Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
ona uwaza ze partia wie najlepiej jak wychowac dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magdalena Lukaszczuk
(MagdalenaLuk)
Wiking
Te komentarze o panach i władcach ( celowo male litery) to podpuszczanie przez znudzonych użytkowników? Naprawdę niektórzy osobnicy męskiej rasy są aż tak upośledzeni? Z metra ciete dupki, którzy facetowi rady nie dają wiec do kobiet z łapami wyskakują?! Żałosne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
MagdalenaLuk napisał:
Te komentarze o panach i władcach ( celowo male litery) to podpuszczanie przez znudzonych użytkowników? Naprawdę niektórzy osobnicy męskiej rasy są aż tak upośledzeni? Z metra ciete dupki, którzy facetowi rady nie dają wiec do kobiet z łapami wyskakują?! Żałosne!
SUKA WIE GDZIE JEST JEJ MIEJSCE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Joseph napisał:
MonikaSz napisał:
pfff...brawa dla Damskiego Boxera

Dzięki, widzę że podzielasz moje zdanie na temat żon, a co z bachorami?


I za te komentarze kocham ciebie. Jak polowka pozwoli....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
born napisał:
DorHan napisał:
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!


KURSY DLA RODZICÓW? TY DORHAN JESTEŚ CHORA(!) KURSEM DLA RODZICÓW JEST ŻYCIE(!) ONA NAM WSZYSTKO NARZUCA, WSZELKIE NORMY I ZASADY WG. KTÓRYCH MAMY POSTĘPOWAĆ(!) I BARIERY JAKICH PRZEKRACZAĆ NIE MOŻNA(!) I TO JEST KURS.


To tam w Syrii, Libii, Darfurze, Afganistanie pewnikiem musiała( ona, życie?) Jakoś zapomnieć co to moralność i zwykłą ludzką przyzwoitość...Ale czego wymagać od debila? Może byś się pomnozyl przez zero czy jak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
wirek napisał:
born napisał:
DorHan napisał:
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!


KURSY DLA RODZICÓW? TY DORHAN JESTEŚ CHORA(!) KURSEM DLA RODZICÓW JEST ŻYCIE(!) ONA NAM WSZYSTKO NARZUCA, WSZELKIE NORMY I ZASADY WG. KTÓRYCH MAMY POSTĘPOWAĆ(!) I BARIERY JAKICH PRZEKRACZAĆ NIE MOŻNA(!) I TO JEST KURS.


To tam w Syrii, Libii, Darfurze, Afganistanie pewnikiem musiała( ona, życie?) Jakoś zapomnieć co to moralność i zwykłą ludzką przyzwoitość...Ale czego wymagać od debila? Może byś się pomnozyl przez zero czy jak...


Ś(WIREK) ty PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁEŚ I ZADAJ SOBIE PYTANIE O CO ci CHODZI(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DorHan napisał:
Joseph napisał:
MonikaSz napisał:
pfff...brawa dla Damskiego Boxera

Dzięki, widzę że podzielasz moje zdanie na temat żon, a co z bachorami?


I za te komentarze kocham ciebie. Jak polowka pozwoli....


na miłość nic nie poradzę, ale wiedz że raz w tygodniu lanie żebym nie wyszedł na bezdusznego chama to pozwalam wybrać Tobie który to mam być dzień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
born napisał:
wirek napisał:
born napisał:
DorHan napisał:
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!


KURSY DLA RODZICÓW? TY DORHAN JESTEŚ CHORA(!) KURSEM DLA RODZICÓW JEST ŻYCIE(!) ONA NAM WSZYSTKO NARZUCA, WSZELKIE NORMY I ZASADY WG. KTÓRYCH MAMY POSTĘPOWAĆ(!) I BARIERY JAKICH PRZEKRACZAĆ NIE MOŻNA(!) I TO JEST KURS.


To tam w Syrii, Libii, Darfurze, Afganistanie pewnikiem musiała( ona, życie?) Jakoś zapomnieć co to moralność i zwykłą ludzką przyzwoitość...Ale czego wymagać od debila? Może byś się pomnozyl przez zero czy jak...


Ś(WIREK) ty PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁEŚ I ZADAJ SOBIE PYTANIE O CO ci CHODZI(!)


Wiem co miałeś na myśli, ale to nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś. Semantycznie brak w tym poście sensu. Rozumiem, że może być ci ciężko wyłożyć to co się kołacze w głowie, ale warto stosować zasady gramatyczne by przekaz był czytelny. Twój nie był. Z formy jasno wynika to co napisałem. Zresztą.. nie pierwszy raz pierdolisz brednie. Jaki jest ciąg logiczny pomiędzy" ty Dorhana jesteś chora" przerywnikiem " kursem dla..jest życie" a " ona nam wszystko narzuca"?Abstrahujac od formy to treść jest żałosna.

Zresztą ...walcz chłopie o możliwość bicia rodziny, to niezbywalne prawo pochodzi przecież od Boga Izraela, napierdalaj zatem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
wirek napisał:
born napisał:
wirek napisał:
born napisał:
DorHan napisał:
Moze niektorym polskim rodzicom nalezaloby przypominac, iz ich dziecko nie jest ich wlasnoscia osobista, z ktora moga zrobic co zechca.
Wiele rodzicow potrzebuje wskazowek wychowawczych - je jestem zwolenniczka kursow rodzicielskich. Przynosza one dobre wyniki.
I na koniec moich polonorkowskich wynurzen:
Nie wolno zapominac o szacunku dla wlasnego dziecka!


KURSY DLA RODZICÓW? TY DORHAN JESTEŚ CHORA(!) KURSEM DLA RODZICÓW JEST ŻYCIE(!) ONA NAM WSZYSTKO NARZUCA, WSZELKIE NORMY I ZASADY WG. KTÓRYCH MAMY POSTĘPOWAĆ(!) I BARIERY JAKICH PRZEKRACZAĆ NIE MOŻNA(!) I TO JEST KURS.


To tam w Syrii, Libii, Darfurze, Afganistanie pewnikiem musiała( ona, życie?) Jakoś zapomnieć co to moralność i zwykłą ludzką przyzwoitość...Ale czego wymagać od debila? Może byś się pomnozyl przez zero czy jak...


Ś(WIREK) ty PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁEŚ I ZADAJ SOBIE PYTANIE O CO ci CHODZI(!)


Wiem co miałeś na myśli, ale to nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś. Semantycznie brak w tym poście sensu. Rozumiem, że może być ci ciężko wyłożyć to co się kołacze w głowie, ale warto stosować zasady gramatyczne by przekaz był czytelny. Twój nie był. Z formy jasno wynika to co napisałem. Zresztą.. nie pierwszy raz pierdolisz brednie. Jaki jest ciąg logiczny pomiędzy" ty Dorhana jesteś chora" przerywnikiem " kursem dla..jest życie" a " ona nam wszystko narzuca"?Abstrahujac od formy to treść jest żałosna.

Zresztą ...walcz chłopie o możliwość bicia rodziny, to niezbywalne prawo pochodzi przecież od Boga Izraela, napierdalaj zatem.

Ś(WIREK) SZKODA DLA CIEBIE CZASU(!) ŻAL MI LUDZI WŚRÓD KTÓRYCH PRZEBYWASZ NO BO TAKI GNIOT, INSEKT PEJSIASTY JAK ty TO JEST JAK GANGRENA. CZY ty JESZCZE NIE MOŻESZ POJĄĆ ŻE JESTEŚ JAK TRĘDOWATY? KTO ciebie SPŁODZIŁ? MĘŻSZCZYZNA TO TO NIE BYŁ(!) TO CHYBA BY KOZIOŁ.TAKICH JAK ty POWINNI UTYLIZOWAĆ ZARAZ JAK SIĘ WYKLUJĄ(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(Krowa)
Nowicjusz
Wlasnie, wlasnie. A ciebie jakos zapomnieli zutylizowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok