Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Wiking
około 650 tysięcy tak zwanych ochotników z świata włączając kraje okupowanej europy, a szczególnie chazarskie ścierwa używający nazwy żyd uczestniczyli w holokauście narodu polskiego szczególnie dotyczy chazarów z Eurazji i krajów miedzy innymi skandynawskich, w sumie około 50 tyś europejczyków czynnie uczestniczyło u boku SS III Rzeszy niemieckiej pastwiło się przy pacyfikacjach wsi oraz podczas powstania warszawskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

()
Początkujący
Jo121 napisał:
około 650 tysięcy tak zwanych ochotników z świata włączając kraje okupowanej europy, a szczególnie chazarskie ścierwa używający nazwy żyd uczestniczyli w holokauście narodu polskiego szczególnie dotyczy chazarów z Eurazji i krajów miedzy innymi skandynawskich, w sumie około 50 tyś europejczyków czynnie uczestniczyło u boku SS III Rzeszy niemieckiej pastwiło się przy pacyfikacjach wsi oraz podczas powstania warszawskiego

Hm ....... czy to znaczy ze to bylo w porzadku ze Polacy tez kolaborowali z faszystami?
A moze lepiej zostawic to w spokoju i wyciagnac wnioski i przestac np kolaborowac z narodowymi socjalistami jak to dzisiaj polski rzad robi? Moze przyszedl czas na jakies zmiany i bardziej rozsadne byloby zajac sie rozwiazywaniem wyzwan jakie przyjda, a nie grzebac caly czas w tym co bylo i wcale nie pomaga?
Innymi slowy: Jesli (powtarzam-jesli) moj dziadek zrobil kiedys jakies swinstwo to ja sie wcale nie mam zamiaru kajac z tego powodu. Ciebie tez z tego punktu widzenia nie oceniam. Jesli twoj byl "patryjotom" to wcale nie jest twoja zasluga i zadnych plusow z tego powodu nie masz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
[quote]Jo121 napisał:
Innymi slowy: Jesli (powtarzam-jesli) moj dziadek zrobil kiedys jakies swinstwo to ja sie wcale nie mam zamiaru kajac z tego powodu. Ciebie tez z tego punktu widzenia nie oceniam. Jesli twoj byl \"patryjotom\" to wcale nie jest twoja zasluga i zadnych plusow z tego powodu nie masz

Etam.....w Plsce obowiazuje odpowiedzialnosc zbiorowa i rodzinna. Jak dziadek popelnil blad, to jego praprapraprawnuczek bedzie sie musial z tego spowiadac i lezec krzyzem. Nigdy mu tez to do konca nie bedzie wybaczone, bo nosi przeciez zdradzieckie, zle , dewianckie (niepotrzebne skreslic) geny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
No to mam przwalone Moj sasiad nie lubi pisu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
No to mam przwalone Moj sasiad nie lubi pisu

Ojojoj. Trzeba teraz uwazac, aby domy w sasiedztwie nie zaczely plonac a ludzie znikac.
Wspolczuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok