Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo Takatamjakas MałeMi Sarpis (1722 niezalogowanych)
1 Post
sebeqn
(sebeqn)
Wiking
Nie czytaty, nie pisaty a do tego pogodynka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Bred napisał:
sebeqn brednie to ty wypisujesz ale obiecać ci mogę jedno choroba uczy pokory, do tej pory odczuwam skutki po Covidzie i twoje gadanie włóż sobie między wiersze
Jesli juz ktos mial powiklania to grypowe,nie ma czegos takiego jak Covid,grypa mutuje sie na milionowe sposobt,covid byl dobrym pretekstem by rozwalic gospodarki swiata,i stworzyc monopolizm od nowa,a Ty chlopcze dalej wierz w medialna propagande...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
Ja sobie mysle, ze ty jestes inteligentna inaczej. Czyli idiotka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
MałeMi napisał:
Tak by można pomyśleć,iż ten wirus jest rozpylany przez samoloty, co takie wzrosty zakażeń wysokie.. dlatego mediom do końca wierzyć nie można, może to "światowy układ" (..)

ty jestes inteligentna inaczej.....dla ciezko myslacej ciebie- idiotka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bred
(Bred)
Wiking
Szkoda z wami dyskutować jeden bajkopisarz drugi mądżejszy od lekarzy. Tak czy siak wygląda na to że covid dopadnie i was prędzej czy później
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Sarpis napisał:
MałeMi napisał:
Tak by można pomyśleć,iż ten wirus jest rozpylany przez samoloty, co takie wzrosty zakażeń wysokie.. dlatego mediom do końca wierzyć nie można, może to \"światowy układ\" (..)
ty jestes inteligentna inaczej.....dla ciezko myslacej ciebie- idiotka

Jak myślisz.. jak będziesz funkcjonował po 10 -tej dawce szczepionki przypominającej..?? ty widzę nie czytaty i nie pisaty... nie będę Ci ubliżać i zniżać się do Twojego poziomu szkoda mi na to czasu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok