Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
21 Postów
Michal99
(Michal99)
Wiking
Ewwa napisał:
Zapomniała dodać że to bank DNB

DNB mial wczoraj problemy sieci i wyplacaniem feriep. to moglo cos pojsc nie tak, skontaktuj Sie z bankiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Seba 1975
(Seba 1975)
Wiking
Witam.
Kochani jutro mam jechać założyć numer konta. Mam umowę o pracę. Nie posiadam paszportu ale słyszałem że na dowód też można. Głównie potrzebuję robić przelewy internetowe na polskie konto bankowe. Które banki biorą niższą prowizje od przelewów i prowadzenia konta. Proszę o pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Pracuję 70 km od Trondheim. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Zalezy ile chcesz wysylac pieniedzy... Ja do Polski robie przelewy przez Transfer24... Place 5,90 NOK za przelew... I jest po kilku minutach w Polsce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
705 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.) Online
Wyjadacz
pepoconti napisał:
Zalezy ile chcesz wysylac pieniedzy... Ja do Polski robie przelewy przez Transfer24... Place 5,90 NOK za przelew... I jest po kilku minutach w Polsce...
Dobre sobie opłata za przelew i owszem kusząca, jednak przelicznik walutowy gorszy niż w polskim najgorszym kantorze.
I dlatego też taka tania opłata transferowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Przy takich kwotach jak ja wysylam czyli do 500 NOK kurs w zasadzie nie ma najmniejszego znaczenia... bo i tak wychodzi duzo korzystniej niz przez bank czy kantor... I w kilka minut kasa juz na polskim koncie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram