Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Niemal 10 tysięcy zakażeń w ciągu doby. Koronawirus w Norwegii śrubuje rekordy - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo Takatamjakas MałeMi Sarpis (1671 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bred
(Bred)
Wiking
W tej chwili to już jest nie do zatrzymania ten wirus. Jedynie szczepienia chronią przed ciężkim przebiegiem. Zauważyłem że antyszczepionkowcy się mniej udzielają pewnie zauważyli że wirus to nie bujda na resorach i w większości zrozumieli że jednak istnieje szkoda że tak późno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Tak by można pomyśleć,iż ten wirus jest rozpylany przez samoloty, co takie wzrosty zakażeń wysokie.. dlatego mediom do końca wierzyć nie można, może to "światowy układ" (..)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel Rosinski
(dasfront)
Wiking
Przeciez jest po nowym roku nalot dywanowy na testowanie w szkolach na dzieci i na nauczycieli.To wymousz wykladniczy wzrost testowania atesty jak testy pokazuja co chc i zalezy jaki widomo chyba od dawna. Skoro 90 % zaszczepionych w naszym przedszkolu wszyscy nauczyciele to z jakiej okazji oni teraz choruja...zamykaja przedszkola i ograniczenia w szkolach bo test pozytywny a nie ma mowy o tym ze ktos jest faktycznie chory. Jest obecnie kampania sprzedazowa nakrecana na dzganie dzieci w wieku 5-11lat.Oprocz norwegi jeszce sa kraje gdzie zamykaja knajpy bo sie wirus tam roznosi ale do tych knajp tylko zaszczepieni maja prawo wstepu to gdzie tu logika...?Instytut Robrta Kocha robil badania i wyszlo ze 95,4% ktorym wykryto Omnikrona testem jakims tam jest zaczepiona to jak to jest...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bred
(Bred)
Wiking
Ech szkoda gadać co ja tam wiem o covid którego właśnie przechodziłem. Skoro wy wiecie więcej i dalej bijecie pianę że nie istnieje. Tylko że jak trafi jeden z drugim pod respirator i leczenie to mam nadzieję że kosztami obciąża was za to że jeden z drugim nie chciał się zaszczepić i zabrał miejsce innym w szpitalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sebeqn
(sebeqn)
Wiking
Spokojnie udzielamy się kiedy jest ku temu potrzeba, obserwujemy czytamy zbieramy informacje a nie jak ślepe owce na masowe szczepienia, choroba jest była i będzie do końca świata tak powiedział prezes Pfeizer. A to najnowsze info(fragment)z oficjalnego Twitter-a WHO: Obecna strategia polegająca na podawaniu kolejnych dawek przypominających szczepionki, może nie być wystarczająca i nie rozwiąże problemu pandemii. "Jest mało prawdopodobne, aby strategia walki z koronawirusem oparta na dawkach przypominających oryginalnej szczepionki przeciw COVID-19, była odpowiednia i trwała" - poinformowali. 
Według ekspertów najlepszym rozwiązaniem na powstrzymanie pandemii jest opracowanie nowych szczepionek, które będą lepiej zapobiegać zakażeniom i transmisji koronawirusa.
"Dopóki takie szczepionki nie będą dostępne i wraz z ewolucją koronawirusa, skład obecnych szczepionek przeciw COVID-19 może wymagać aktualizacji, aby zapewnić większą ochronę przed COVID-19" - dodano.
W poniedziałek szef koncernu Pfizer poinformował, że firma rozpoczęła produkcję szczepionki przeciw wariantowi Omikron.
 - Ta szczepionka będzie gotowa w marcu.
Ja czekam na gotowy kompletny produkt a Wy dalej bądźcie przedmiotem kolejnych testów i badań...Demokracja i wolność polegają na tym ze masz prawo wolnego wyboru metod i sposobów leczenia albo zrezygnowania z nich. Respiratory i leczenie są i będą darmowe, po co pisać”Bred”nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bred
(Bred)
Wiking
sebeqn brednie to ty wypisujesz ale obiecać ci mogę jedno choroba uczy pokory, do tej pory odczuwam skutki po Covidzie i twoje gadanie włóż sobie między wiersze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sebeqn
(sebeqn)
Wiking
Cytowałem informacje podane na stronie WHO, każdy może sobie je znaleźć w internetach... tak jak informacje na temat pokory i pychy. Sprawdź który opis pasuje do Ciebie.
„Pycha zamyka nas w samotności - patrzenie na innych w kategoriach ewentulnego zagrożenia nie pozwala na zbudowanie przyjaźni ani miłości, tego, czym naprawdę karmi się serce człowieka i czego naprawdę potrzebuje. Pycha skurcza człowieka do mieszaniny zawiści i lęku, bez dostępu do źródła wewnętrznej wolności i radości.
Pokora: Pamiętaj, że nie zawsze chodzi o ciebie.
Oprzyj się pokusie ciągłego stawiania siebie w centrum. Zgodnie z definicją pokory zachowaj równowagę w rozeznaniu, co jest dobre dla ciebie, ale też dla innych. Podejmując decyzje, nie zapominaj o sobie, ale zawsze zrób krok wstecz, by spojrzeć na potrzeby innych – tym będzie przejawiać się np. pokora w związku.
Szukaj współdziałania.
Miej kontakt z własnymi myślami i rozwijaj kreatywność, ale jednocześnie miej oczy otwarte na propozycje innych. Szukaj mądrej rady, inspiracji, współdziałania. Żyj społecznie i bądź graczem jakiegoś zespołu, unikając zachowań sygnalizujących brak pokory. Przykłady z życia potwierdzają słuszność tej wskazówki. Bo czym jest pokora, jeśli nie wrażliwością na opinie innych?
Jesteśmy wolni daj ludziom prawo do wierzenia w krowę i wyrażania swojego zdania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
sebeqn napisał:
Spokojnie udzielamy się kiedy jest ku temu potrzeba, obserwujemy czytamy zbieramy informacje a nie jak ślepe owce na masowe szczepienia, choroba jest była i będzie do końca świata tak powiedział prezes Pfeizer. A to najnowsze info(fragment)z oficjalnego Twitter-a WHO: Obecna strategia polegająca na podawaniu kolejnych dawek przypominających szczepionki, może nie być wystarczająca i nie rozwiąże problemu pandemii. "Jest mało prawdopodobne, aby strategia walki z koronawirusem oparta na dawkach przypominających oryginalnej szczepionki przeciw COVID-19, była odpowiednia i trwała" - poinformowali. 
Według ekspertów najlepszym rozwiązaniem na powstrzymanie pandemii jest opracowanie nowych szczepionek, które będą lepiej zapobiegać zakażeniom i transmisji koronawirusa.
"Dopóki takie szczepionki nie będą dostępne i wraz z ewolucją koronawirusa, skład obecnych szczepionek przeciw COVID-19 może wymagać aktualizacji, aby zapewnić większą ochronę przed COVID-19" - dodano.
W poniedziałek szef koncernu Pfizer poinformował, że firma rozpoczęła produkcję szczepionki przeciw wariantowi Omikron.
 - Ta szczepionka będzie gotowa w marcu.
Ja czekam na gotowy kompletny produkt a Wy dalej bądźcie przedmiotem kolejnych testów i badań...Demokracja i wolność polegają na tym ze masz prawo wolnego wyboru metod i sposobów leczenia albo zrezygnowania z nich. Respiratory i leczenie są i będą darmowe, po co pisać”Bred”nie?


Cyt:"badań...Demokracja i wolność polegają na tym ze masz prawo wolnego wyboru metod"

A co z zakrzepica poszczepienną...???, która jest niebezpieczna dla każdego człowieka, która powoduje wiele skutków ubocznych... nawet na długie lata. nawet może uszkadzać mózg, co o tym myśleć???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bred
(Bred)
Wiking
sebix nie chcę mi się czytać co tam napisałeś/wkleiłeś ale czarne chmury już na horyzącie więc pora byś zszedł juz do bunkra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok