Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Emigranci zarobkowi zapłacą podatki podwójnie. Rząd chce znieść ulgę abolicyjną - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
daniel piątkowski
(rogerinho)
Wiking
Nic im nie zapłacę w Norwegii przebywam więcej czasu niż w Polsce. Po za tym wymelduję się w Polsce i niech spierdalają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 80  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pawel Lizak
(lizak1995)
Wiking
Niech Kaczor wypierdala od moich zarobionych pieniędzy!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 59  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
W państwie PIS osoba pracująca ma zapierdzielać na tych co żyją na koszt innych.To było do przewidzenia że rozdawnictwo tak się skończy ,że będę szukać pieniędzy. Nawet za deszcz mamy płacić..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 47  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
I dobrze wam tak, głosowaliście na kartofle i ich sługusów, wbrew ostrzeżeniom innych, to macie co chcieliście.
Nawet w obliczu ostatnich widocznych upokorzeń społeczeństwa, głosowaliście na marionetkę z której śmieje się cały polityczny Świat.
A teraz narzekacie i plujecie sobie sami w brody, zgodnie z przysłowiem, że polaczyna nigdy nie będzie mądry, nawet jak dostanie z kopa w mordę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 47  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Niestety Kaczogród musi z czegoś utrzymać czarną mafię by dalej przekonywała szare masy że tylko jedna władza jest słuszna . Oraz by mieć dalej co rozdawać swoim wyborcą by się od nich nie odwrócili. Wykorzystali już wszystko co mogli i teraz zaczynają kopać głębiej , by jeszcze wydusić coś z bardzo licznej i stosunkowo zamożnej grupy pracowników "eksportowych" , którzy i tak zwożą do kraju "poza budżetową" gotówkę która i tak silnie zasila kulejący będący od wielu lat na sporym deficycie budżet naszego pięknego kraju. Kiedyś myślałem że PIS to jest to czego Polsce brakowało że w końcu gonimy Europę i że Polak przestanie być tylko tanią siłą . Tylko czy przez ten szybki skok "zamożności" zwykłego polskiego "szaraka" który myśli że dobrze płatna praca sama do niego przyjdzie , że kolejne dziecko jest inwestycją na podniesienie domowego budżetu, że naj mniej wymagające stanowisko pracy musi być opłacone co najmniej średnią krajową nie doprowadzi po prostu w niedalekiej przyszłości do katastrofy ekonomicznej kraju . Co stanie się jeśli w końcu braknie pieniędzy na kolejne pro rodzinne socjale , na wzrost najniższych wynagrodzeń naj mniej produkcyjnych sektorów, co będzie jeśli zagraniczny kapitał znajdzie bardziej opłacalny rynek i przeniesie swoje fabryki. Czy władza ma jakiegoś "asa w rękawie" by budżet w końcu stał się samo wystarczalny , czy nie lepiej było by te pieniądze zainwestować w wzmocnienie polskiej gospodarki a nie samego konsumenta. Miejmy nadzieję że polski rząd robi wszystko by poprostu zachęcić rodaków do powrotu do kraju by emigracja była poprostu nie opłacalna i że Polska jest już na to gotowa , a nie że ruch ten jest aktem desperacji by jeszcze rząd przetrwał kolejny rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 40  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
DK84
(DK84)
Wiking
Macie swoich pisiorów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Wydaje mi się ze numery telefonów, adresy mailowe ministra i wiceministra finansów to żadna tajemnica. Jeśli kogoś to dotyczy to można do nich dzwonić i pisać co się myśli na ten temat, jak linia będzie cały czas zajęta to w końcu przestaną odbierać maile i telefony od prezesa a to oznacza dymisję i może pojawi się ktoś mądrzejszy. Ten pomysł to strzelenie sobie w stopę rządu. To nie są tylko straceni obywatele, pieniądze od poloni ale tez stracone głosy wściekłych bliskich rodzin, które wyjadą z polski przez debilny pomysł rzadu. Ktoś kto na ten pomysł wpadł nie grzeszy inteligencją. Mówili ze będą robić wszystko by Polonia wracają do kraju, po tym zagraniu mogą o tym zapomnieć. Mnie to nie dotyczy, czasami sobie tylko myślałem czy znajdzie się ktoś tak głupi by o takim pomyśle głośno mówić. Często pisałem ze popieram ten rząd za wiele posunięć, ale to jest czystą głupotą, przypomina mi podejście pazernych i tępych, urzędników podatkowych z niedawnych czasów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Xx1 napisał:
Wydaje mi się ze Źle ci się wydaje jak zwykle, do czego sam się zresztą przyznałeś.
pis dobrze wie, a kaczor w szczególności, że zebrana przez lata forsa, za rządów POpaprańców zaczyna w zastraszającym tempie kurczyć się do zera.
Wygrali ostatnio pacynkę prezydenta, jedynie by zapewnić sobie bezpieczną ucieczkę , przed prawem konstytucyjnym, a teraz starają się skłócić jeszcze bardziej społeczeństwo poprzez dodatkowe podatki dla bogatszych.
I pójdą w Świat śmiejąc się w kułak z głupoty swoich wyborców, co już powoli jest zauważalne.
I oddadzą sejm i rząd innym bez żadnej politycznej walki, plując w twarz każdemu kto na to zasługuje z własnej stajni wyborczej.
My stali i niezależni Emigranci, damy sobie radę, jak zwykle w dziejach tego smutnego POLSKIEGO PAŃSTWA.
A głupi narut jak zwykle, obliże rany i za dziesięć lat, znowu zapomni i będzie pluł i ubliżał mądrym, a głupich wyniesie na ołtarze.
Dokładnie jak mawiał JASTA ode ciasta, cytując zawsze na tym forumie przedwojennego "naczelnika" również niestety wielkiego Nieudacznika i agenta obcego zachodniego mocarstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Dlaczego łotry usunęliście pierwszy komentarz? Nie poprawny politycznie był??!!! Zbyt dużo polubień było? To oczywiste, że po tym zagraniu większość Polaków wymelduje się Polin na stałe !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok