Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:Gabrys ja do ciebie po ludzku ale jak chcesz mozemy przejsc na inny tor jak Ci tak tego brakuje Nooo niemoszliffe, naprafdem, to pofyszsze było po lucku, nooo niefieszem .
Gdybyś był normalny na tym forum w Moim kierunku, to nie zaczepiał byś mnie w temacie konta bankowego, tylko napisał na priwa z konkretna ofertą, a tak to tylko dla draki drażnisz się jak wesz ze kotem, ku uciesze innych naiwnych na tym forum.
Niemniej
Miłego Tego Nowego Roku.
Gabriel.


ecie pecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
własnym oczom nie wierzę, to ten sam Gabriel co niedawno "szmatami" rzucał??? a teraz Miłego Dobrego Roku i takie tam..szok...naprawdę miło się zrobiło...masz dobry wpływ na ludzi widzę, zmieniają się w anioły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
maxik123
(maxik123)
Wiking
Brawo, słuszna decyzja. Daj sobie spokój, chyba że dają powyżej 380NOK, jak nie, więcej zarobisz obecnie w Polsce. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bg38 napisał:
własnym oczom nie wierzę, to ten sam Gabriel co niedawno \"szmatami\" rzucał??? a teraz Miłego Dobrego Roku i takie tam..szok...naprawdę miło się zrobiło...masz dobry wpływ na ludzi widzę, zmieniają się w anioły .
Co za głupie wynurzenie.
Zawsze byłem i jestem nadal taki sam.
Dla miłych miły i uczynny, a dla chamów, trollów, spamerów takich jak ty CHAMSKI I WULGARNY!!!.
Ponieważ wy innego języka zwrotnego nie znacie i nie szanujecie, jak już się kogoś uczepicie jak cygańskie korale.
Od samego mojego początku w obecności na polonijnych forach w Norwegii ZAWSZE stosowałem tą samą zasadę.
Z głupotą walczyć i zwalczać, a być miłym dla Miłych i pomocnych.
I tak pozostanie do Moich Dni Ostatnich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:Gabrys ja do ciebie po ludzku ale jak chcesz mozemy przejsc na inny tor jak Ci tak tego brakuje Nooo niemoszliffe, naprafdem, to pofyszsze było po lucku, nooo niefieszem .
Gdybyś był normalny na tym forum w Moim kierunku, to nie zaczepiał byś mnie w temacie konta bankowego, tylko napisał na priwa z konkretna ofertą, a tak to tylko dla draki drażnisz się jak wesz ze kotem, ku uciesze innych naiwnych na tym forum.
Niemniej
Miłego Tego Nowego Roku.
Gabriel.


Z toba nie da sie normalnie, poprostu nie da sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Majki Majcher
(Majki27)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Majki Majcher
(Majki27)
Wiking
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok