Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post

(piotrt8)
Wiking
Renata Roszak/ przeczytaj tekst z którego wynika,że...." Bez konieczności przechodzenia kwarantanny, możliwe są między innymi wyjazdy służbowe z Norwegii do Danii, Szwecji i Finlandii...."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Renata Roszak
(Renja)
Wiking
Dziś przekroczylam wraz z mężem norweska granicę.Pokazalismy paszporty i umowy o pracę i nie mamy Żadnej kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -28  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Renata Roszak
(Renja)
Wiking
Czemu utrudniasz sobie i innym.Mowie szczerze dziś przekroczylam granicę w Norwegii bez kwarantanny.W Polsce zjechalam z promu potrzebny był mi paszport i umowa o pracę w Norwegi również paszport i umowa o pracę bez kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(piotrt8)
Wiking
Renata Roszak/ Nie utrudniam lecz znajomy również przekroczył granicę w ubiegłym tygodniu.Na granicy pokazał kontrakt i paszport.Pomyślał sobie po co mi kwarantanna.Poszedł do pracy i został aresztowany....więc warto czytać przepisy aktualnie obowiązujące w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Renata Roszak
(Renja)
Wiking
Ja też mam wielu,wielu znajomych którzy przekroczyli granicę i w Polsce i w Norwegi i nie znam nikogo żeby za to że przekroczył granicę został aresztowany???.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -36  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Renata Roszak
(Renja)
Wiking
Przestań straszyć i opowiadać bajaje.Jeszcze raz kochani Polacy w Norwegii dziś przekroczylismy granicę norweska bez kwarantanny ,potrzebna jest umowa o pracę w Norwegi i paszport w Polsce również umowa o pracę w Norwegi i paszport.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -31  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Renata Roszak
(Renja)
Wiking
Oczywiście przeczytałam i byłam w Polsce odwiedzla rodziców, dziś wróciłam do Norwegi A w poniedziałek idę do pracy.A Ty nie pisz głupotek jak pewnie nie przekroczyłeś granic ani Norwegi ani Polski przez dłuższy czas.I tylko mi przykro że wielu Polaków przekracza granicę norweska i nic nie piszą i nie odpowiadają jak tę granicę przekroczyli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(LuuCast B)
Wiking
Jeżeli nie posiadam paszportu A tylko dowód i umowę o pracę w Norwegii, to nie będę miał problemów z wjazdem? Czy koniecznie paszport jest potrzebny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Bra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Brrra Ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok