Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
km896450 napisał:

Cóż tu więcej dodać ?
Bogatym bogactwa a biedaką roboty... chcą to niech zapier******

należy żywić nadzieję
że od kiedy obecny Pan Instrument, Pani Premier, Panowie Ministrowie i Inne wybitne Postacie Rządu, Gospodarki i Kultury Rzeczypospolitej prawie codziennie się modlą o pomyślność Ojczyzny
to wkrótce będzie lepiej i emigrować nie będzie potrzeby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
km896450 napisał:
Coś w tym jest małej prawdy, że pendler to taki zapracowany biedaczek który chciał przechytrzyć system tu zarobię tam odłożę i tak orają rok, trzy latka, siedem... Jedną nogą w ojczyźnie drugą na obczyźnie.

Żale do świata i niezadowolenie. Dieta kiepska. A żona wygodna i leniwa pilnuje tego majątku to takie sikoreczki co nic nie mają.

Zaś osoby które przeprowadzają się na stałe to pomimo większych wydatków (teoretycznie)i tak żyją lepiej i spokojniej co ciekawsze nie próbują na siłę się dorobić a mają więcej pracując po 37,5 godziny tygodniowo.

Cóż tu więcej dodać ?
Bogatym bogactwa a biedaką roboty... chcą to niech zapier******

-------
A przyszlo Ci Robaczku, do Twej ciasnej glowki, ze mozna byc pendlerem... wobec Norwegii? Possac ja kilka miesiecy w roku a jego reszte spedzac, zamiast na norweskim zadupiu przygnieciony kredytami na kilka pokolen, w spokoju i komforcie w pieknej Polsce, w pieknym domu zamiast w trzesacej sie od huraganow budzie z drzewa, malowanej co dwa lata i tak polskimi recami popekanymi od krwawicy a, 168 nok per time.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mika1234
(mika1234)
Wiking
To ciekawe. Mój mąż też pracuje w Norwegii oczywiście narzeka, taka już Wasza natura. On pracuje 7 godzien, po pracy obiad, basen, siłownia, bieganie, zimą narty. Bierze udział w maratonach, półmaratonach itp. A ja: praca, dom, potężny ogród z kwiatami i warzywami, folia z pomidorami wszystko przerabiam sama na przetwory, które w większości mąż zabiera ze sobą. I kto czerpie więcej przyjemności z życia ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
mika1234 napisał:
To ciekawe. Mój mąż też pracuje w Norwegii oczywiście narzeka, taka już Wasza natura. On pracuje 7 godzien, po pracy obiad, basen, siłownia, bieganie, zimą narty. Bierze udział w maratonach, półmaratonach itp. A ja: praca, dom, potężny ogród z kwiatami i warzywami, folia z pomidorami wszystko przerabiam sama na przetwory, które w większości mąż zabiera ze sobą. I kto czerpie więcej przyjemności z życia ???
Zostaw te nieszczesne pomidory i przyjedz do Norwegii, to tez bedziesz życ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
mika1234 napisał:
To ciekawe. Mój mąż też pracuje w Norwegii oczywiście narzeka, taka już Wasza natura. On pracuje 7 godzien, po pracy obiad, basen, siłownia, bieganie, zimą narty. Bierze udział w maratonach, półmaratonach itp. A ja: praca, dom, potężny ogród z kwiatami i warzywami, folia z pomidorami wszystko przerabiam sama na przetwory, które w większości mąż zabiera ze sobą. I kto czerpie więcej przyjemności z życia ???

Uprawiaj ogorki. Niezbyt duzo pracy z nimi.

W ostatecznosci mozesz rozpoczac hodowle konopii indyjskiej. Maz moze nieprzetworzona zabrac do Norwegii i zawsze podroz mu sie zwroci z nawiazka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mika1234
(mika1234)
Wiking
Nie czytasz uważnie to się nie wymądrzaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
mika1234 napisał:
Nie czytasz uważnie to się nie wymądrzaj.

Jezeli to do mnie jest skierowane, to czuje sie urazona doglebnie.
Z dobroci serca podpowiedzilam tobie lzejsze, efektowniejsze i ekonomicznie bardziej oplacalne rozwiazanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mika1234
(mika1234)
Wiking
To kierowane było do Josephvol.2 smith
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
mika1234 napisał:
Nie czytasz uważnie to się nie wymądrzaj.
-------
Fakt, widzialem Twego meza jaj dosc regularnie biega... Wiem, ze do tej rudej Litwinki 3 domy dalej. Gdy do niej, leci jak raczy jelen... gdy wraca, ledwo powluczy nogami. Jak to w sporcie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mika1234
(mika1234)
Wiking
Super. Zapewne masz rację, niech tak dalej biega może coś wybiega. )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok