Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rasizm w wydaniu norweskim - Norwegia

7 Postów

(misiu73)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rasizm w wydaniu norweskim
Powinna ograniczyć już dawno temu,to nie jest odosobniony przypadek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
a wiecie dlaczego tak jest - a to z tego powodu ze oni dostaja socjial bardzo wysoki a mlodzi norwegowie nie maja nic i dla tego tak bedzie sie ciagle dzialo dopoki Norge nie zmieni przepisow wobec azylantow- rozumie mieszkanie maja za fri ale na inne rzeczy niech wkoncu zapracuja, ale i za mieszkanie tez powinni placic min 50%
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
w mojej firmie mieslismy mohameda na praktykach byl tylko 2 tyg. podejrzewam ze wolal wybrac ta droge siedziec na socjalu bo mi sie nalezy . Jak zabiora im socjal to sie powinni ruszyc do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
marcinpawlak napisał:
w mojej firmie mieslismy mohameda na praktykach byl tylko 2 tyg. podejrzewam ze wolal wybrac ta droge siedziec na socjalu bo mi sie nalezy . Jak zabiora im socjal to sie powinni ruszyc do pracy Jeśli naprawdę by im zabrali socjal i kazali pracować to nie byłoby pracy dla Ciebie!!! A przynajmniej tam gdzie pracuje się na najniższych szczeblach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@FunkyD: A czemu niby Polak ma byc gorszy od muzola ze kapitalista mialby chciec zatrudnic muzola zamiast Polaka do pracy? Socjal trzeba zabrac bo to okradanie ludzi pracujacych poprzez podatki i akcyzy na ten socjal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
@FunkyD: A czemu niby Polak ma byc gorszy od muzola ze kapitalista mialby chciec zatrudnic muzola zamiast Polaka do pracy? Socjal trzeba zabrac bo to okradanie ludzi pracujacych poprzez podatki i akcyzy na ten socjal. ...hmmm jakby Ci to Imperatorku... bo Polak jest bialy A tak na serio jakby naprawdę mieli tak zrobić to by musieli ich gdzieś powsadzac Na stołki za biurka nie, bo to norki tylko moga wiec wypchna Europejczyków ze wschodu Za wywalenie Polaków czy Litwinów nikt ich nie posadzi za rasizm, a za muzoli tak!!! Ale przecież Ty to wiesz... pozatym nic im nie zrobią, a dzięki temu wielu Polaków zachowa swoje posadki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Przede wszystkim,norwegia powinna postarac sie o zmiejszenie liczby norwegow - w norwegii!

Tylko gdzie ich deportowac?!
Przeca ta norweska zaraza,wszystko potrafi zniszczyc - jak szarancza!
Moze do Syrii,do swoich ziomkow?!

IM MNIEJ NORWEGOW W NORWEGII,TYM WIEKSZY SPOKOJ I PORZADEK!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
zlikwidować socjal to sami przestaną przyjeżdżać, a ci co są szybko zaczną szukać innego naiwnego kraju i wyjadą z Norge

a dlaczego MN nic nie wspomina o napadach, gwałtach i kradzieżach, których dokonują azylanci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
FunkyD napisał:
marcinpawlak napisał:
w mojej firmie mieslismy mohameda na praktykach byl tylko 2 tyg. podejrzewam ze wolal wybrac ta droge siedziec na socjalu bo mi sie nalezy . Jak zabiora im socjal to sie powinni ruszyc do pracy Jeśli naprawdę by im zabrali socjal i kazali pracować to nie byłoby pracy dla Ciebie!!! A przynajmniej tam gdzie pracuje się na najniższych szczeblach
haha uwazasz ze azylanci mogli by pracować np. na budowie czy innej pracy wymagającej myślenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
czesio.:* napisał:
AndersB napisał:
FunkyD napisał:
marcinpawlak napisał:
w mojej firmie mieslismy mohameda na praktykach byl tylko 2 tyg. podejrzewam ze wolal wybrac ta droge siedziec na socjalu bo mi sie nalezy . Jak zabiora im socjal to sie powinni ruszyc do pracy Jeśli naprawdę by im zabrali socjal i kazali pracować to nie byłoby pracy dla Ciebie!!! A przynajmniej tam gdzie pracuje się na najniższych szczeblach
haha uwazasz ze azylanci mogli by pracować np. na budowie czy innej pracy wymagającej myślenia?


taa...przez kilka ładnych lat pracy tutaj,to raz zobaczyłem ciapka na budowie...przywiózł nam zamówioną pizzę...


U mnie był jeden rok temu, skierowany na praktykę z NAV-u, fagrbewami się chwalił jaki to on nie specjalista, a majster bał mu się dać coś trudniejszego od noszenia palet do pracy bo spierdoli i tylko koszty będą..


Jeszcze na dzień dobry miał zapowiedziane że będzie się nazywał Alibaba bo nikt jego imienia nie zapamięta , a jak go nie było w okolicy i rozmawiali o nim to już mówili han terrorist
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok