Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8929 Postów
Maniak
przytulanka1990 napisał:
A to ja się na to piszę. Leniwa nie jestem
Jeżeli chcecie wziąć pożyczkę a Twój Men pracuje ...
---
I jeżeli jest to Normalna Norweska Firma , to Ja proponuję By Ten Twój ... wystąpił z prośbą na piśmie do Własnej Firmy o Pożyczkę /
---
Ponieważ Tu w Norge jest to praktykowane , że firma Pożycza forsę ... Mało tego , Ma prawo udzielić kredytu do 40 tys.Nok. i taka pożyczka nie jest oprocentowana ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
gabriel napisał:
przytulanka1990 napisał:
A to ja się na to piszę. Leniwa nie jestem
Jeżeli chcecie wziąć pożyczkę a Twój Men pracuje ...
---
I jeżeli jest to Normalna Norweska Firma , to Ja proponuję By Ten Twój ... wystąpił z prośbą na piśmie do Własnej Firmy o Pożyczkę /
---
Ponieważ Tu w Norge jest to praktykowane , że firma Pożycza forsę ... Mało tego , Ma prawo udzielić kredytu do 40 tys.Nok. i taka pożyczka nie jest oprocentowana ...


No, nie zupelnie tak bez oprocentowania.... Obowiazuja "normrenter", czyli to co ustanawia bank centralny. Ostatnio sa na poziomie 2,25%
Pracodawca moze pozyczyc do 3/5 G, czyli obecnie cos ok. 47 000 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jesli to pozyczka na jakis konkretny cel to na pewno w banku wziasc pozyczke na ten cel - wtedy procenty sa nizsze a zabezpieczeniem bedzie wlasnie ta rzecz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
przytulanka1990 napisał:
factorytka napisał:

Z tego co pamiętam to twój chłopak pracuje a ty szukasz pracy - i w takim przypadku tylko on może wziąć pożyczkę, ciebie formalnie tutaj nie ma.

W sumie powinnam podziękować bo podsunęłaś mi zajefajny pomysł

to Ty masz chlopaka... heh... szkoda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Hilton napisał:
Przytulanko, ja nie wiem czy dostaniecie jakakolwiek pozyczke, chyba ze twoj facet jest milionerem.
Wlasnie jestem po internetowej probie uzyskania newilekiego kredytu, niegdy w zyciu nie bralam, wiec postanowilam "zaryzykowac".
Wypelnilam rubryki, ze nie posiadam zadnych kredytow, w Norwegii ponad 4 lata, dochod netto 24000 miesiecznie , czynsz 8700, 2 dzieci.
"prosilam" o 4o 000 na 3 lata, rata wynosila okolo 1500 koron. No i co???
Oni przepraszaja, ale nie moga mi udzielic tej pozyczki hahahahahahaha.
Wzielam nawet forsikring na wypadek...

Jesli ktos na prawde potrzebuje pozyczki to ja szczerze wspolczuje... Pozyczki sa jednak dla bogatych


ja bez dzeciakow przy zroznicowanych dochodach dostalem 25k na poltorej roku... to bylo prawie dwa lata temu... a roznice byly prawie po 150k w latach i dali... singiel moze wiecej )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
factorytka napisał:
Hilton napisał:
przytulanka1990 napisał:
factorytka napisał:
przytulanka1990 napisał:
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, a jeśli nie mam żadnego konta w Norwegii i załoze je teraz to odrazu dostanę kartę debetową?


Z tego co pamiętam to twój chłopak pracuje a ty szukasz pracy - i w takim przypadku tylko on może wziąć pożyczkę, ciebie formalnie tutaj nie ma.

W sumie powinnam podziękować bo podsunęłaś mi zajefajny pomysł



Tak i to właśnie na niego chcemy wziąsc tą pozyczkę. Ja tylko pytam o mozliwosci
A co to za pomysł?


Przytulanko, ja nie wiem czy dostaniecie jakakolwiek pozyczke, chyba ze twoj facet jest milionerem.
Wlasnie jestem po internetowej probie uzyskania newilekiego kredytu, niegdy w zyciu nie bralam, wiec postanowilam "zaryzykowac".
Wypelnilam rubryki, ze nie posiadam zadnych kredytow, w Norwegii ponad 4 lata, dochod netto 24000 miesiecznie , czynsz 8700, 2 dzieci.
"prosilam" o 4o 000 na 3 lata, rata wynosila okolo 1500 koron. No i co???
Oni przepraszaja, ale nie moga mi udzielic tej pozyczki hahahahahahaha.
Wzielam nawet forsikring na wypadek...

Jesli ktos na prawde potrzebuje pozyczki to ja szczerze wspolczuje... Pozyczki sa jednak dla bogatych




??????????????????????????????????????????
9tyś za wynajem ??????????
A ni chu chu!
Nie lepiej kupić niż komuś w kiejde nabijać?
Nie wiem gdzie sie starałeś o pożyczke le znam rodzine (2+2) której dochód netto miesięczny wynosi mniej niż twoj a pożyczke za pożyczką biorą ??? i to w sparebanku... ?


Może by tak najpierw dowiedzieć się czym sie różni pożyczka od kredytu, bo mieszacie pojęcia....

trzeba jeszcze spełniać kilka podstawowych warunków co by otrzymać kredyt czy pożyczkę.

Im łatwiej dostać kasę tym większe odsetki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
Michael M.
(SmokWawelski)
Nowicjusz
jesli Ci pozyczka potrzebna na juz... sprobuj w nordaxfinans...
to cos podobnego jak provident... bodajze szwedzka firma to jest z oddzialem w oslo...
moze pomoga... bo oferty maja ciekawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Reason Project)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
przytulanka1990 napisał:
factorytka napisał:
przytulanka1990 napisał:
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, a jeśli nie mam żadnego konta w Norwegii i załoze je teraz to odrazu dostanę kartę debetową?


Z tego co pamiętam to twój chłopak pracuje a ty szukasz pracy - i w takim przypadku tylko on może wziąć pożyczkę, ciebie formalnie tutaj nie ma.

W sumie powinnam podziękować bo podsunęłaś mi zajefajny pomysł



Tak i to właśnie na niego chcemy wziąsc tą pozyczkę. Ja tylko pytam o mozliwosci
A co to za pomysł?


Przytulanko, ja nie wiem czy dostaniecie jakakolwiek pozyczke, chyba ze twoj facet jest milionerem.
Wlasnie jestem po internetowej probie uzyskania newilekiego kredytu, niegdy w zyciu nie bralam, wiec postanowilam "zaryzykowac".
Wypelnilam rubryki, ze nie posiadam zadnych kredytow, w Norwegii ponad 4 lata, dochod netto 24000 miesiecznie , czynsz 8700, 2 dzieci.
"prosilam" o 4o 000 na 3 lata, rata wynosila okolo 1500 koron. No i co???
Oni przepraszaja, ale nie moga mi udzielic tej pozyczki hahahahahahaha.
Wzielam nawet forsikring na wypadek...

Jesli ktos na prawde potrzebuje pozyczki to ja szczerze wspolczuje... Pozyczki sa jednak dla bogatych


Ktos napisal o Nordax.

Moj pracownik wyslal do nordax i do Ya Bank. Roznica realna ( nie na stronie lecz po weryfikacji ) ponad 4% na korzysc yaBank. Cala operacja trwala ok tygodnia. Dostal 180 tys na 10 lat. A zarabia 20-22 netto. Zona 1 dziecko mieszkanie wynajeta.

sprobuj u nich:
ya.no/selfservice/applyUnsecuredLoan/beg...aignId=adservice2011

sprobuj u nich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Reason Project)
Stały Bywalec
Makaryna napisał:
Reason Project napisał:
Makaryna napisał:
Jest jeszcze jedna mozliwosc: lombard
Mozesz pod zastaw dac jakies rzeczy wartosciowe, ale pod warunkiem, ze masz persnr.
No i przy kwocie 25000 to musialby byc jakis pierscionek z brylantem ok. 2 ct


Zejdz na ziemie.
2 ct za 25000 to ja chetnie kupie .

www.martdiamonds.pl/shopping_cart.php


Jestem jak najbardziej na ziemi !!
1. Ja pisalam o sprzedazy, a nie o kupnie, a to jest duza roznica
2. Zakladam, ze brylant nie jest VVS1, bo majac takie pierscionki nie szukalaby pracy w Norwegii.
3. W lombardzie nigdy nie dostaniesz 100% wartosci przedmiotu...do tego dochodza jeszcze roznego rodzaju koszta. Tak, ze przy brylancie ok. 2 ct i bardzo zanieczyszczonym, moglaby dostac na reke ok. 25 000 ( nie bede sie rozpisywac na temat stopnia czystosci, czy koloru, itp. bo to jest przykladowe)

Podsylam link, gdzie masz duze rozbierznosci w cenie brylanta 2 ct.
www.ajediam.com/diamond_price_guide.html


Przy zalozeniu , ze jest bardzo zanieczyszczony i z widocznymi wyrostkami - wtedy istotnie
Ja zalozylem, ze jezeli posiada pierscionek z brylantem to jest to z pewnooscia zareczynowy - wniosek, narzeczony nie zalowal pieniedzy. Jezeli dodatkowo w skupie ma byc wart 25000 to powiem szczerze, ze nie znalazlem 2 karatowego kamienia w wyrobie ponizej 120.000 nok.

po prostu nikt nie kupi zanieczyszczonego pierscionka zareczynowego z 2 karatowym kamieniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
stacho bianco
(Gen_italia)
Wiking
Hilton napisał:
przytulanka1990 napisał:
factorytka napisał:
przytulanka1990 napisał:
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, a jeśli nie mam żadnego konta w Norwegii i załoze je teraz to odrazu dostanę kartę debetową?


Przytulanko, ja nie wiem czy dostaniecie jakakolwiek pozyczke, chyba ze twoj facet jest milionerem.
Wlasnie jestem po internetowej probie uzyskania newilekiego kredytu, niegdy w zyciu nie bralam, wiec postanowilam "zaryzykowac".
Wypelnilam rubryki, ze nie posiadam zadnych kredytow, w Norwegii ponad 4 lata, dochod netto 24000 miesiecznie , czynsz 8700, 2 dzieci.
"prosilam" o 4o 000 na 3 lata, rata wynosila okolo 1500 koron. No i co???
Oni przepraszaja, ale nie moga mi udzielic tej pozyczki hahahahahahaha.
Wzielam nawet forsikring na wypadek...

Jesli ktos na prawde potrzebuje pozyczki to ja szczerze wspolczuje... Pozyczki sa jednak dla bogatych


wlasnym patrzalkom( coz cza przestac chlac dentke) nie wierze az mi kolega stacho musial potwierdzic te wiadomosci . koleznaka przeinwestowala chyba bo z tego co ostanio czytalem to inwestuje dosc sporo i 40 tysioncow ni ma, ani nawet zabespieczenia na taki maly fundusz? widac mialem racje inwestycje w nieruchomosci w eurobiznesie to nic nie warte w rzeczywistosci...

taa 24 tys netto miesiac i nie chca dac 40 tys na 3 lata, jak spokojnie 5 tys przy takich dochodach mozna rate splacac. ja rozumiem koleznaka podala kwote z jedengo miesiaca (czerwca jak feriepenger wyplacaja to 24 tys moze i byc......)

no ale coz to sie nie zrobi z milosci jak ukochanemu maszyna padla w bodo to trza chlopa poratowac i felcie wyremontowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok