Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Coś w tym jest
Ale ludzie ci sami i bez kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(martuska0044)
Wiking
Ja przekraczałam granice w sobotę z No i w nd z Polska. Na norweskiej granicy nie było nikogo. Ani w 1 ani w druga stronę. Na polskiej granicy dłuższy zjazd z promu, bo około 1 h. Mierzenie temp obowiązkowe. Plus pan strażnik graniczny sprawdza dokumenty i nasz zerknął na umowę z norweskim pracodawca i dodał „noi git” i pojechaliśmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Mateusz K
(octavian)
Wiking
Witam zostałem wysłany na kwarantanne po przyjeździe do norwegii jednak pierwotnie byłem umówiony z pracodawcą że nie będę jej przechodził z racji że jestem kierowcą ciężarówki dopiero po przyjeździe do NO okazalo sie inaczej wczesniej dostalem umowe pracodawca teraz umywa ręce od płacenia mi za 10 dni kwarantanny podczas ktorej mam wazna umowe nie chce wysłać na permittering czegokolwiek mowi abym potraktował ten okres jako dni wolne co tak naprawdę mogę zrobić? Co mi się należy ? Prosze o porade
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(mmalina)
Wiking
Za kwarantanne pracodawca nie jest zobowiazany Ci zaplacic.
Nie ma tez w tym czasie permiteringu ani chorobowego.

octavian napisał:
Witam zostałem wysłany na kwarantanne po przyjeździe do norwegii jednak pierwotnie byłem umówiony z pracodawcą że nie będę jej przechodził z racji że jestem kierowcą ciężarówki dopiero po przyjeździe do NO okazalo sie inaczej wczesniej dostalem umowe pracodawca teraz umywa ręce od płacenia mi za 10 dni kwarantanny podczas ktorej mam wazna umowe nie chce wysłać na permittering czegokolwiek mowi abym potraktował ten okres jako dni wolne co tak naprawdę mogę zrobić? Co mi się należy ? Prosze o porade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz K
(octavian)
Wiking
Dziękuję Ci za ta wspaniała pełna optymizmu poradę! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok