Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
maciek kisiel
(kisielmaciej@wp.pl)
Wiking
Dokładnie jak pisze Tysonek31 powinna być taka opcja ,a z tego co słyszałem ok 15 lat temu podobno była taka opcja tj.wypłacenie środków z emerytury minus podatek i coś jak zakaz pracy na terytorium Norwegii ,a jeśli chciało się dalej pracować trzeba było oddać kasę nie wiem czy to tylko plotka ,ale jeśli jest tak w Danii to pewnie było/jest tak w Norwegii.Bardzo interesuje mnie ten temat jeśli ktoś coś lub zna firmy zajmujące się tematem proszę o info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kazimierz wasikowski
(kazimierz wasikowski)
Wiking
Witam,mam pytanie jak mogę skontaktować się z autorką tego artykułu. Pozdrawiam Kazimierz Wasikowski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
kisielmaciej@wp.pl napisał:
Dokładnie jak pisze Tysonek31 powinna być taka opcja ,a z tego co słyszałem ok 15 lat temu podobno była taka opcja tj.wypłacenie środków z emerytury minus podatek i coś jak zakaz pracy na terytorium Norwegii ,a jeśli chciało się dalej pracować trzeba było oddać kasę nie wiem czy to tylko plotka ,ale jeśli jest tak w Danii to pewnie było/jest tak w Norwegii.Bardzo interesuje mnie ten temat jeśli ktoś coś lub zna firmy zajmujące się tematem proszę o info.


znajdziesz to na portalu specjalnaemeryturadlapolakow.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MCH1
(MCH1)
Wiking
W artykule wyczytałem , że w Norwegii korzystnie jest pracować i pobierać emeryturę. Uzyskuje się z takiej sytuacji dodatkowe korzyści.
Zastanawiam się tylko czy jeżeli w tym czasie zachoruję na dłuższy czas np. miesiąc, dwa, to czy NAV wypłaci mi za ten okres zasiłek chorobowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MCH1 napisał:
W artykule wyczytałem , że w Norwegii korzystnie jest pracować i pobierać emeryturę. Uzyskuje się z takiej sytuacji dodatkowe korzyści.
Zastanawiam się tylko czy jeżeli w tym czasie zachoruję na dłuższy czas np. miesiąc, dwa, to czy NAV wypłaci mi za ten okres zasiłek chorobowy.


...hmmm?
...ty tak na poważnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jerzy Borowiak
(JerzyBorowiak)
Wiking
Witam mam w polsce przepracowane 25 lat a w norwegi 15 lat ,chciałbym iść na tą emeryture od 62 lat a mam 64 lata ,cay moge domagać się emerytury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok