Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

"Rozmowy w toku" o odbieranych dzieciach - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu "Rozmowy w toku" o odbieranych dzieciach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DorHan napisał:
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!


E tam, z bachorem tak samo jak z babą, jeśli nie dostanie profilaktycznie minium raz w tygodni wpier.... To dostaje małpiego rozumu i nie ma za grosz szacunku do Pana domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
MonikaSz
(MonikaSz)
Wiking
pfff...brawa dla Damskiego Boxera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
MmMmM yhym
(Tomi001)
Wiking
,, pan domu " chyba byl bity pluty poniżany w dzieciństwie jak takie zdanie ma .. W domu Pan .. Poza domem panienka..!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
oj dziewczyny nie widzicie ironi poczytajcie jego posty a zobaczycie jak punktuje takiego jednego damskiego boksera od kotow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
MonikaSz napisał:
pfff...brawa dla Damskiego Boxera
KOBIETA MUSI WIEDZIEĆ GDZIE JEST JEJ MIEJSCE! MIEJSCE TAKIE WYZNACZA MĄŻ(!) CZYLI PAN I WŁADCA. JEŻELI TAK NIE CZYNI TO JEST PANTOFELEK, CIOTA I NASTĘPNIE ROGACZ(!)
JA SWOJĄ ŻONĘ TYDZIEŃ PO ŚLUBIE NA MOCY USTAWY O PRZEKSZTAŁCENIACH WŁASNOŚCIOWYCH PRZEKSZTAŁCIEM NA ROBOTA KUCHENNEGO, CZYLI PRACZKA, KUCHARKA, SPRZĄTACZKA I SEX-POGOTOWIE (GDY NIE BYŁO INNEGO TRZEPAKA)(!) I TAK TO SIĘ POWINNO ODBYWAĆ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
MonikaSz napisał:
pfff...brawa dla Damskiego Boxera

Dzięki, widzę że podzielasz moje zdanie na temat żon, a co z bachorami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Joseph napisał:
MonikaSz napisał:
pfff...brawa dla Damskiego Boxera

Dzięki, widzę że podzielasz moje zdanie na temat żon, a co z bachorami?

DYSCYPLINA NA CODZIĘŃ. PROFILAKTYCZNIE KLAPSIORA ŻEBY WIEDZIAŁY KTO JEST KTO(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
DorHan napisał:
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!


KURSY DLA RODZICÓW? TY DORHAN JESTEŚ CHORA(!) KURSEM DLA RODZICÓW JEST ŻYCIE(!) ONA NAM WSZYSTKO NARZUCA, WSZELKIE NORMY I ZASADY WG. KTÓRYCH MAMY POSTĘPOWAĆ(!) I BARIERY JAKICH PRZEKRACZAĆ NIE MOŻNA(!) I TO JEST KURS.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok