Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
toms14
(toms14)
Wiking
Nawet za granica sciepe robicie polaczkowie na to co powinno Panstwo Polskie kupowac za podatki swich obywateli..zalosne..a Owsiaczek sie buduje za miastem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Zalosne to sa Twoje wypociny toms14,szacunek dla organizatorow WOSP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Kryspina)
Wiking
Daj ludziom myśleć samodzielnie... żałosny propagandzisto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krus
(Krus)
Wiking
Hej toms
Żal mi ciebie i zastanawiam sie skąd sie biorą tacy ludzie, pełni nienawiści i niesprawiedliwości, gdyby twoje dzieci zostały kiedyś uratowane przez sprzęt zakupiony przez WOŚP to byś w ten sposób nie pisał. Ja miałem taka niestety okazje i wiem ile dobrego Jurek Owsiak zrobił, a panstwo polskie i ci wszyscy politycy maja czas tylko zajmować sie samymi sobą. Ja jestem ciekaw czy ty kiedyś zrobiłeś cos dobrego dla kogoś tak bezinteresownie, moze spróbuj kiedyś zobaczysz jakie to miłe uczucie

Pozdrawiam
Krus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
toms14 napisał:
Nawet za granica sciepe robicie polaczkowie na to co powinno Panstwo Polskie kupowac za podatki swich obywateli..zalosne..a Owsiaczek sie buduje za miastem.
A jak to jest z tą budową za miastem
To wstyd czy zaletą zostać ze wsi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jozef slawek
(yusufs)
Wiking
Jesli ktosc oszuka cie na 100 zl a 50 da biednemu to jest oszustem czy darczynca? Nie spasoruje komucha .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
yusufs napisał:
Jesli ktosc oszuka cie na 100 zl a 50 da biednemu to jest oszustem czy darczynca? Nie spasoruje komucha .
Jeżeli dacie mi 50 000 000zł to też kupię sprzęt medyczny za 30 000 000zł od znajomego a resztę wydam na własny dom, auto i imprezy. Znajomy jeszcze da dobrą łapówkę żebym to właśnie od niego kupił sprzęt. Owsiak to taki sam gość jak np Rydzyk. Miał genialny pomysł, znajomości i układy a teraz żyje dzięki naszej naiwności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
kreonis
(kreonis)
Wiking
ja rozumiem szkolenia tego patrolu z pierwszej pomocy ale dlaczego robia je w Turcji ,Australi Peru ,Norwegi
czy w Polsce sa rekiny i psy dingo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
polipok
(polipok)
Wiking
pytania o koszty WOŚP-u, przede wszystkim te telewizyjne. Chodzi o - corocznie - godziny najlepszego czasu antenowego na jednej z największych polskich anten (TVP2). O wozy transmisyjne, studia, ekipy telewizyjne. Wreszcie o stałą, całoroczną promocję w największych programach telewizji publicznej.
To są poważne pieniądze, których nie równoważyłaby nawet przyzwoita oglądalność (bo przyzwoitą oglądalność można osiągnąć tańszym kosztem). Każdy, kto zetknął się z mediami, wie jak droga jest telewizja i wszystko z nią związane.

Te koszty, poniesione przez media publiczne na przestrzeni ćwierćwiecza, warto poznać. Choćby dla celów poznawczych, by sprawdzić efektywność tej akcji. I to się da zrobić. Profesjonalne firmy marketingowe są w stanie wyliczyć wartość każdej minuty, każdej wzmianki np. o jakiejś marce. W przypadku WOŚP nie powinno być problemu.
Takie fachowe rozliczenie z pewnością chciałby znać nowy prezes Telewizji Polskiej. Przydałoby się przed rozmowami na temat przyszłorocznego finału WOŚP i skali jego obecności na antenach TVP. Może warto zlecić tego typu audyt?
Teoretycznie można też podliczyć koszty zaangażowania innych służb państwowych, w tym mundurowych, ale z tym zapewne były większy, techniczny kłopot.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok