Marek Nowak

Marek Nowak (Filemon), Vennesla, Poznań
 • Miejscowość
  w Polsce
  Poznań
 • Miejscowość
  w Norwegii
  Vennesla
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 1600
 • Posty 2
0
Marek Nowak (Vennesla, Poznań) - dodał(a) post do tematu
19-03-2019 11:51

Przelew w Sparebank

Witam! Może ktoś z forumowiczów robił przelew w Sparebank1 bezpośrednio z placówki na polskie konto? Wiecie co będzie potrzebne do takiego przelewu? Nie posiadam hasła do witryny internetowej i chce to tak zrobic

Onty_Ja_Gabriel_3.
19-03-2019 18:12

DawidSkrzypinski napisał:
Dzięki za długi opis ale się nie zrozumieliśmy. Ja nie posiadam hasła do witryny bo takiego mi nie dał bank przy zakładaniu konta bo miałem i nadal z reszta mam tymczasowy D number. W tym przypadku, trzeba niestety udać się osobiście do banku, by tam zrealizować przelew zagraniczny. Dokumenty jak wyżej, oraz oczywiście, nazwisko imię osoby i dane banku zagranicznego do którego maja być przelane pieniądze.

Nie wiem jak było kiedyś, jednak czy teraz, nie można jednak przy D-numerze otrzymać dostępu do e-konta. Jak się ma w danym banku konto ileś tam lat?.
Zajrzyj na stronę swojego banku, być może są jakieś możliwości posiadania takiego dodatkowego dostępu do własnego konta.

Dawid Skrzyp
19-03-2019 13:03

Dzięki za długi opis ale się nie zrozumieliśmy. Ja nie posiadam hasła do witryny bo takiego mi nie dał bank przy zakładaniu konta bo miałem i nadal z reszta mam tymczasowy D number.

Marek Nowak
19-03-2019 11:50

Witam, musisz wejść przez internet na swoje konto w banku - do tego potrzebny Bank ID i Fødselsnummer, i kodebrikke lub załącznik kodów.. Nie wiem czy masz Bank ID. Wchodzisz na stronę wpisujesz fodselnumme - ok, kodebrikke , ok, osobisty kod ID , ok. Do przelewu za granicę potrzebny numer konta banku i jego nazwa. Trzeba podać SWIFT CODE / Bic code - dla Bank Pekao SA = PKOP PL PW
IBAN Bank Pekao SA: = PL + pełny numer rachunku
oraz adres
Adres Banku Pekao do przelewu
Bank Pekao S.A.
ul. Grzybowska 53/57
Skrytka Pocztowa 1008
00-950 Warszawa
Wykonując przelew używasz kodebrikke i indyw. kod ID
Jeśli tego nie masz to musisz udać się z tymi danymi do swego banku i zrobisz tam osobiście.
Pozdrawiam

Zobacz więcej komentarzy
Polecane profile

Facebook Messenger YouTube Instagram