiedziane. Ale nie moj problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(przytulanka1990)
Początkujący
Dziękuję bardzo za wszystkie pomocne rady, napewno spróbuje kazdej opcji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
stacho bianco
(Gen_italia)
Wiking
Hilton napisał:
Gen_italia napisał:
Hilton napisał:
przytulanka1990 napisał:
factorytka napisał:
przytulanka1990 napisał:
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, a jeśli nie mam żadnego konta w Norwegii i załoze je teraz to odrazu dostanę kartę debetową?


Przytulanko, ja nie wiem czy dostaniecie jakakolwiek pozyczke, chyba ze twoj facet jest milionerem.
Wlasnie jestem po internetowej probie uzyskania newilekiego kredytu, niegdy w zyciu nie bralam, wiec postanowilam "zaryzykowac".
Wypelnilam rubryki, ze nie posiadam zadnych kredytow, w Norwegii ponad 4 lata, dochod netto 24000 miesiecznie , czynsz 8700, 2 dzieci.
"prosilam" o 4o 000 na 3 lata, rata wynosila okolo 1500 koron. No i co???
Oni przepraszaja, ale nie moga mi udzielic tej pozyczki hahahahahahaha.
Wzielam nawet forsikring na wypadek...

Jesli ktos na prawde potrzebuje pozyczki to ja szczerze wspolczuje... Pozyczki sa jednak dla bogatych


wlasnym patrzalkom( coz cza przestac chlac dentke) nie wierze az mi kolega stacho musial potwierdzic te wiadomosci . koleznaka przeinwestowala chyba bo z tego co ostanio czytalem to inwestuje dosc sporo i 40 tysioncow ni ma, ani nawet zabespieczenia na taki maly fundusz? widac mialem racje inwestycje w nieruchomosci w eurobiznesie to nic nie warte w rzeczywistosci...

taa 24 tys netto miesiac i nie chca dac 40 tys na 3 lata, jak spokojnie 5 tys przy takich dochodach mozna rate splacac. ja rozumiem koleznaka podala kwote z jedengo miesiaca (czerwca jak feriepenger wyplacaja to 24 tys moze i byc......)

no ale coz to sie nie zrobi z milosci jak ukochanemu maszyna padla w bodo to trza chlopa poratowac i felcie wyremontowac...


Jezeli chcesz cos komentowac, to najpierw dobrze i dokladnie przeczytaj
Bo jak na razie to ja nie napisalam ze potrzebuje 40 tys. koron hahaha, tylko ze zrobilam symulacje tej pozyczki i podalam jakie dane wpisalam i ze informacja byla odmowna.
Ja kredytow/pozyczek nie potrzebuje to po pierwsze, a po drugie nie jestem twoja kolezanka, nie pochlebiej sobie.
Niestety wiekszosc ludzi nie potrafi czytac ze zrozumieniem, czytaja i widza i slysza to co chca widziec i syszec, a nie to co jest napisane i powiedziane. Ale nie moj problem.


uwazasz ze wszycy na forum to idioci a ty pierdzielniesz kwote 24 tys netto w miesiac(sobie pomysla ze niezle zarabiam) i kazdy ci uwiezy ze z takimi dochodami to pozyczki nie dostaniesz??? jasne zeby dostac kredyt to trza wypelnic wniosek, podac mase dokladnych informacji, i jak masz zarobki netto 24 tys to brutto pow 35 tys brutto czyli conajmniej 400 tys nok w roku czyli 40 tys kazdy bank ci da, nie mowiac o "prowidentach"( pani euro-bizneswoman wez sie kobito nie osmieszaj i lepiej wrcaja na zmywak albo pilnowac norweskiego bachora. no chyba ze nie splacony dlug albo karta kredytowa i niestety jestes na czarnej liscie. nie ciesze sie z tego powodu ze cienko przedziesz ale nie moge pojac po co takie bajki pisac jak to nie obrotna i dobrze sytuowana jestes??? zajebista z was para z tym omnibusem z bodo....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Gen_italia napisał:no ale coz to sie nie zrobi z milosci jak ukochanemu maszyna padla w bodo to trza chlopa poratowac i felcie wyremontowac...
TOM SIĘ UŚMIAŁ ...na dobranoc ...
---

Ty to masz problem człowiecze ...
---
Niemniej humor dzięki temu , Mam przedni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
gabriel napisał:
Gen_italia napisał:no ale coz to sie nie zrobi z milosci jak ukochanemu maszyna padla w bodo to trza chlopa poratowac i felcie wyremontowac...
TOM SIĘ UŚMIAŁ ...na dobranoc ...
---

Ty to masz problem człowiecze ...
---
Niemniej humor dzięki temu , Mam przedni...



Ja rowniez Gabrielu mam humor dzieki "jajcarzowi". A to dlatego, ze po pierwsze nie robie na zmywaku, wszyscy na forum wiedza ze zbieram butelki i puszki na Gardermoen.
A po drugie dlatego, ze wyplata netto 24 tys. koron jest dla niego niezlym zarobkiem
"Niezle zarabiam", to mozna zec, gdy sie ma miesiecznie 35 tysiecy netto.
Nie chcialabym byc na miejscu ludzi, dla ktorych normalna norweska pensja jest abstrakcja, dla ktorych to, ze ktos inwestuje jest czyms nieosiaganym, a to, ze ktos nie potrzebuje kredytu i kupowania mieszkania w NOrwegii jest czyms dziwnym.
Geniuszu od jajec, nie porownuj siebie z innymi, bo kazdy ma inne potrzeby i inne zapatrywania na zycie. To, ze ty masz przesrane, nie oznacza iz inni maja tak samo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
stacho bianco
(Gen_italia)
Wiking
Hilton napisał:
gabriel napisał:
Gen_italia napisał:no ale coz to sie nie zrobi z milosci jak ukochanemu maszyna padla w bodo to trza chlopa poratowac i felcie wyremontowac...
TOM SIĘ UŚMIAŁ ...na dobranoc ...
---

Ty to masz problem człowiecze ...
---
Niemniej humor dzięki temu , Mam przedni...



Ja rowniez Gabrielu mam humor dzieki "jajcarzowi". A to dlatego, ze po pierwsze nie robie na zmywaku, wszyscy na forum wiedza ze zbieram butelki i puszki na Gardermoen.
A po drugie dlatego, ze wyplata netto 24 tys. koron jest dla niego niezlym zarobkiem
"Niezle zarabiam", to mozna zec, gdy sie ma miesiecznie 35 tysiecy netto.
Nie chcialabym byc na miejscu ludzi, dla ktorych normalna norweska pensja jest abstrakcja, dla ktorych to, ze ktos inwestuje jest czyms nieosiaganym, a to, ze ktos nie potrzebuje kredytu i kupowania mieszkania w NOrwegii jest czyms dziwnym.
Geniuszu od jajec, nie porownuj siebie z innymi, bo kazdy ma inne potrzeby i inne zapatrywania na zycie. To, ze ty masz przesrane, nie oznacza iz inni maja tak samo.


dalej chcesz sie wybielac i zgrywac postac z mazen o swojej zamoznosci. ja pierdole przecierz pozyczke 40 tys to osbie bez dlugow daja nawet jak zarabia 120kr/h.... wystarczy ze ma stala prace i dochod za poprzedni rok a ty tu takie dyrdymaly wypisujesz 35 tys netto chyba rok z miesiacem pomylilas, ale co sie dziwic jak sie wypisuje bajki o inwestycjach a nie wie sie o tym ze kredyt na 10 lat oprocentowany 6% to daje 160% kwoty pozyczonej ......
widac ze im gozej z kasa stoisz tym wieksze bajki o zarobkach piszesz. znajac zycie i takie przesiebirocze osoby ja ty , to dostalas karte kredytowa w banku nie majac pojecia co to jest i jak to sie dziala i teraz chcesz 40 tys kerdytu na galopujace odsetki a tu zonk bo nie da rady jak sie jest pod kreska.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Tak, tak, wlasnie tak...a co to karta kredytowa? Buhahah. Tylko ze aktualnie nie ma jeszcze rozliczenia z 2011 roku i system wzial pod uwage rok 2010 i dlatego "ODRZUCIL aplikacje".
Nie spinaj sie tak, bo pekniesz. Na obracaniu pieniedzimi sie nie znam, dlatego od tego mam czlowieka, ktory sie na tym zna i tym zajmuje i dzieki niemu NIE MUSZE MIEC BLADEGO POJECIA o kredytach, bo ich nie potrzebuje. Natomiast znam sie na innch rzeczach, o ktorych ty nie masz pojecia.
Jakis ty beznadziejny. Jedyna osoba, ktora sie tu osmiesza to jestes ty sam, zazdrosc o normalne sprawy w zyciu powoduje to, ze wypisujesz farmazony. A ja nie mam z czego sie wybielac, bo ja nie przyjechalam do Norwegii sie dorobic, nigdy nie planowalam tu wyjazdu i nie stekalam na forach jak mi zle w Polsce. Jestem tu z przypadku i zostalam. Podoba mie sie tu.
Tak ciezko jest cie sie oswoic z tym, ze do Norwegii przyjechali rowniez ludzie wyksztalceni, tacy ktorzy maja pieniadze, jakis majatek w PL, a nie tylko golodupcy?
Juz ci raz pisalam, nie porownuj siebie do mnie, bo ja nie musze orac po 12 godzin w blocie, zeby miec. To, ze ty masz dlugi w PL nie znaczy ze wszyscy je maja. Po prostu ja zyje innymi priorytetami niz ty, chociaz nie ukrywam ze mialam tu taka trudniejsza sytuacje w 2009 i 2010 roku, ale z glodu nie umarlismy.
Cos jeszcze cwaniaczku za dyche?
Zegnam, bo nie mam juz sil sie smiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
stacho bianco
(Gen_italia)
Wiking
ja tu o sobie pisze........ nic.......... wiec nie wiesz co, gdzie i za jakie pieniadze pracuje....
nie mam kompleksow do swoich dochodow i tyle ,a ty poprostu piszesz bajki o jakis niestwozonych kwotach i ludziach od zajmowania sie twoimi funduszami, wiecznie robiac z siebie nie wiadomo kogo, czytajac twoje posty uwaznie od dluzego czasu wiadomo ze klepiesz bide, nie zazdroszcze ale po co to chwalenie sie to nigdy nie zrozumie.
jak to mawiaja najedzony glodnego nie zrozumie...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Gen_italia napisał:
ja tu o sobie pisze........ nic.......... wiec nie wiesz co, gdzie i za jakie pieniadze pracuje....
nie mam kompleksow do swoich dochodow i tyle ,a ty poprostu piszesz bajki o jakis niestwozonych kwotach i ludziach od zajmowania sie twoimi funduszami, wiecznie robiac z siebie nie wiadomo kogo, czytajac twoje posty uwaznie od dluzego czasu wiadomo ze klepiesz bide, nie zazdroszcze ale po co to chwalenie sie to nigdy nie zrozumie.
jak to mawiaja najedzony glodnego nie zrozumie...........


Taaaa, szczegolnie w Norwegii klepia ludzie biede Zastanow sie co piszesz. Ty masz wielkie kompleksy co do swoich dochodow i dlatego nie jestes w stanie pojac tego, ze sprawy ktore ty uwazasz za prestizowe, dla reszty ludzi sa naturalne.
Z twoich wpisow wynika, ze gardzisz ludzmi, ktorzy sa biedni i jednoczesnie gardzisz tymi, ktorzy zyja normalnie ( czytaj: lepiej od ciebie), ale tak wlasnie maja ci, ktorzy nagle poczuli smak gotowki. Czujesz sie krolem hahahah, tylko dziwne ze pensja w wysokosci 24 tys. koron jest dla ciebie czyms niedoscignionym i nie mozesz uwierzyc, ze ludzie tyle zarabiaja - bo to jest normalnej wysokosci pensja.
W przedszkolu, majac wyksz. wyzsze pedagogiczne + norweski w mowie i pismie - roczny zarobek to okolo 400 tys. W szkole nauczyciele tez tyle rocznie zarabiaja. Pracownik NAVu z wyzyszym i znajomoscia norweskiego ma okolo 300 tys, w zaleznosci od zajmowanego stanowiska.Elektryk z dsb w KTP w Oslo ma rocznie 400 tys. Ale dla ciebie to abstrakcja, bo ty bierzesz pod uwage 15 tys. koron miesiecznie, gdyz twoj znajomy w KIWI tyle zarabia , Lub pensje budowlanca bez potwierdzonych kwalifikacji.
To koncze robienie z siebie nie wiadomo kogo, wracam na moj rewir, bo jeszcze mi ktos puszki zakosi i dzieci nie beda mialy lizaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Hilton napisał:
Tak, tak, wlasnie tak...a co to karta kredytowa? Buhahah. Tylko ze aktualnie nie ma jeszcze rozliczenia z 2011 roku i system wzial pod uwage rok 2010 i dlatego "ODRZUCIL aplikacje".

Zegnam, bo nie mam juz sil sie smiac.


to dopiero od 2010 wyciagasz 35k brutto?? i dlatego bank odrzucil wniosek?? mialem sie nei wtracac ale cos krecisz albo nie piszesz wszytskiego albo masz bujna fantazje.... dadza Ci 30k spokojnie nawet jak masz middels risiko i masz zarobki.... cos narozrabialas w przeszlosci i jeszcze nie przyschlo a teraz zrzucasz ze to dlatego bo selvangivelsen za zeszly rok jeszcze nie gotowe.. ech... to z ostatnich lat brane sa dane pod uwage a nie Twoje chwilowe przychody z ostatnich dni... mysl troche kobieto....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok