No tak
,miał być komiks a tu mi zajeżdrza wyziewami z lochów kgb.A możeTY mad(pozwolisz że tak będe CIĘ nazywał,jakoś lżej mi to idzie przez moje zwoje
) kreujesz się na........No właśnie,na kogo
16 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
Pracujesz w Norwegii w swoim zawodzie, ale nadal nie masz fagbrev? W wielu branżach to właśnie osoby bez potwierdzonych kwalifikacji zarabiają mniej i jako pierwsze tracą pracę. Zapraszamy do udziału w egzaminie czeladniczym na terenie Norwegii. Oprócz odpowiednika norweskiego Fagbrev/Svennebrev, otrzymujecie również polski dyplom czeladnika - Dwudniowe egzaminy są w języku polskim - sobota egzamin praktyczny i niedziela egzamin teoretyczny ustny i pisemny. D&A Spesialistene AS , jako pierwsza ...