Umowę o pracę miałam bo trzeba pokazać na polskiej i norweskiej granicy i paszport również Nikt nie pytał w Polsce po co przyjechałam w Norwegi również. Miłego urlopu życzę.
6 Lat temu
1 NOK
Dzień dobry. Mam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w domu jednorodzinnym w Høvik w Bærum. W mieszkaniu są 3 pokoje, mała łazienka i kuchnia. Dodatkowo są 2 miejsca parkingowe i pomieszczenie gospodarcze. Niedaleko jest sklep spożywczy i przystanek autobusowy. Warunki wynajmu: Ofertę kieruję głównie do firm poszukujących zakwaterowania dla swoich pracowników. Wynajmuję pojedyncze pokoje z osobnym kontraktem na każdy z nich. Cena: 6 500 NOK / miesiąc za ...